Bežecký pás

27. jan 2023

Ahojte ,idem začať chodiť do fitka . Chcem začať chodiť na bežecký pás rýchlu chôdzu cca hodinku a az po nejakej dobe zapojiť silový tréning.. ide mi o to ,či sa mi nebudú smiať že chodím iba na pás a nič iné tam nerobím . Mám z toho stres . Ďakujem

alzbeta1301
27. jan 2023

Nie prečo 🙂) kľudne chod uvidis sama že vo fitku sú väčšinou super ľudia ! Ktorí ti aj radi poradia, k nám chodi kopa žien len na pas vedľa seba a kecaju takze pohoda neboj sa 🙂)

vamajka
27. jan 2023

rychlu chodzu by som radsej vykonavala na cerstvom vzduchu ako v uzavretom priestore plnom spotenych ludi

alzbeta1301
27. jan 2023

@vamajka no aktualne v zime to nieje velmi vhodne pokial potrebuje @autorka schudnut a práve pise že potom začne cvicit aj klasicky silové treningy takze za mna len dobre že sa takýmto sposobom chce “oťukat” v prostredí do ktorého bude chodit neskor na silové treningy

vamajka
27. jan 2023

@alzbeta1301 sportovat sa ma za kazdeho pocasia a platit fitko len kvoli rychlej chodzi je fakt zbytocne

alzbeta1301
27. jan 2023

@vamajka prečo? Vsak ak chce autorka chodit pravidelne plati permanentku na cely mesiac je jedno či je tam každý deň. A pokial človek s nadváhou v - teplotách spravi pár km rýchlej chôdze spoti sa tak je to tak dobre na zápal priedušiek a aby ju pefuklo za mna Keď je pekne prečo nie ale ak chceš na pas vies si tam pekne upravit aj prevýšenie a podobne a aspoň pôjdeš medzi ludi bude sa ti potom ľahšie začínať so sólovým treningom v prostredí ktoré poznas 🙂)

alzbeta1301
27. jan 2023

@vamajka a s tým suhlasim že sa má športovať za každého pocasia ale predsa človek co začína napr s behom v zime nemôže ísť behat hneď v - 😀 to je ozaj väčšie zlo

luccija
27. jan 2023

Ja chodím iba na pás, bicykel, orbitrek.Je to tvoja vec nikto si Ťa nebude všímať len snáď tam bude viac pásov nech niekto nečaká hodinu u nás je, takže mi to nevadi

autor
27. jan 2023

Ďakujem 🙂 áno je u nás vo fitku asi 7 pásov takže miesto snáď nebudem zaberať 🙂 ...a v takomto počasí chodiť rýchlou chôdzou vonku ja nemôžem ,pretože som astmaticka a keď sa nadýcham studeného vzduchu ide ma zadusit ,preto fitko . A keďže tam chcem chodiť dlhodobo a neskôr aj na silové tréningy ,ako píše kočka vyššie ,zoznamim sa s prostredím aspoň 🙂

alzbeta1301
28. jan 2023

Určite super napad 🙂) ono to aj pre zdravého človeka ktorý nieje zvyknuty dychat studený vzduch pri aktivite nieje dva krat dobre behala som súťažne a tiež keď som mihla tak som vynechávajú beh v studenom vzduchu to nieje na pľúca dobre občas Ano ale riskovat potom že budeš týždeň sediet doma so zápalom priedušiek a o to horšie keď si astmaticka.

Určite sa neboj k nám chodia aj pani viac pri sebe len na pas kľudne keď som vo fitku dve hodiny tak ich vidim že striedajú pas a bicykel napríklad a silové treningy nemaju vôbec takze pohode nebudeš prva ani posledna a vo fitku to nikto neriesi🙂) ja mávam dvojfázové treningy ráno pas a bike a večer silový takze jeden trening mám tiež len taký ako budeš mat ty. Keby si mala nejaké otázky alebo nejakú dilemu rada poradim v správe 🙂 veľa stastia a úspechov

autor
28. jan 2023

@alzbeta1301 ďakujem veľmi si ma podporila ❤️ . Písala som ti aj správu teda .