Beh - tenisky Hoka

12. sep 2023

Ahojte zeny, ma niektora z vas skusenost s bežeckým teniskami Hoka? Objednala som si na skusku dve cisla, v tych menších citim palec a vo vacsich mi uz trosku vychadza pata, ale palce necitim. Rozdiel je pol cisla. Tak neviem, ktore z nich je lepsie nechat na beh, ci zvyknu Hoka trosku povolit, alebo nie. Este s nimi nemam skusenost.
Dakujem vopred🙂

xxxxxnnnnn
12. sep 2023

Ahoj, ja mám Hoka Clifton 8 a Hoka Rincon 3. Bežne nosím 38, tu mám 38 a 2/3. Behu sa venujem a je to tá najlepšia voľba.

lenkahvh
12. sep 2023

ja som kupila prvy raz teraz Hoky, dovtedy len Aesicsy, uz asi troje, no je to iny pocit, po prvom behu mi spravili velky otlak na klenbe, na pravej nohe, co bol sok. nechala som zahojit a dalsie behy zatial ok. je to rozdiel, tiez som zvedavana ako velmi povolia, kedze su goratexove a take tuhsie. Ak si citis palec, neviem, ci ti nebude narazat pri behu, to je dost na knapp, ja mam bezecke vzdy o cislo vacsie ako bezne nosim topanky. ak ti vo vacsich plava pata, tak to tiez nie je dobre - nie je vylucene, ze ti nesedi ich cislovanie, ja mam vytypovane znacky ako sketcher napr, kde 38 tlaci prst a 39 velka ako svet.

autor
12. sep 2023

@xxxxxnnnnn dakujem pekne😊

hladamematku
12. sep 2023

ja som ich vzdy vratla

autor
12. sep 2023

@lenkahvh ja tiez prechadzam z Asics. Nechavam si nakoniec vacsie Hoka, je to rozdiel o pol cisla, tak uvidime, ako sa mi bude behat, dakujem pekne 😊

zafir01
12. sep 2023

Áno ,behavala som trail objemy v hoka speadgoat ,určite brat o niečo väčšie .. moje nepovolili .
Avšak pokiaľ nemáš viac kg ,alebo mebehas vysoké objemy (povedze 300 a viac mesačne , hoky by som vynechala ,alebo striedajú s inými ) stop je síce fajn , no to mega tlmenie ,nie je úplný ideál . Z dlhodobého hľadiska trpí achilovka , slachy . Aparát nepracuje najideálnejšie . Preto je ich vhodné striedať . Ja som si ho ch vedenia obúvať na 30km traily vo väčších prevyseniach . Boli mi pohodlno široké ,a striedala som ich s la sportivami .