Chcem schudnúť 20 kg bez diét

sisanka
18. aug 2012

Ahojte babulky, ktore uz prestali bavit diety, obmedzovanie sa a hlavne jojo efekt.....drzala som uz viackrat 90dnovku, ale vzdy som schudla priemerne cca 5kg za prvy mesiac a potom ma to prestalo bavit...teraz som sa rozhodla zacat cvicit, zamakat na sebe a jest 4krat denne-kazde 4hodky a vsetko co mam rada a na co mam chut...pridajte sa ku mne a spolu sa zacnime podporovat a dosiahnime svoj ciel 😵 😵 😵

4ocka
18. aug 2012

Mna to cvicenie drzalo kym nezacalo leto a nezrusilu zumbu :S

kingstonka
18. aug 2012

20 :( potrebujem aj ja- a ziadnu dietu nevydrzim.

sisanka
autor
18. aug 2012

@4ocka ale tak v septembri bude zase, nie? 🙂

sisanka
autor
18. aug 2012

@kingstonka ja tiez nechcem uz drzat dietu a verim ze sa mi to podari aj bez nej... 😉 ale mozno to bude trvat dlhsie, no co..ja chcem schudnut postupne a natrvalo 🙂

4ocka
18. aug 2012

Bude bude,raz do tyzdna ale musim.skombinovat volno manzela a skolku 🙂 ked som takto.chodila teda az 2 x som bola potom hol koniec,drzalo ma dva tyzdne cvicenie okolo 3/4 hodinky vecer pred Pc cez youtub,potom ma to nejako preslo

zlatica36
18. aug 2012

@sisanka ja ked som mala 18,moja vaha bola 74 kg...no des.... jeden znamy mi povedal osudnu vetu ..a ta znela "si celkom pekna ,len keby si nebola tak tlsta"....
-no vtedy to zabolelo,hej... ale dodnes som mu vdacna za to co mi povedal...mna to tak pichlo a nastartovalo,ze za rok som schudla 17 kg... ziadne drasticke diety,len sport,prestala som jest sladkosti a zakusky,ale kavu ci caj som normalne sladila...normalne som ranjkovala,desiatovala,obedovala,olovrant,to boli tooooooooooony ovocia ,ci zeleniny.... a vecera bol pre mna neznamy pojem....
ked som otehotnela mala som 57kg,na porod som isla ako 73kilova... vtedy som si uvedomovala,aka som kedysi tlsta....4 mesiace po porode som vazila 52kg... ale to som mala aj komplikacie zdravotne.. ale uz som fakt jedla vsetko,este aj v noci ked som vstala ku malemu ,tak som zrala doslova...proste mi chutilo a mala som opacny problem...chcela som pribrat... trvalo 9 mesiacov kym som pribrala na znovu 57,verte baby ide to ovela tazsie ako chudnutie...potom som otehotnela,uz som dosla len po 70kg... som absolutne nemala problem zhodi,kila sli dole same... za mesiac som mala 57.... dnes mam 62 a citim sa skvele 🙂 ..ked pridu nejake stresy,tak ja rapidne schudnem bez toho aby som sa nejak snazila..napr,pred odchodom do UK som za dva tyzdne schudla 7kg... ale snazim si udrzat vahu nad 60. lebo ked mam menej ,tak mi je zle a nevladzem.
takze baby ,ziadne nasilne chudnutie radsej kilo na mesiac a bude to trvalejsie,niekedy fakt staci,len uplne slladkosti vynechat,nejest od 17.00 a jedna hodinova prechadzka denne
drzim palce

carrie84
18. aug 2012

Tak sem sa rada pridam 🙂 Diety nie su pre mna 😝 Ale vcera som sa videla na fotke a hned vecer som vyliezla na stepper.... Snad sa tych kil zbavim. Lenze teraz kojim (som 4mes po porode) a neskutocne mi chuti .... Vsetko 😀 😀

