55 dňová diéta

5kabar
3. jan 2012

Ahoj. mam dve deticky a moj postava po tehotenstvach uz nie je aka byvala. nepridava k tomu ani fakt ze nie je toho casu nazvys na cvicenie.a samozrejme aj "hodovanie" a hlavne kooopec sladkeho. nie je to zadna katastrofa ale aj tak ked sa pozriem do zrkadla alebo si obleciem nieco co som nosila pred tehotenstvom vidim ze to uz tak dobre nesedi. nedavno som narazila pri surfovani na tuto zaujimavu dietu. odhliadnuc od toho ze urcite zacnem cvicit 😉 , stranka sa odvolava na pokracovnie diety v ich "novom cisle" z 18.augusta 2011. nove cislo som vsak po 4 mesiacoch nenasla v ziadnom stanku (niet sa ani co cudovat 😉 ). Mamicky, neviete mi poradit ako ta dieta pokracuje dalej? paci sa mi na nej ze to nie je take to typicke odopierani si bud peciva, alebo oddelena strava. dakujem vopred

leonards
28. feb 2013

@bebaa Ahoj Bebaa. Poslala by si mi prosím Ťa 55-dňovku ? Ďakujem vopred. sharron@azet.sk

momoyka
2. mar 2013

ahojte, prosim aj ja o zaslanie dietky benejovam@post.sk dakujem

monikalea
17. mar 2013

@bebaa ahoj poslala by si mi tu 55 dnovu dietku??

bebaa
17. mar 2013

@monikalea napis mi mail do ip

alenabrezikova
9. apr 2013

@bebaa aj ja poprosím alenabrezikova@post.sk

katkagaz
4. jún 2013

@bebaa dobry vecer prajem pozeram a citam tu forum o ejto diete a zada sa my velmi dobra na to ze som diabeticka aj a chcela by som vas aj ja poprosit ak mate este tu 55dnovu dietu ci by ste my neposlali na email katkagaz@gmail.com velmi by ste ma potesili dakujem pekne

trezalka19
5. jún 2013

@katkagaz ahoj, prosim ked sa k tebe nahodou dostane, preposles aj mna na trezalka19@gmail.com? dakujem

katkagaz
5. jún 2013

@trezalka19 ahojky tak cakam samozrejme ak my to dojde preposlem 🙂

susanita87
29. júl 2013

ahojky baby mozete mi niekto preposlat to pokracovanie tej 55dnovky, ak ju uz mate ?

glaichy
9. apr 2014

viem, že je to už dávno, ale nenašiel by sa niekto, kto by mi preposlal celú 55 dňovú diétu - veľmi pekne ďakujem - glaichy@gmail.com

adriana186
11. apr 2014

@bebaa poslete mi link na tu dietu 55 dakujem

luckadominika
11. apr 2014

http://www.moj-receptar.sk/news/a20-dnova-dieta/
Toto vypadá na jej kratšiu verziu 🙂

adriana186
11. apr 2014

@luckadominika ano tuto mam chcela by som ju ale komplet vyskusať cize 55, ak na nepodari skusim aj tuto polovicu

luckadominika
11. apr 2014

@adriana186 ja rozmýšľam.. že najskôr vyskúšam túto... a ak zaberie.... tak prejdem na vyšší level...je toho dosť čo treba zhodiť 🙂 🙂

adriana186
12. apr 2014

🙂 oki super tak zacim aj ja s touto 🙂

katarina1441
3. nov 2014

dievcata nema niekto nahodou este tuto dietu a mohol by mi ju@poslat na mail? chcela by s ju skusit 🙂 dakujem velmi pekne

janka2587
15. mar 2015

ahojte nemate nahodou niekto pokracovanie tej 55dnovej diety ,chcela by som ju vyskusat ,dakujem

zuzubiso
4. apr 2016

ahoj mohli by ste mi poslať druhu časť diety dakujem

adkamrv
5. apr 2016

Ahojte, mohla by som aj ja poprosiť o tú druhú časť diéty? Ďakujem

kaja00
9. máj 2016

Ahojte, môžete mi niektorá poslať pokračovanie? Po týždni mám dole 2 kg a idem ďalej. ďakujem.

bebaa
21. sep 2020

Mate ju niektora este v mailoch??? Nemozem ju najst.