55 dňová diéta

5kabar
3. jan 2012

Ahoj. mam dve deticky a moj postava po tehotenstvach uz nie je aka byvala. nepridava k tomu ani fakt ze nie je toho casu nazvys na cvicenie.a samozrejme aj "hodovanie" a hlavne kooopec sladkeho. nie je to zadna katastrofa ale aj tak ked sa pozriem do zrkadla alebo si obleciem nieco co som nosila pred tehotenstvom vidim ze to uz tak dobre nesedi. nedavno som narazila pri surfovani na tuto zaujimavu dietu. odhliadnuc od toho ze urcite zacnem cvicit 😉 , stranka sa odvolava na pokracovnie diety v ich "novom cisle" z 18.augusta 2011. nove cislo som vsak po 4 mesiacoch nenasla v ziadnom stanku (niet sa ani co cudovat 😉 ). Mamicky, neviete mi poradit ako ta dieta pokracuje dalej? paci sa mi na nej ze to nie je take to typicke odopierani si bud peciva, alebo oddelena strava. dakujem vopred

5kabar
autor
3. jan 2012
5kabar
autor
5. jan 2012

nikto tuto dietu neskusal? 😒 skoda. vyzera ze je super. je to pestre stravovanie a vobec mi to nepripada ako nejaka drasticka dieta.

twatka
26. jan 2012

no co sa tyka tejto dietky..mam rovnaky problem...pokracovanie nikde...bola som aj v kniznici, kde som to cislo nasla ale ani v nom som pokracovanie nenasla..asi niekto vytrhol, alebo to tam vobec ani nebolo...ja som drzala aspon tych 20 dni a vysledok 5,5 kila dole a uz si to drzim od oktobra...neskutocne co?? a bez hladovania...teraz som zase vhupla do toho, taq uvidime co to da...ak by ste pokracovanie nasli prosim kontaktujte ma..dakujem 😝

peteva85
5. aug 2012

Ahojte kocky, nasli ste niekde pokracovanie 55- dnovky? Chcela by som sa zacat takto stravovat. Dakujem

bebaa
27. aug 2012

@peteva85 ja sa tak stravujem uz rok a mam dole 17 kilov posli mail a poslem ti ju

kim_rossi_stuard
27. aug 2012

@bebaa mozes ju prosim ta aj mne poslat?

bebaa
28. aug 2012

@kim_rossi_stuard posli mi mail

jimmyl
7. sep 2012

@bebaa ja by som chcela tú dietu tiež preštudovať, zišla by sa mi, ale hlavne sa neviem prinútiť zmeniť stravovanie a odriekať si určité potraviny, prosím Ťa ak Ti to nerobí problém môžeš mi ju zaslať na mail? kam Ti ho mám napísať?

bebaa
7. sep 2012

@jimmyl do postyy

bebaa
7. sep 2012

dievcata dietu som poposielala akekolvek otazky, mozete mi pisat

njurka477
8. sep 2012

@bebaa ahoj, dakujem za mail, a este jedna otazocka - za ako dlho si schudla tych 10kg?

bebaa
8. sep 2012

@njurka477 10 kg asi za 5 mesiacov

jarus74
8. sep 2012

mozem poprosit aj ja o pokracovanie tej diety vyzera to dobre a chcela by som ju skusit

kikuska131
2. okt 2012

môžem aj ja poprosiť o pokračovanie tej diety....

mashka
24. okt 2012

mohla by som aj i ja dostat pokracovanie.... Dakujem 😉

zdje
28. okt 2012

@bebaa poprosím o pokračovanie, Ďakujem

bebaa
28. okt 2012

@zdje musis mi mail napisat

nija8
28. okt 2012

@bebaa ahoj, môžem aj ja poprosiť? mail je Nikita0804@azet.sk ďakujem 🙂

tiava1
28. okt 2012

@bebaa ahoj prosím ťa pošleš tú diétu celú aj mne?? na tiava1@azet.sk ďakujem pekne. 🙂

medusik
29. okt 2012

Ahojky, mozem aj ja poprosit celu dietku? Najvyssi cas nieco zacat, lebo uz je to zle, zle, zle ☹ ...
Vopred dakujem.
Moj mejlik: medusik77@yahoo.com
Paaaaaaaaaaaaaaaaaa!

nicebaculka
29. okt 2012

aj ja si poprosiiim dietku zaslat na veronika.brousek@gmail.com vdaka 🙂

bebaa
29. okt 2012

baby posielajte mi maiy do ip, aby som to tu potom nemusela vyhladavat

mimca20
29. okt 2012

@medusik nezacneme 1.11 🙂??? Bolo by fajn, keby sa viacej mamin spojilo aspon by sme si dali elan do diety 🙂.

medusik
30. okt 2012

@bebaa prosim si celu dietku na medusik77@yahoo.com. Dakujem krasne!

medusik
30. okt 2012

@mimca20
ahojky, zacnem velmi rada, spolu sa to lahsie taha... len som sa sem iba pred par dnami prihlasila, aj ked zaregistrovana som uz vecnost, tak sa ospravedlnujem, ze neviem dostatocne rychlo reagovat, ale obkukavam, co a ako 😕.
cakam na mejlik od bebaa a ked ho dostanem (a vopred zan dakujem) omrknem to, pojdem na nakup a sup supom... najvyssi cas, uz som zo seba nestastnaaaaaa... moje deticky milujem a urobim pre ne cokolvek, ale uz sa musim povenovat kusok aj sebe ☹ .

mimca20
30. okt 2012

@medusik ja som za, mrkala som aj tuto dietku 13dnovu 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/13-dnova-dieta-kto-sa-ku-mne-prida/ Ale ak sa dame na tuto 55dnovu tak nejako to zmakneme. Dnes som este neodolala - zjedla som gulas z diviny mnaammm uzasne manzelovi vysiel 🙂. Takze na ktoruto dietku sa davame?? Mozme hociktoru z tychto dvoch, ale asi ta 55tka by mala mat vecsi efekt ci??? 🙂 🙂 Ved prave, ze viacerym sa lahsie taha aka dietka - vieme si poradit, posomrat ze to nezvladame a tak 🙂 🙂. Ale verim, ze zvladneme to.

zuzica81
30. okt 2012

Mohla by som poprosiť o zaslanie celej diéty na zuzanahladka@zoznam.sk. ďakujem pekne

medusik
30. okt 2012

@mimca20 si ma pobavila s tym gulasom 🙂. no a nedaj si 😀.
Noooo, paci sa mi aj 13-dnova... Je tam vsetko, co mam rada. Len ten prvy den... Mlieko nizkotucne??? Asi, ze?
No, tak mame dnesny vecer na rozmyslenie, ano? Zajtra si dame rozhodnutie 😝 a 1.11. startujeme, ano?

lenka1108
30. okt 2012

@bebaa aj ja poprosim benna@zoznam.sk

mimca20
30. okt 2012

@medusik No nedaj si gulas, ked bol uzasne spraveny 🙂, vychutnavala som si ho kazdym duskom 🙂 🙂. Ved to, prezit ten prvy den a pohoda potom nejako by sme zvladli to. Pridame aj nejake cvicenie?? Brusaky - neboj nie nejake vysoke cislo, zopar 🙂 cooo?? Ok dnes rozmyslime a zajtra specatime 🙂 a vo stvrtok starujeme. Inak od zajtra vecera do nedele som mimo pc, tak sa necuduj ze sa ti neozvem - ideme k svokrovcom a tam net nemam. Ale budem dodrziavat dietu od stvrtka 100% a potom napisem ako som to prezivala 🙂. A to mlieko v tej 13dnovej diete zistim.