10.7.2017 chudneme

vanesenka
10. júl 2017

Ahojte poďte niekto somnou chudnúť 😊

la_bella
10. júl 2017

no tak teda podme nato 🙂

libawet
10. júl 2017

@vanesenka ak sa človek neprežiera, je všetko, no s mierou, a k tomu má aj dostatok zdravého pohybu, napr. každodennú chôdzu cca 3km, roboty okolo domu a domácnosti, nepotrebuje chudnúť, lebo si drží vždy svoju váhu. Diéty a chudnutia sú pre telo šok a nevedie to k ničomu dobrému, len tak k nejakej hnusnej chorobe.

tanya6
10. júl 2017

Aj ja by som chcela schudnut, no neviem ako🙂

vanesenka
autor
10. júl 2017

@tanya6 zdravo papať ja som už schudla 26 kíl no už som pod svojou váhou 6 kg ako som mala pred tehu a uz to.tak ľahko nejde aj športujem zdravo jej snažím sa nejesť blbosti ale aj tak to u tak nejde 😊

dzjanetta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
10. júl 2017

26 Kg? krásne....nech sa darí...

dzjanetta
10. júl 2017

@vanesenka krasne👍..tak napis ako si to dala😉

rencacaa
10. júl 2017

Ja som dnes zacala neera detox tak uvidim kolko dam dole 😁

vanesenka
autor
10. júl 2017

Ja mám dnes za sebou kávu ráno nakoľko sme dnes vstali o štvrtej akurta som dopapala prvé jedlu praženicu s grahamovym rphlikom nakoľko doma nič neni a do obchodu sa mi nechce ísť jedla som aj starý nevadí 😂a plánujem dnes ešte kuracinu a nejaký zeleninový šalát

kvetinka75
10. júl 2017

ja som začala pred nedávnom - schudla som 5 kg ale potom som to zastavila, pre nedostatok času, jedla som čo bolo po ruke. Síce som nepribrala ale mám pred sebou dovču tak idem zase na to, Potrebujem tak 13 kg ale do dovči mi stačí 7 za 8 týždňov.
ráno som mala čiernu kávu a neskôr jogurt s ovocím. Obed mám fazulkovú kyslú polievku so zemiakmi a kôprom.
Neskôr si dám lososa so zemiakmi a vňaťou a večeru uvidím. Teraz som tu čítala o praženiciu, no dostala som na ňu chuť. Keby bola iba so zeleninou, tak by sa to dalo na večeru dať ako delenú stravu.

Na zajtra asi obed -zeleninový šalát a morčacie mäso s mandľami, ostatné uvidím, čo bude v chladničke a na čo bude chuť.

vanesenka
autor
10. júl 2017

@kvetinka75 ja by som chcela tak 7 kíl do konca leta by stačilo aj štyri mám 157 cm a 61 kg už so všetkým so zmierea len to brucho ešte keby bolo mensie a ja mám dar od boha veľké prsia ach Jáj môj problém

bibinko2006bubinko2009
10. júl 2017

Aj ja by som sa pridala ale musím tak zdravo chudnúť, nakoľko kojim a kým iné ženy počas kojenia chudnú,ja priberám.Potrebujem dať dolu 20kg

ciernypes
10. júl 2017

@bibinko2006bubinko2009 a vela jes?,ja kojim a nepriber,no ani moc vela nejem....rano jogurt,ovsene vlocky,caro,desiata ovocie,obed nieco lahke,napr kuracie sote na kvapke oliv oleja so zelenym,listovym salatom,olovrant bebe keksik.vecera pribinak.pijem 3l vody.vatsinou nesladenu.cierne nealko pivo.obcas vineu lajt....do cara si dam 3lyz susenej smotany a mlieko.obcas prehresim zmrzlunou...na veceru jedav bud tvarohy alebo aktivia jeden chlieb so sunkou.zeleninou alebo 4tie male aktivia suchare....

