Chcem schudnúť 10 kg a bojím sa, že stratím prsia

mlaskova
16. máj 2023

Ahojte
Chcela by som schudnut takych 10kil len sa bojim ze stratim prsia. Chapem ze automaticky budem chudnut aj z nich kedze ich tvori vela tuku. Momentalne som velkost C , neviete nejake rady ako si to udrzat pocas chudnutia? Dakujem

zuzinka888
16. máj 2023

Sorry, ale prsia idu vzdy ako prve. A na zadku a bruchu sa vsetko drzi ako kliest. Mozno silovy trening zamerany na prsia ale pomoze asi malinko. Co si vsimam, tak skoro vsetky fitnesky maju silikony.

stanulienkat
16. máj 2023

Na to keď niekto príde, tak dostane Nobelovu cenu.🙂

zuzubb007
16. máj 2023

Nic v zlom, prve z coho schudnes budu prsia a neda sa s tym nic spravit

macekovam
16. máj 2023

@mlaskova nastav si príjem v kaloricky h tabuľkách.. Doplň všetky živiny tak aby si bola v zelených poliach.. Ak veľmi chceš športovať tak len rýchlu chôdzu si daj.. Vážne... Stačí to úplne.. Možno ani pohyb nebude potrebný a postačí zmena stravy tými tabuľkami. A psia pôjdu minimálne.

teleskop
16. máj 2023

@mlaskova presne pre toto som chudla presne kg za mesiac

lelelienka
16. máj 2023

Ja ked som niekedy schudla, zbohom prsia 😁 ako prve.

123kika1234
16. máj 2023

No záleží aký typ postavy máš,
Mne napr ide všetko rovnomerne dole
Napr hruškam sa bude vždy dlhšie ukladat tuk na stehnách a prvé pôjdu prsia

missviolet
17. máj 2023

@zuzinka888 ja mam 33kg dole a najmenej mi schudli prsia, furt mam kosik H - ano, nieco slo dole na cm, ale ovela menej nez zadok, pupok atd, zuzil sa mi obvod pod prsiami, takze kosik mam dokonca este vacsi nez na zaciatku, lebo obvod pod prsiami mi siel z 90 na aktualne 75 a asi sa dostanem aj na 70😭lebo mi to odislo neumerne.... obvod pod o dost viac nez samotne prsia... cize evidentne ani to nie je pravidlo, ze vzdy odidu prsia prve... bodaj by v mojom pripade. genetiku asi neodrbem, ked som mala BMI 18, cize uz fakt pomerne nizko, tak stale kosik F :( vyzera to groteskne, uzky pes a take velke prsia...

autorka, zalei, ako si na tom bola, ked si mala nizsiu vahu. ak tiez C, pravdepodobne si to udrzis, ak mensie, tak bude pravda, ze ti z nich odide... trochu pomoze napr aj s tvarom posilňovanie hrudnej casti

rebrambora
17. máj 2023

Toto je individualne. Zalezi od zivotneho stylu atd. Mne idu prirodzene kila dole z tvare, prs a zadku, brusko ostava ak riesim iba stravu.
Ale zmenilo sa to, ked som zacala primat veela bielkovin plus silovy trening.
Mne ale stale islo o to nezmlandraviet, cize prsia sa nejak vratili s vysokym prijmom.
Nemozes mat vsetko.