Základná škola Tupolevová a Ružová dolina

22basa00
5. máj 2020

Dobrý deň,
mam nastúpiť ako učiteľka na 1.stupeň ZŠ a keďže nie som z BA neviem aké názory na dane školy sú. Ma výber mám Tupolevovu a Ružovú dolinu. Prosím poraďte mi. Ďakujem

zuzkaigorkova
5. máj 2020

@22basa00 ahoj ja som v ružovej doline pracovala ako vychovatelka síce pre 6r ale bol to môj najkrajsi pracovný rok!!!velmi príjemná p riaditelka kolegyne a aj deti boli zlate🙂bol to veľmi pekný rok potom so otehotnela a tak som 6r už doma🤪

22basa00
autor
6. máj 2020

@zuzkaigorkova ďakujem za názor. Lebo som bola trochu zmätená včera som bola na pohovor a príjemné aj riaditeľka pôsobila ale potom som večer pozerala na internete a kadejaké názory som sa dočítala 😏😅

zuzkaigorkova
6. máj 2020

@22basa00 tie názory sú neviem z akého roku áno aj ja som si ich citala ale to boli ešte pokial viem staré... no ja keď som začínala akurát sa menila riaditelka bola prvy rok neviem či je stále tá ista čo bola ale ja som bola veľmi spokojná deti mali krúžky rôzne aj na korculko chodili dvor sa im menil aj pred školou mali taký priestor na učenie vonku ja som ozaj mala len veľmi príjemnú skúsenosť bola som s nimi aj v svp ozaj za mna veľmi príjemná skúsenosť!!!

22basa00
autor
6. máj 2020

@zuzkaigorkova ďakujem vám ešte raz veľmi pekne ☺ moc mi to pomohlo🤗

anetocka94
2. júl 2020

Bola si pozriet aj na inych skolach? Ja tiez nastupujem od septembra na 1.stupen🙂

22basa00
autor
3. júl 2020

@anetocka94 bola som ešte ma svätej rodiny. V jeden deň som mala tieto 3 pohovory a vybrala som si Ružovú tak hádam bude dobre 😀 ty kam ideš?

lilke
3. júl 2020

@22basa00 aby si mala pekné a pokojne leto, poteším ťa, známa v Ružovej doline učí. Práve pred rokom tam prišlo zo 20 novych, väčšinou mladých učiteľov, ona si pochvaľuje kolektív.

22basa00
autor
3. júl 2020

@lilke ďakujem krásne napodobne aj tebe 😀 áno, riaditeľka mi na pohovor spomínala ze je tam mladý kolektív a aj ona pôsobila veľmi v pohode, tak som rada 😀 a ty na aku školu nastupujes?

lilke
3. júl 2020

@22basa00 Ja som stará štruktúra na inej škole. 🤭 U nás je veľmi dobrý kolektív, od nás sa odchádza len na materskú a do dôchodku, aj náhradníci cez materskú sa ku nám vracajú, keď sa čosi uvoľní. Ako teraz dotyčná. 😉

iktornka
29. mar 2021

@22basa00 ahoj, prosim ta, mohla by si mi (kludne do spravy) napisat, ako je to teda v ruzovej doline s ucitelmi aj so ziakmi? mam dcerku, buducu prvacku, a teda bola som rozhodnuta pre ruzovu dolinu ale suseda, a aj recenzie na internete, nie su velmi pekne a potesili by ma aktualne info. Velmi by mi to pomohlo. Dakujem a prajem pekny den 🙂