Bežiaci pás v byte

8. feb 2024

Ahojte, pýtali by ste sa susedov, že či kúpiť bežiaci pas? Je to hlučné? Beha Ali by sme cca 2 hodiny denne, niekedy aj večer.

petruldo
8. feb 2024

Bežiaci pás urobí dosť veľký hluk a nepomôžu ani podložky. Ten by som do bytu nedala. Ak sa teda nechceš pomstiť susedom

syslik81
8. feb 2024

ja mam pas na poschodi a je to dole riadne pocut- nastastie mam dom .. do panelaku ak niesi na prizemy by som to nekupovala... radsej si skoc do fitka

kikus_96
8. feb 2024

Ja som mala v byte pás, bývala som na 6. poschodí a nikto sa neprišiel sťažovať. Kamoška má tiež v byte a v pohode.. mama tak isto a nikto sa nesťažuje
Určite by som sa susedov nepýtala, je to tvoja vec, ak nerušiš nočný kľud tak niet o čom ☺️

vanilkovazmrzka
8. feb 2024

No nechcela by som vas za susedky 😏👆

gabriela2952
8. feb 2024

Isto by som sa nepýtala, to je nevýhoda bytu a musia s tým rátať všetci.

zojanka
8. feb 2024

Nedala by som do bytu. Áno, možno to neruší nočný kľud, ale viem si predstaviť akoby to mne vadilo keby mi niekto nad hlavou denno denne dupal niekoľko hodín.

patka06
8. feb 2024

Naši susedia behajú každý večer okolo 19stej, počujeme to ako každý iný zvuk /vysavač, klepanie rezňov a pod. / vôbec nás nerušia

wolf_
8. feb 2024

Sused nad nami skáče na švihadle (počujeme hlavne dopad švihadla na zem) a zdvíha nejaké váhy (počujeme také to buchnutie kotúčov). Sme s tým úplne v pohode. Nie, nepýtala by som sa susedov, či si do vlastného bytu môžem kúpiť za vlastné peniaze bežecký pás.

nikaeli
8. feb 2024

Je to hlučné, a dosť. Sused o poschodie vyššie, vedľajší vchod - teda nie priamo nad nami, ale vedľa, spoločná bočná stena. Niečo neskutočné, veľmi nepríjemné. Viac ako hučanie pásu som počúvala pravidelné dup, dup, dup. Nie je to rušenie nočného kľudu, no nesúhlasím s tým, že v bytovke mám rátať so všetkým a že si vo vlastnom byte môže každý robiť čo chce. Hovorí sa tomu ohľaduplnosť.

beata_k
8. feb 2024

Ako tak citam, som rada, ze byvam na poslednom poschodi.
Nie, nekupila by som bezecky pas aj ked je to moj byt a moje peniaze.

valiant
8. feb 2024

Tiez som rozmyslala nad pasom, ale prave kvoli susedom som si kupila elipticky trenazer. Zatial sa nestazovali

tilly
8. feb 2024

Ja to mam v dome a aj cyklotrenažér (potrebuje syn, keď sa nedá ísť von trénovať) a bežecký pas hučí menej. Keď on behá hore, ja robím dole pod ním, tak to takmer nepočujem a to robím v tichu. Keď mám pustenu telku, nepočujem to.
Za to keď je dole v garáž na trenažéri, tak to počujem dosť.

slovenka753
8. feb 2024

Prosím nekupuj si ho. Tvoji susedia 😉

wolf_
8. feb 2024

Prosím kúp si ho. Tvoja kamoška, ktorá ti dopraje 😉

palomka
9. feb 2024

My sme si kúpili takú podložku pod beziaci pas aby tlmilo hluk.