Ako schudnúť aspoň 10 kg?

natalkinmarek
7. júl 2019

Ahojte prosím vás poraďte mi ako schudnúť dajte mi prosím nejaký typ na chudnutie aspoň 10kg potrebujem ale žiadne lieky ale nič podobne Dakujem

klarissa25
7. júl 2019

Aký tip? Proste musíš mat vyšší výdaj ako príjem, nie je v tom nič viac....

ivi2891
7. júl 2019

Najjednoduchší typ je začať cvičiť a jesť viac ovocia a zeleniny žiadne vyprážané veci iba dusené

soldi
7. júl 2019

stiahni si kaloricke tabulky (aplikacia), zadaj do nich svoj vek, vysku, sucacnu vahu a cielovu vahu. vypocitaju Ti kolko mas denne prijat kalorii.
hned Ti aj rozvrhnu kolko presne bielkovin/tukov/sacharidov/vlakniny.

jeden den si kazde jedlo odvaz a zadaj do aplikacie (uz su tam potraviny nahodene, cize ak mas napr. na ranajky sunku, tak len najdes jej nazov v aplikacii a zadas presne kolko gramov si zjedla) a aplikacia Ti uz sama automaticky vypise, ze kolko je to kalorii, bielkovin, tukov, atd.

takto si nahod cely den a vecer presne uvidis, ze preco nechudnes a co treba zmenit 🙂

natalkinmarek
autor
7. júl 2019

@soldi dakujem skúsim to

katarina40
7. júl 2019

@klarissa25 a ked to niekedy nejde tak ako by sme chceli;(

julianadrx
7. júl 2019

Upraviť jedálniček a veľa veľa sa hýbať. Vlani som dala do parády synovca 13 ročného, ktorý mal 93 kg a cvičením 1 hodinu denne/6dní v týždni zhodil 13 kg, z čoho za prvé 3 mesiace dal dole 8kg. Treba piť veľa vody nesladenej, najlepšie ani moc perlivú nie, cukry vysadiť a ak máš slabosť pre sladké tak si dopriať na raňajky, stravu by som len upravila na ovocie a zeleninu, obmädzila chlieb, prípadne zemiaky, no žiadne hladovky, ak prestaneš jesť telo začne ukladať všetko čo zješ do zásoby, a váha dolu nepôjde. Neviem či máš nejaké zdravotné obmedzenia, ale treba začať rýchlochôdzou, behom, švihadlom, preskakovaním lavice, vyskakovaním na schody a pod ... drepy, výpady, kliky, brušáky, pozri na nete. Držím palce

klarissa25
7. júl 2019

@katarina40 ono sa to ľahko hovorí, ťažšie sa to realizuje 😀😉

katarina40
7. júl 2019

@klarissa25 ako s cvičením by ani tak nebol hádam problém ale niekedy to telo fakt neposlucha;(hormóny jedno s druhym...

danielle65
7. júl 2019

Ak môžem poradiť. Dva krát do týždňa skúste zjesť asi len 20 percent ako obvykle. Určite si napr. pondelok, štvrtok. Dni ktoré vám budú vyhovovať. Vydržte. Potom si na to zvyknete. A napíšte ako ste dopadla. Držím palce.

natalkinmarek
autor
7. júl 2019

@julianadrx No ako mám zvýšenú štítnu žľazu nie o moc malo. Za rok som pribrala 7kg zhodiť by som potrebovala s brucha a zo zadku ale neviem vôbec ako . Cvičím aj chodím na bicykel pojem cistu vodu a sladké nejem už 5rokov 😔

soldi
7. júl 2019

@natalkinmarek skus to. ja som vdaka tej appke (ale hodnoty mi pomahal nastavit trener) schudla zo 77kg na 64 za 4 mesiace. bez cvicenia!
zistila som, ze som, paradoxne, jedla malo 🙂 zacala som jest viac a cuduj sa svete, kila sa krasne pohli dole 🙂

julianadrx
7. júl 2019

@natalkinmarek Na štítnu sa aj liečite? Berete lieky? Známa neviem či po nasadení liekov na štítnu alebo po zmene liečby rapídne schudla. brucho a zadok sú oblasti, z ktorých sa chudne najťažšie a aj to je vidieť naposledy :-ú ... ale ide to, skúste sa poradiť s lekárkou o liečbe, či nieje možná zmena liekov ak beriete a skúste aj tie appky čo baby vyššie písali, niekedy zmeníte len to čo jete, zjete viac a chudnete, pohyb je podľa mňa nutný a v konečnom prípade treba sa len dokopať a zlepší sa aj nálada, drepy, poctivé so správnou technikou (pozrite na nete) sú super na zadok, bike na stehná a lýtka, ... s brušákmi opatrne, vypracuje sa po nich brušné svalstvo ale najprv treba spaliť tuk na ňom, aby to bolo dokonalé.

natalkinmarek
autor
7. júl 2019

@julianadrx áno teraz som začala užívať L-thyroxin kde ke spomenuté ak chudnutie. Pravdu povediac zle sa cítim keď som pribrala

soldi
7. júl 2019

@natalkinmarek a kolko mg uzivas?

yanniemnikmon
7. júl 2019

Ahoj ak by si mala záujem manžel je fitness tréner urobí jedálniček na mieru 🙂 keby niekoho niečo zaujimalo kľudne napíšte ss .

yanniemnikmon
7. júl 2019

Žiadne hladovky ani nič podobne 🙂 klienti mu chudnu bez cvičenia !!!!

natalkinmarek
autor
7. júl 2019

@soldi 500mg tuším

soldi
7. júl 2019

@natalkinmarek asi skor 50 🙂 to nie je az tak vela aby si z toho nejake rapidne schudla

natalkinmarek
autor
7. júl 2019

@soldi teda áno 50

barborabl
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kaja153
17. júl 2019

Strava, pohyb, trpezlivost. Mensi prijem ako vydaj.

barborabl
18. júl 2019

Ahojte kocky. Poraďte mi prosim. Od 1.6 som zmenila stravu. Schudla som 13kg do dnesneho dna. Ale.. nejak sa mi to posledny tyzden stoplo. Za cely tyzden som dala 300g . Spravila som si aj taky ten den ze daj si aj to co ,, nemôžez,, ale nic. Mam dat nejaky detox?? Ak hej poraďte prosim. Dakujem za kazdu odpoved.

sense
18. júl 2019

@barborabl no za mesuac a pol 13kg je dost brutal... je jasne ze telo si na nizky prijem a nyslim ze v tvojom pripade velmi nizky rychlo zvykne a nepusti lebo hladuje...

...zvaz jedalnicek ci nejes velmi.malo cize pod bazalny metabolizmus... druha vec je ze chudnutie sa vie po nejakej do e zastavit a potom sa zase rozbehne...

ki_wi
17. okt 2019

@natalkinmarek skús donášku od Mačingovej...28-dňový harmonizačný program je to..O nič sa nemusíš starať, jedlo ti donesú domov alebo do práce..ja som si prvý mesiac jedlo objednávala tiež, teraz už keď viem ako majú jednotlivé jedlá chutiť, tak si sama varím podľa kníh..

teerezika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinaangel
28. feb 2020

@natalkinmarek akto ešte riesite, napíšte mi správu

princeznasevera
28. feb 2020

Baby neverte tabletkam na chudnutie a kde jakym hlupostiam. Ja som jedlo neriesila zacala som cvicit podla fitshaker a ide to pomaly dole. Nikdy neschudnes bez pohybu. Pohyb je zaklad

jakubgurka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkabeuty
9. apr 2024

@ivi2891 prečo ovocie? Pre šľachtene je plne cukru.