Detská psychologička - Čadca a okolie

tmshop
29. máj 2021

Prosím, poradíte dobrú detskú psychologičku v Čadci alebo okolí?

petruldo
29. máj 2021

@tmshop školský psychológovia sú v cppp a klinicka detská je v ziline

tmshop
autor
29. máj 2021

@tmshop upresňujem, klinickú psychologičku, ak má niekto aj real skúsenosti, môže byt aj Žilina, Martin....

rafaela555
29. máj 2021

Ahoj! My sme chodili do dialog zilina-klinicka psychologia s logopediou.

petruldo
29. máj 2021

@tmshop v za mgr. chochulová v nemocnici. potom aj ten dialog, ale tam sa špecializujú na poruchy reči

liliana212
31. máj 2021

@tmshop terrain.sk

erus94
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erus94
3. jún 2021

@petruldo ak sa smiem spýtať, keď vravíte, že v dialóg venujú s poruchou reči. U mňa zas syn má problém s jedením, zrejme psychického pôvodu, mal úraz na zuby, zachraňovali sme ich + narodenie mladšej sestry. Mali sme regres, ale stravu mi odmieta, ostatné sa relatívne dalo do normálu, a má problém č,š,l. Je lepšie rovno tam, alebo by ste poradili iné?

petruldo
3. jún 2021

@erus94 v popise služieb majú aj toto:
» psychologické poradenstvo pri prekonávaní ťažkostí (úzkostné prejavy, problémové správanie, smútok, nízka sebaúcta dieťaťa a iné) https://centrumdialog.sk/logopedicka-a-psycholo...
s takto malými deťmi robia aj v centre včasnej intervencie https://www.cvizilina.sk/
osobné skúsenosti mám iba s dialogom, ale to sa týkalo porúch reči

paja8
16. sep 2022

@erus94 dobrý deň. Chcem sa opýtať či ste už našli odborníka,ktorý Vám pomohol? Ja mám ten istý problém s dcérou a niekoho tiež hľadám, kto by nám pomohol.

erus94
18. sep 2022

@paja8 dobrý deň. So synom chodím do Adept v Žiline. Sme spokojní, viem, že je v poriadku, je to živé dieťa. Vysvetlili aj mne ako reagovať, v určitých situáciách, čo sa týka správania. Prešli sme si odmietaním jedla, častým močením, zúrivosťou atď. Dcéra už tiež troška vyrástla , už sú parťáci, šantia spolu. Ale logopeda odporúčajú. Tak ideme hľadať. Ale snažím s ním aj doma pracovať, tak uvidime.

paja8
18. sep 2022

@erus94 ďakujem za odpoveď. Vyskúšam to aj ja.

sladkabeatrice
27. okt 2022

@erus94 dobrý deň. Mám doma 2 ročnú dcéru ktorá je pre mňa nezvladatelna.neskutocne návaly hnedú. Dokonca začne bit mňa alebo ostatných pripadne seba. Ide aj cez bolesť. Myslíte že by nám tam pomohli? Zháňam tiež detského psychológa. Ja vôbec neviem ako mam v takých situáciách reagovať. Ďakujem

erus94
29. okt 2022

@sladkabeatrice dobrý deň. Myslím, že áno. Ja to vidím na synovi, ako si prechádzame zakaždým iným obdobím... Oni mi vždy poradia ako reagovať. Vyskúšajte. A ak to, dajte mi potom vedieť, ako ste dopadli.

sladkabeatrice
31. okt 2022

@erus94 už som sa objednala.prosim vás a ako to tam prebieha?treba aj odporúčanie od Dr?