Chudneme s A. Macingovou - apríl 2014

libusa57
2. apr 2014

Mile baby,
zacala som detox s Macingovou,vcera prvy den.Pridajte sa do skupiny nech sa navzajom podporujeme
a diskutujeme o vsetkom co sa tyka tejto temy.
Tesim sa na Vas 🙂

libusa57
autor
2. apr 2014

Prvy den som zvladla super.Je mi to chutne ,syta som.Dnes som vynechala ranajky(nestihacky),ale budem sa snazit ranajkovat.Ake mnozstva zeleniny zjete?Ja som dnes druhy den mala fazulove lusky 230g a k tomu syr cca 50g.Moj maly syn ked to videl povedal mi aby som nejedla tolko ze prasknem.Uz aj dieta vidi ze mam brucho 😖
Ked mate varene vajicko,zjete aj 2?
A velmi som zvedava tie co mate 28 dni za sebou kolko ste kg dali dolu,co dalej papate atd.

naturonline
3. apr 2014

Nie som fanúšikom diét, ale Mačingová je super! Nie len že sa naozaj chudne, je to forma ozdravenia a očistenia organizmu. A čo je na nej užasné - môžete sa naozaj najesť do prasknutia, funguje aj tak. Veľa diét funguje na princípe o čo viac treba schudnúť, o to efektívnejšia je. U nás vo firme Mačingová fungovala na nás všetky, vo veku 35-45. A to sme potrebovali schudnúť len 3 až 5 kg do optima. Príklad ja pri výške 174 cm som mala 63,5 kg. A schudla som 4,5 kg. Myslím, že je skvelá a jej recepty si varievam dodnes. Ale len preto, lebo mi to chuti! Prajem veľa zábavy a úspechu! Zuzana

mexsi
3. apr 2014

Ja pomaly končím posledný týžden a mam dole zatial 4kilá a chcem pokračovať dalej 🙂 kedže potrebujem zhodit vela vela :D mne sa tiež páči že sa človek može natlačiť a ide to dole aj tak. A recepty su chutne (na par výnimiek) :D

rienok
3. apr 2014

čaute 🙂
ja už idem semafor s krvnou skupinou (teda snazim sa) ... detox som robila pred cca 2,5 mesiacmi (ani si uz nepamatam) 🙂 ja som schudla 8 kg ale na obvode skoro všade -6 cm 😵 😵 😵
chlieb a pecivo som jedla len 1 x ked som dojedala po malej (zabudla som sa) a potom 2x vedome v cukrarni kolacik s kavou 😀 😀 😀
kedze vsak vo vseobecnosti aj mm sa na to dal aj vacsina ludi z mojho okolia tak mi ani nepride chut na nejake ine jedla. Recepty su super a jem naozaj obrovske mnozstva ....

@libusa57 ak jem len zeleninu zjem aj okolo 300 - 400 g, vajicko si davam len 1 ks

vsetkym odporucam tento sposob stravovania, je uzasne co dokaze za taku kratku chvilku spravit spravne zvolena kombinacia potravin

libusa57
autor
3. apr 2014

Prekladana cuketa je zo zemiakmi alebo nie?Nasla som toto a su tu zemiaky a pri receptoch to nemam iba cuketu

http://dobruchut.azet.sk/recept/28092/fotorecep...

libusa57
autor
3. apr 2014

@rienok dakujem,si ma povzbudila! 🙂 Ja som novacik a stale mam nejake otazky pokial mi kniha nedojde.Kedze nie som na slovensku,aky je nizkotucny syr,teda kolko ma masti ci ako sa to hladi?Nech si ho viem kupit aspon podla toho co je napisane na obale 😉

ivetah
3. apr 2014

@libusa57 bez zemiakov, len cuketa so syrom 🙂
tu najdes info http://antonialifestyle28.com/
a cela kniha aj s receptami je na uloz.to, skus pohladat.

rienok
3. apr 2014

@libusa57 nizkotucny syr je taky co ma menej ako 20% TVS (tuku v susine) tu na SK kupujem 7%

toto je len cisto cuketa + olivovy olej+ cesnak + nastruhany syr.... ona pise ze robit v rure ale ja si to robim na panvici pride mi to rychlejsie 😀

dolezite - nevynechavaj ranajky, nikdy... ak nestihas nastruhat mrkvu s jablkami tak aspon narychlo daj jogurt s orechmi alebo mandlami, medom a skoricou, aj ked je dobre dodrziavat rozpis tie 4 tyzdne. ja som sa uz tak naucila na tie jej ranajky ze sa budim hladna a to som prosim pekne az kym som neotehotnela nejakych cca25 rokov neranajkovala 😝

libusa57
autor
4. apr 2014

@ivetah ano uz mi dali baby tip ale neskoro!Uz sa to spoplatnuje!Bolo to divne.Sla som na uloz.to a bolo to vyznacene zelenym co bolo zdarma.No musela som sa zaregistrovat a vtedy to uz bolo vsetky subory za poplatok 😠
Nevadi vsak pride kniha o 2 tyzdne !

libusa57
autor
4. apr 2014

@rienok moj je 5 % tak je v pohode.Dakujem.

rienok
4. apr 2014

@libusa57 ak ti staci ten 28 dnovy haemonizacny posli mi cez IP mail. Poslem Ti

libusa57
autor
4. apr 2014

Kolko si davate skorice, mne sa hnusi tak preto sa pytam.A ako sa pripravuje brokolica so zazvorom?Ten tiez nemusim 😒
Inac ten mrkvovy perkelt vsetkym chuti a mne nie.Je to moc sladke(mrkva je sladka).Zatial mi najviac chutia lusky a cervena repa🙂

missbunny
4. apr 2014

Cavte...co to je za dietu???este som to nepocula....