zuzka208
18. aug 2012

jej dobra tema 😉 aj ja by som chcela zhodit 20-tku a dostat sa na vahu ako pred cca 8 rokmi.Cvicit zatial nemozem nakolko mam nejake zdravotne problemy tak si myslim ze mne by pomohlo keby som sa vzdala sladkosti a vypekania zakuskov 😠

bonaquaba
18. aug 2012

@kingstonka jachudenm behanim, je to perfektne chudnutie, kazde rano alebo vecer odbehnem 40 minut je tojogging a vysledky vidno uz po 2 tyzdnoch, brucho nemam takmer ziadne,hlavne to smpotrebovala zhodit a jemvsetko co michuti a stale,takze behanie mozem len a len odporucit

kingstonka
18. aug 2012

@zlatica36 ja mam opacny problem - a najvacsim mojim problemom su sladkosti ☹ momentalne aj unava ale verim ze sa mi to podari

laila22
18. aug 2012

Ahojte aj ja sa ku vam pridam 🙂
Ja som za dva roky pribrala 17kg a som z toho hotova... Kazdy vecer pri telke spasam nejake sladkosti a toto je vysledok 🙄
Ja priberam zo sladkosi a stresu.. A mam menej pohybu ako kedysi..
Idem umývat okna, vecer sem mrknem 🙂

sisanka
autor
18. aug 2012

baby tak vidim ze sa to tu pekne rozrasta 🙂
@laila22 toto je aj moj problem...vyjedat pri telke!!!!hlavne ked si s mm otvorime nejake to vinko tak ja mam hned chut na chipsy a podobne veci...a preto som rychlo vsetko pojedla a teraz ma nema co lakat, pokial sa zase cosi nekupi 😀
@carrie84 aj ja som priberala ked som kojila, jedla som vsetko lebo sak aby mali decka pestru stravu a nekontrolovala som sa....ale pri druhom som zacal cvicit, cca ked mal 2mesiace a tie kila hore nesli, ale ani dole...lebo som jedla...ale teraz som uz aj stravu trosku upravila a snazim sa obmedzovat sladkosti a pod...

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaya47
18. aug 2012

Ahojte. Tak sa k vam pridam aj ja ;) Vcera som zacala chodit do fitka zameraneho na zeny. Mam 70kg, 161cm, pred 5 rokmi som pritom mala 46, pravdepodobne som tak velmi pribrala zo zdravotnych dovodov (ja toho mam pozehnane a jem zdravo, aj sportujem casto). Ale verim, ze sa mi podari vo fitku hlavne posilnit svaly v okoli klbov, co velmi potrebujem a popritom nieco aj schudnem. Rada by som tak 10kg.

@zuzka208 A si si ista, ze s Tvojimi zdravotnymi problemami sa neda? Neviem ake su, ale vies, ja toho mam vela, vo fitku su uplne zdeseni zo zoznamu chorob, dnes som prisla druhykrat, s tym, ze som sa zobudila s odidenym bedrom, tak mi podla toho upravovali cviky. Nemozes aspon nejake plavanie alebo tak? (To vravim len preto, ze som sa v minulosti dostala do zacarovaneho kruhu - je mi zle, nemozem nic robit, kondicka odchadzala uplne a uz som fakt nemohla nic robit, az som sa z toho dostala tak, ze som sa prihlasila na take zdravotne cvicenia zamerane proti astme s fyzioterapeutkou, poucila som sa, preto, ak je na tom niekto nejak podobne, tak rada pomozem, ak je to mozne)

