Strojček vo Family Dental Care v Bratislave

speci
28. sep 2023

Ahojte. Máte niekto skúsenosti s neviditeľným strojčekom INVISALING vo family dental care?
Za akékoľvek informácie budem vďačná 😊
Ja som dneska bola len na prvej kozultacii ktorá je bezplatná mám s toho dobrý pocit len by ma zaujímalo či už niekto ma od nich strojček 🙂

koniarova
28. sep 2023

@speci akú ti dali prosím cenu?

speci
autor
28. sep 2023

@koniarova majú zľavu na zlavomate za 3000€

koniarova
28. sep 2023

@speci to je fajn cena

speci
autor
28. sep 2023

@koniarova preto som tam išla aj keď nie som s BA ale tie dve hodiny cesty mi za to stojí.

nairobi
28. sep 2023

@speci ja tam idem v pondelok, tak som zvedavá co ma čaká a cca kedy vam povedali ze bude strojček na svete?

speci
autor
29. sep 2023

@nairobi budete spokojná majú to tam krásne aj prístup je profesionálny dievcence sú veľmi milé 🙂
Že cca tak do dvoch mesiacov by mal byt vyrobený 🙂

nairobi
29. sep 2023

@speci a ked ste tam boli prvýkrát tak ste uz aj nieco platili a robili vam scany zubov a pod?

speci
autor
29. sep 2023

@nairobi nie prvý krát neplatíte nič je to bezplatná konzultácia majú to napísané aj na svojej stránke.
Scany zubov Vám spravia keď sa rozhodnete že chcete strojček a to Vám dajú druhý termín a tam už budete platiť koľko € to vám povedia oni.

speci
autor
12. okt 2023

@nairobi zdravím no ako dopadla konzultácia ?

nairobi
12. okt 2023

@speci konzultáciu a aj vstupnu prehliadku uz mam za sebou,som lahsia o 600€ zatiaľ a cakam teraz kým mi pošlú na email vizualizáciu ako sa posunú zuby a vy ako?

moonicka89
2. feb 2024

dobry den ako sa plati za strojcek naraz alebo postupne?

nairobi
2. feb 2024

@moonicka89 postupne, na 3x a potom 2x 150Eur

bonboniera
5. mar 2024

Ahojte, ako ste zatiaľ spokojne? Ja som dnes bola na konzultácii a veľmi rozmýšľam 🙂

nairobi
5. mar 2024

@bonboniera
@bonboniera nosim práve 9 dlahy a krásne uz vidno posun zubov,co som neverila ze nejaké plasty to dokážu 🙂 som milo prekvapená,,,na kontroly chodím obcas,,bola som iba raz a najbližšie mam prísť v apríli,,,za mňa choďte do toho

bonboniera
5. mar 2024

@nairobi dakujem krásne a držím palce s chrupom do budúcna 🤗