libusa57
autor
6. apr 2014

5 den s Macingovou 2 kg dole?? 😅
To ma ale nakoplo!Fiiiha ide sa do konca! 🙂

mexsi
8. apr 2014

Baby stravujete sa niektorá podla semaforu?

xrumkaaa
9. apr 2014

ja mam dnes prvy den (ale uz som raz absolvovala pred 2 rokmi tak som zvedava). momentalne 73kg. som zvedava ako to pojde dole a ci vydrzim :D

petrita00
11. apr 2014

Ahojte po velkej noci sa k vam pridavam 🙂. Bude to boj...potrebujem 9 kg dat dole alebo sa aspon zmestit do veci z pred porodu🙂 . Ako vidim vy statocne bojujete...

tamarci
11. apr 2014

ahojte baby, ja som skoro 10 tyzdnov po porode a chcem zacat 28-dnovy detox a nasledne aj semafor. dnes som si kupila knizku, tak ju planujem akotak precitat, nakupit co potrebujem a vpondelok zacat. uz som zvedava, ci pomoze, potrebovala by som schudnut aj okolo 15kg, aby som bola spokojna, v tehu som pribrala 25kg, zatial zislo len 15...momentalne mam 70kg a chcem mat 55 (ale spokojna budem aj so 60) 😀 nechcem schudnut rychlo, ale hlavne trvalo..a chcem zmenit stravovacie navyky tiez trvalo...tak drzte palce 🙂

libusa57
autor
11. apr 2014

@tamarci ahojky.No ja tiez potrebujem 15 kg dole.Dnas 10 den.Prvy tyzden bol dost na nervy 2x som si k zelenine pridala masko raz kur stehno raz kridelka no aj tak mam2 kg dole.2tyzden je uz v pohode jedla mi chutia uz vsetky .Tesim sa na ne a dufam ze do konca vydrzim.Drzim palce aj tebe.Napis aj do ip ako sa dari prve dni 🙂

tamarci
11. apr 2014

@libusa57 drzim palce 🙂 aspon si sa uz niekam dostala. ja som uz velmi davno nedrzala dietu a bojim sa, ze zo zaciatku mi bude chybat pevna vola. lebo som si privelmi navykla na to, ze si dam hocikedy hocico 😀 ale bohuzial som typ, ktory si to nemoze dovolit, lebo to potom vidno..ale v tehu som neriesila, tak so sebou uz musim nieco robit. planujem popritom aj cvicit, myslis, ze sa moze? resp. ci nebudem presilena, alebo moc vycerpana, ci co...aj ked ten detox by mal prave zvysit aj energiu..ci? 🙂

libusa57
autor
11. apr 2014

@tamarci ja sa citim vyborne plna energie lahka ziadna ospanlivost poobede ako doteraz.Stoji to za to!Baby co cviciab malo stratia na vahe a viac na centimetroch.Pred cca rokom som chcela navahu riesit cvicenim a pribrala som za mesiac 4 kilecka!Ziaden ubytok.Je to koli tomu zecsa tuk meni na svalstvo a svaly su tazsie ako tuk.Ale som mala pevne brusko.Teraz som sa rozhodla ze najprv chudnut potom cvicit.

gold22
12. apr 2014

Dievčatá, aj ja by som do toho šla ale asi až po sviatkoch pridá sa niekto

petrita00
13. apr 2014

@gold22 ja na to idem po sviatkoch, hned od utorka a na tvrdo...

miandre
13. apr 2014

Ahojte, chcem sa opytat uz ste si niekedy vymenili jeden den za iny? Ja som v druhom tyzdni a kedze som zacala od utorka mala by som dnes obedovat mrkvu a vecer borsc. Ja by som si chcela dat dnes nedelu cize na obed masko so zelerom a vecer brokolica a zajtra mat normalne pondelok tretieho tyzdna kedze mam masko nalozene a namiesto utorka si dat to co malo byt v sobotu a pak pokracovat, myslite si ze je to problem? Mate s tym niekto skusenost? Dakujem krasne, drzte sa, prajem krasnu nedelu🙂

gold22
13. apr 2014

@petrita00
ok, aj ja by som rada, dúfam , že na to nezabudnem. Budeme sa ťahať jedna druhú platí?

petrita00
13. apr 2014

@gold22 jasne 🙂. Veeelmi rada. Dufam ze schudneme par cm lebo hja potrebujem o 2 konfekcene velkosti... po porode mi dost ostalo...tak po velkejnnoci v utorok rano pomerat zapsat a vydrzat🙂 🙂 🙂

kirsi
13. apr 2014

Baby i ja sa k vám pripojim, ale až po sviatkoch bo teraz by to asi nemalo význam. Som 7 týždňov po pôrode a potrebovala by som rozumne dať dole cca 15kg a začať sa zdravšie stravovať.

libusa57
autor
14. apr 2014

@miandre ja som menila iba v prvom tyzdni.Teraz som v druhom a 12 den a drzim sa podla predpisov. Ona neodporuca menit.Ja som v prvy tyzden menila lebo mi mrkva nesla dolu krkom ,bola s vajickom natrepala som tam vela oleja a cibule.Druhykrat to bolo omnoho lepsie ale aj tak patri medzi moje najmenej oblubene.Ako aj ranajky jogurt orechy med ,z toho sa moc nenasytim.No dnes uz 12 den a kg stale iba 2 nehybe sa to ale hlavne nejde hore.Na kazde jedlo sa moc tesim!