Hrozenkov - veštice

20. feb 2024

Myslite že v Hrozenkove ( a okoli) ešte pôsobia veštice, bylinkárky?

bloger
20. feb 2024

áno

autor
20. feb 2024

@bloger iba domnienka či overené ?😃

bloger
20. feb 2024

Nie je to len domnienka.

autor
20. feb 2024

@bloger ako sa ku ním človek dostane? Zaujímajú ma teda skôr bylinkárky

bloger
20. feb 2024

Treba si najskôr nájsť kontakt. Dohodnúť sa s nimi.

autor
20. feb 2024

@bloger to je práve ten problém 😃neviem ako nájsť nič som nenašla
Ak máš môžeš posunúť 😊

bloger
20. feb 2024

Ak niečo zistím napíšem ti. Neodporúčam ale veľmi. V každom prípade je to na tebe.

autor
20. feb 2024

@bloger ďakujem, z akého dôvodu? Ešte som u nikoho takeho nebola ani tomu nejak neverím skôr ma to iba zaujíma ako hobby ( aj takéto knihy) tak by som chcela si vyskúšať aj v reale

bloger
20. feb 2024

Z dôvodu, že ti to môže ublížiť. Neradno sa zahrávať s takými vecami. Moja krstná skoro odpadla. Je to nebezpečné.

autor
20. feb 2024

@bloger myslela som to tak, či zo zdravotného hladiska ( ak napr na nejaký zdravotný problém odporučí nejaké bylinky a pod a človeku to uškodí ) alebo skôr z toho psychologického hladiska že sa niekto upne na povedané

svetlonos
20. feb 2024

Kontaktuj pana Dedìka z Trencina. Je to liecitel/teda bylinkar. Bol u neho kamos, pragmatik, ziady ezo naladeny, len bol riadne nastvany. Dr ho s bolestami objednala az za pol roka na neurologiu... Samozrejme mu ziadne masticky nepomahali.
No a tento pan Dedik mu dal nejake bylinky a chalan za 2 tyzdne nevedel, ze ho nieco bolelo. Povedal dr, ze obycajny nestudovany bylinkar muvdokazal zavchvilu pomoct a studivany drcs titulmi nie.
Vyskusaj a uvidíš.

autor
21. feb 2024

@svetlonos vďaka za tip 😊 ja bylinky zbožňujem, zaujímajú ma, stále doma kadejaké čaje popijam a fascinujú ma takito ľudia😊 síce by som sa aj bála možno experimentovať ale tak pokial by to boli len čisto byliny a vedela by som aké hádam by to neuškodilo
To je nejaký stary pán ?

svetlonos
21. feb 2024

Ano, ma uz dospele dcery. A nemusis sa bat, on riesi len bylinky.

svetlonos
21. feb 2024

dedikadcery.sk
🙂 vyskusaj
Pokiaľ ide o inu moznost liečenia, s tym opatrne pokial nevies ludi dobre čitať.