minnie55
18. aug 2012

Ahojte, aj ja sa rada pridám. U mňa už výhovorky typu "som po pôrode" nefungujú, môj syn má 3 roky 😀 Pred prvým tehotenstvom som vážila 50 kíl, teraz mám 72 a to som už schudla 4 kilá za posledné 4 mesiace. Ale aj tak sa mi zdá, že to ide strašne pomaly. Mám plné skrine krásnych vecí, do ktorých sa nezmestím a do zrkadla sa radšej nepozerám. Ja dokážem schudnúť len vtedy, keď mám prísnu disciplínu a úplne vypustím sladkosti a chlieb. Akonáhle to poruším (a najhoršie sú víkendy), okamžite mám 2 kilá naspäť 😝 Ráno zvyknem raňajkovať biely jogurt s musli, na desiatu ovocie, na obed zeleninový šalát s kuracím alebo bravčovým mäskom, poobede keď prídem z práce, len niečo ľahké a večer väčšinou si urobím buď zeleninový tanier + šunku, alebo si uvarím 2 párky a nakrájam k tomu paradajku. Dnes som však toho pojedla neúrekom, tak dúfam, že sa tu navzájom podporíme a pôjde nám to spolu ľahšie 🙂 Ja by som sa potrebovala dostať na 60 kíl. A ešte o cvičení - som lenivá....doma mám super steper, keď sa veľmi prinútim, tak stepujem, ale dávam si teraz záväzok, že každý deň budem stepovať cca 20 minút. U mňa je problém v tom, že keď prídem z práce, som unavená ako pes a vôbec sa mi už nechce cvičiť.

olifcek
18. aug 2012

@bonaquaba to behanie.. snad Ti klby nedaju pocitit ako trpeli, ked budes mat 50 rokov... 😝 alebo behavas po lesnom poraste, ci po hlinenom?

ja chcem dole 10kg a nic ;( viem, treba cvicit... snad, az pojdem za par ndi do prace, sa to pohne, uvidime...

jaya47
18. aug 2012

@minnie55 Mari sa mi, ze som uz na vela miestach citala, ze 20 minut je na nic, lebo treba 30, kym zacnes spalovat tuky. Ale inak, jedlo vyzera skoro vzorne 😉 Problem vikendu poznam, ja mam zase problem prilis starostlivej svokry, tam priberiem kazdou navstevou 😉))

minnie55
18. aug 2012

No tak ja svokru navštevujem veeeeeeeeľmi sporadicky a väčšinou má prázdnu chladničku, takže odtiaľ problém nehrozí 😀
ja saldkosti veľmi nemusím, vydržím bez nich, sem tam si dám musli tyčinku alebo vločky Nestlé fitnes. Ale napriek tomu, že sa snažím stravovať vzorne, ide to veľmi pomaly. Niekde určite robím chybu....možno sa na jedlo často pozerám 😎 😎 😎

jaya47
18. aug 2012

@minnie55 no vies, ci to nie je az prilis vzorne, lebo aj to je niekedy na skodu 😉 Ale co sa tyka jedla, radsej vraviet nebudem, ja som zasadny odmietac diet, pred 2 tyzdnami som to vzdala, zacala nizkosacharidovu dietu a ihned ochorela, takze som zistila, ze telo sacharidy potrebuje, pokial si nechce rozsahat imunitu... Tak k jedlu by som sa radsej vyjadrovat nemala 😠

marcelatje
18. aug 2012

Ahojte pridám svoju skúsenosť s chudnutím. V istom období ma začali veľmi bolieť kĺby tak som navštívila ortopéda a ten mi na rovinu povedal, že mi nič nie je mám len schudnúť. No ja som sa urazila do špiku kosti, že čo si to dovoľuje, veď som nebola až taká veľká...... ale stále mi to vŕtalo v hlave. Tak som si skôr na just ako po zrelom úsudku kúpila stacionár s tým, že veď ja mu ukážem, že to nie je z toho. A čuduj sa svete, po tom ako som schudla cca 15 kg bolesti ako mávnutím čarovného prútika prestali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No ale prestala som fajčiť, lebo sme chceli bábätko takže +9 kg, počas tehotenstva +11 kg takže už aj ja potrebujem dať dole 20 kg, ale až po pôrode. K tomu chudnutiu len toľko, že som sa pravidelne hýbala, jedla 5x denne kľudne aj vyprážaný syr s hranolkami. Možno by to po úprave jednálnička šlo rýchlejšie, ale aspoň som mala istotu že ma neprepadne žravka kvôli tomu, že si nedoprajem to, na čo mám chuť. Časom som už jedla menšie porcie a akosi prirodzene si telo žiadalo zdravšie jedlo takže to šlo 🙂 Držím vám palce a po pôrode idem na to aj ja 🙂