bibinko2006bubinko2009
10. júl 2017

@ciernypes no prvý polrok po pôrode som jedla asi dosť veľa,naivné som si myslela,že bude veľa mlieka....hlupana, teraz to ľutujem,nesladim nič už 2roky,pijem len čistú vodu 2-3L denne,v pohybe som nonstop

kvetinka75
10. júl 2017

@vanesenka presne tak aj ja len kg mám 66,

ulicnik92
10. júl 2017

Ja som si dnes ráno dala cieľ, že do konca mesiaca dám dole 3 kg 🙂 Stíham?

juliciz
10. júl 2017

Ja chcem schudnúť také 3 kilečká do dvoch týždňov, to by sa malo dať!

vanesenka
autor
10. júl 2017

Tak dúfam že sa nám to podarí ja hádam do konca mesiaca dve kg

kvetinka75
10. júl 2017

@vanesenka no do konca mesiaca sú 3 týždne, ja sa posnažím dať dole 3 kg. Len to brucho má stále rovnaký obvod 😠
dnes ráno som sa vážila a najbližšie, ak to vydržím odvážim sa až o týždeň

ciernypes
10. júl 2017

@bibinko2006bubinko2009 no jedna.taka babka pri kojeni nabrala 25kilo.lebo si tiez myslela ze z toho bude mat mlieko.....tak teraz uber a kojenim das dole.drzim palce

bibinko2006bubinko2009
10. júl 2017

Tak poďme do toho baby,do konca júla kazda3kg dole a poctivo👍

danusskaaa
10. júl 2017

Aj ja sa pridavam k vam 😉 za 2 mesiace mam dole 8kg poctivym sportom - behanim. Jedlo moc neobmedzujem kedze kojim, ale snazim sa "nežrat" lebo moja komorka jedla bola celkom dlho pekne otvorena 😅 beh ma bavi a hlavne to mozem robit aj s malym (nemam ho kde nechat). Teraz som na vahe 65kg a do Vianoc chcem dat dole 10 😉

kviettky
10. júl 2017

Aj ja chcem schudnúť,pridavam sa k Vám😒

la_bella
10. júl 2017

da sa pekne schudnut aj bez drastickych diet, ale nedavajte si nerealne-rychlo ciele 🙂 tie 3 kilecka do konca mesiaca by sa malo dat, ak niekto len prave zacina chudnut, zo zaciatku ide dole viac, ale to je skor voda a nie tuk. a presne ako @vanesenka napisala, cim blizsie je clovek k cielu, resp. cim menej ma na sebe z coho zhadzovat, tym tazsie to ide. takze do boja! 🙂

zuzulkach
10. júl 2017

Ahojte, aj ja by som sa pridala - maly ma 9mesiacov a ja mam 12kg navyse... ale chodila som behat kazdy druhy den, nejedla som pecivo a prilohy a ani sladke a nedala som dole ani kilo - dokonca sa mi zda, ze som mierne isla hore... som z toho zufala, lebo by som do septembra potrebovala schudnut, kedze ideme na svadbu...

bibinko2006bubinko2009
10. júl 2017

@zuzulkach aspoň nie som sama

zuzulkach
10. júl 2017

@bibinko2006bubinko2009 tak ideme do toho 🙂

vanesenka
autor
10. júl 2017

Prvý deň zamnou celkom ok som zvedavá na ďalšie aj keby som schudla len dve kila do konca leta snaha je niečo dole pôjde a za každé deko môžeme byť vďačne 😂

vanesenka
autor
11. júl 2017

Raňajky už mám dnes za sebou spadlovy rožok šunka syr káva a som plná nakoľko som není zvyknuta raňajkovať som si povedala že skúsim radcej raňajkovať a večer málo čo zjesť

bibinko2006bubinko2009
11. júl 2017

Ja tiež raňajky nepotrebujem,obed tiež nie a potom to cca o16dolahne na mna