Bežecký pás v byte

lenkit
14. mar 2024

Ahojte, chcela by som si kvôli rehabilitácii kúpiť bežecký pás - nejaký skladný - do bytu. Bývam síce na prízemí, ale v paneláku a nechcela by som spôsobovať susedom diskomfort. Viete mi poradiť, či to spôsobuje veľký hluk, resp. otrasy? Vďaka 🍀

lakebabe
14. mar 2024

@lenkit nas je podľa mňa dosť hlučný , sme v dome mame zariadené menšie fitko, ale v byte si to veľmi neviem predstaviť , hlavne keď začneš rýchlejšie behať, ale kamoška ma v mezonete na streche a ze zatiaľ sa nikto nesťažoval. Možno by som sa na predajni poradila na nejaký tichší už aj také robia co som videla keď sme vyberali. Vtedy pri niektorých bola poznámka že extra tichý režim hlavne pri tých chodiacich nie behacich
Ale pokiaľ si na prízemí by som to neriešila vôbec

wishes
14. mar 2024

ked byvas na prizemi, tak by som to neriesila a nebala sa ist do toho 🙂

zuzinka888
14. mar 2024

Tak niektore su hlucne- mozno by bolo faj dat ho pod podlozku.

lakebabe
14. mar 2024

@zuzinka888 my máme aj podložku to väčšinou automaticky dávajú zadarmo, tu sme dostali aj k stacionárnemu bicyklu, aby jej to neznicilo podlahy, on skôr vydáva taky hluk, co sa rozlieha po miestnosti riadne, ale ak nebude cvičiť v noci tak si myslím ze susedia tu hodinku preziju

nyusika
14. mar 2024

@wishes je to počuť riadne, nielen kvôli otrasom .

crazy_cat_lady
14. mar 2024

my mame doma bezecky pas, ono zavisi aj od toho, ako rychlo na tom clovek bezi a aku ma vahu. my sme si pod neho dali este koberec pre istotu. zatial sa nikto zo susedov nestazoval :D