minnie55
18. aug 2012

Ja som vyprážané veci nejedla ani nepamätám. V piatok som si na obed dala ku kuraciemu soté varené zemiaky, lebo som mala akútnu potrebu sacharidov. No neviem, dúfam, že takto v skupinke sa namotivujem a pôjde to lepšie dole. Mám pocit, že keď z času na čas poruším disciplínu a zjem niečo, čo by som nemala, hneď sa mi vráti takmer všetko, čo som schudla. A čo sa týka pitia - pijem takmer celý deň len čistú vodu, sem tam si dám zelený čaj (sladený, z LIDLňu) ale len výnimočne. asi si začnem variť klasický zelený čaj, dám ho do chladničky a budem popíjať.

baby124
18. aug 2012

ahojte tak ja sa pridavam tiez som 5 mesiacov po porode a vazim 79 kil tak schudnut takych 20 kil pred porodom som vazila 62 😅 no teraz to nechce ist dole od pondelka zacinam cvicit a dufam ze spolocnymi silami to dotiahneme do konca 😀

bublina83
18. aug 2012

Ahojte zienky, rada by som pripojila aj ja. Som po porode 7 mesiacov, mam 91 kg a uz je nado mnou varovny prst ako hovori moj manzel 🙂 rada sa pridam, aspon budem mat lepsiu motivaciu.

minnie55
18. aug 2012

Ja práve zvažujem, čo budem ešte jesť a teda som si povedala, že už nič - dám si k posteli pohár vody a dúfam, že vydržím do rána. A na raňajky už mám pripravenú bielu activiu s orieškovo-medovými musli. A čo vy ?

nikaa123
18. aug 2012

@minnie55
@bublina83
@baby124 fandim Vam ja som po dvoch detoch schudla 25kg teraz mam 60kg a tesim sa v sebe sice male brusko ostalo ale co uz

jaya47
18. aug 2012

@minnie55 ja este budem nejaky cas hore, tak prave papam uhorku s ovcou parenicou 😉

zuzu188
18. aug 2012

ahojte..môžem sa pridať aj keď už nepotrebujem schudnúť 20 kg?..po pôrode som vážila 97 kg..tromi diétami som schudla na 92,5 kg a vtedy som začala s Dukanovou diétou..pri nej som skvelo schudla..teraz sa moja váha pohybuje medzi 78-79 kg...môj cieľ bolo schudnúť na 75-70 kg,lenže už sa mi nechce diétovať (diétovala som 5 mesiacov) a od pondelka začínam opäť cvičiť..ak by sa mi cvičením podarilo schudnúť,kľudne by som šla s váhou aj pod 70

lucky14
18. aug 2012

Ahojte. Pridavam sa aj koceny. Ale zacnem od pondelku. Dietu vydrzim drzat max 5 dni a potom hned porusim. Takze u mna je to o zmene zivotneho stylu. Potrebujem dat dolu aspon 15-20kil takze sa tesim na vzajomnu podporu a rady. 🙂

soldi
18. aug 2012

baby, tak ja vas isto vsetky namotivujem 😀
pred tehotenstvom vaha 60kg na 170cm
pri porode vaha 105kg! 🤐

ale to som aj vela zadrziavala vodu. po porode som zhodila na 90 kil.
pocas kojenia som kazdy vecer jazdila na stacionari 55 minut. tym som schudla na 64.

teraz som 15 mesiacov po porode a tie 4 kila nie a nie dostat dole. chodim tri krat tyzdenne na trampoliny, uz som pekne schudla na objem, i ked nie na kila 🙂

a jem uplne hocico a hocikedy 🙂

minnie55
18. aug 2012

Ja som skúšala Ducanovu diétu a skoro ma porazilo...nikdy viac, bŕŕŕŕ. Dnešnú večeru som prehodnotila a prichystala som si na tanierik jednu mozarellu, vajíčko natvrdo a paradajku 🙂