Ako rýchlo ste zhodili kilá po pôrode?

12alenka12
24. feb 2024

Ahojte chcem sa opytať ako rychlo ste zhodili kilá po pôrode ? Mne sa váha zastavila po pôrode a nie nie isť dole .

kikus_96
24. feb 2024

@12alenka12 samo od seba to nešlo, začala som cvičiť a šlo to rýchlo 🙂

dadka1997
24. feb 2024

@12alenka12 čo preto robíš, aby si schudla ? Ako dlho si po pôrode? Kojiš?

adka3321
24. feb 2024

@12alenka12 dnes je tomu rok co som po porode, kojila som, tak som chudnutie neriesila (nie kojenim som neschudla ani gram 😂) a od januara som zacala chudnut upravou stravy a cvicenim.

amelie2017
24. feb 2024

Ja pomerne rychlo, cca do 3-4 mesiacov, dojcenim som chudla kilo a pol tyzdenne. Ale ked som prestala dojcit a nadalej sa stravovala ako dojciaca, kedze zaludok bol roztiahnuty, plus unava a sladkosti na prezitie, velmi rychlo som ich aj nabrala spät. Ked som sa uvedomila, ze takto to dalej nejde, trvalo mi cca pol roka kym som sa dala dokopy k ako takej spokojnosti.

295anicka
24. feb 2024

Pol roka po pôrode mám menej ako na začiatku tehotenstva 😀 a to sa mi raz ísť podarilo behať, ináč kde nič tu nič

larena
24. feb 2024

Mesiac po pôrode som bola na pôvodnej váhe..teraz som rok po pôrode a asi v najlepšej kondící v akej som kedy bola😀aj funkčne aj výzorovo.To teraz nehovorím pre to aby som sa vyvyšovala ale napr ja som sa veľmi bála mať dieta hlavne kvôli tomu že som zo všadial počúvala ako žene dieta pokazilo postavu a už nikdy nebude ako predtým..a celé tehotenstvo som bola v strese z toho ako budem vyzerať a čo keď sa budem neznášať a nakoniec to vôbec tak nebolo.Ale teda dosť aktívne športujem (5-6x do týždňa) a aj počas tehotenstva som športovala až do konca

zuzubb007
24. feb 2024

Kojila som, denne 4 hodiny kocikovania každučký deň to je x kilometrov a za pol rok som bola chudsia ako pred otehotnením ani som nevedela

ivangeline
24. feb 2024

Po roku.