Nastreľovanie náušníc - Čadca, Žilina

26. máj 2023

Dobrý deň, neviete mi poradiť kde je najlepšie nastreľovanie náušníc okolie Čadca, Žilina 🙃

9gabi9
26. máj 2023

Ja som bola s dcérou v EM šperky na stvorcaku - Mariánskom námestí. V cene sú aj náušnice z chirurgickej ocele s očkom, treba však vopred zavolať a dohodnúť termín, či rezervovať náušničky. Ja som bola veľmi spokojná, dcérka nemala žiadne potiaze po nastreleni. A majú ešte v cene aj takú služby, že po 8 tyzdnoch sme mohli prísť s normalnymi náušnicami a pani nám ich vymenila za tie z chirurgickej ocele (tie nám samozrejme ostali)

lilope
26. máj 2023

@9gabi9 ahoj, a nevieš od akého veku dieťaťa sa môžu dať náušničky nastreliť?

autor
26. máj 2023

@9gabi9 keď máme kúpené už náušnice a chceli by sme ich odrazu dať, dá sa to aj tak ?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. máj 2023

@lilope Áno dá sa v nemocnici že ich hneď dajú, ale my sme nemali ešte kúpené a najlepšie je dať náušnice až po prvom očkovaný

lilope
26. máj 2023

Niekde som čítala, že ich nastrelia (nie prepichnúť uši) až okolo veku 6 mesiacov, tak ma zaujíma či je to skutočne tak a či sa to nerobí aj skôr.

9gabi9
27. máj 2023

@lilope
Viem že v pôrodniciach prepichuju náušnice. Nám pediatrická odporúčala až najskôr v 5. mesiaci to riešiť. A nastrelenie v EM šperky neviem od akého veku je možné. Zavolaj im a opýtaj sa

lilope
27. máj 2023

@9gabi9 ok vďaka.