Psychológ/psychiater v Čadci alebo v Žiline

valentina12345
22. feb 2021

Prosim, vedeli by ste mi poradit dobreho psychologa popripade psychiatra v Cadci alebo Ziline. Pre mladeho chalana, ktory sa pokusil o samovrazdu. Dakujem pekne

rafaela555
22. feb 2021

@valentina12345 ahoj,viem ze v nemocnici ze dr.krkoska a viem ze jedna znama si ho chvalila ale to uz je davnejsie,ale urcite este ambuluje,minule som ho tam videla pobehovat.

gubiko
22. feb 2021

určite treba aj psychiatra, aj psychoterapeuta.
z psychológov by som volila na oddelení psychiatrie FNsP ZA - Mgr. Terézia Ondrášková
iné tipy na psychológov: Mgr. Daniel Kotrč, Mgr. Lucia Šútorová, Mgr. Ivana Senková

savoya
23. feb 2021

@valentina12345
psycholog Richard Grof ,za hodinu si uctuje 30 eur,ale nemusis cakat,zoberie klienta hned.

gubiko
23. feb 2021

@savoya vyzerá dobre. zapisujem si do harddisku. vďaka za tip. len teda za hodinu berie 50 eur podľa jeho stránky. ale to vzhľadom na jeho skúsenosti je to normálna cena.

nistika
23. feb 2021

ale v tvojom pripade asi psychiater...clovek sa nepokusi o samovrazdu len tak pravdepodobne je v tom depresia. a tu musi riesit lekar.

savoya
23. feb 2021

@gubiko
Ja som u neho bola .Mala som neskutocne depresie a uzkosti.Hned po prvom sedeni s nim sa mi velmi ulavilo .

gubiko
23. feb 2021

@savoya ako dobre ❤

mardin
31. mar 2021

Ja by som poradila Mudr. Šedovú z Čadce, ambulanciu má v modrodrom domčeku Argentum, vedľa kultúrneho domu, ordinuje vždy v piatok, síce za plnú úhradu, ale ona je psychiatrička, ale zároveň má psyhoterapeutický výcvik, takže dva v jednom, moja dcéra k nej chodila a bola veľmi spokojná, ak nejaký psychológ nesadne na prvý raz, treba hľadať ďalej, držím palce

gubiko
1. apr 2021

@mardin vďaka za ďalší tip. ona poskytuje psychoterapiu pacientovi, ktorému je aj psychiatrom, prosím?

mardin
1. apr 2021

@gubiko to neviem, ale myslím si, že áno, treba jej zavolať a spýtať sa, robí rôzne terapie, posielam webovú stránku, trošku sa tam treba preklikať, ale je tam aj telefonický kontakt http://www.alterrapia.sk/kontakt/