Chudnutie s Vitadu

laura1994
27. aug 2016

Ahojte baby. Zakladám túto skupinu pre všetky ženy,ktoré chudnú alebo začínajú chudnúť s Vitadu

ragulca
27. aug 2016

@laura1994 ajeje, ďalšia bielkovinová diéta založená na konzumácii jedál, ktoré si vlastne nemusíš objednávať, vieš sa rovnako kvalitne vystravovať aj z potravín dostupných v každom obchode. A mimochodom určite lacnejšie ako produktami VITADU.

laura1994
autor
27. aug 2016

Áno to viem sama. 🙂 Lenže pri takej nadváhe ako mám ja nebudem to riskovať sama. 🙂 uvidíme ako to bude 🙂

ragulca
27. aug 2016

@laura1994 :D neviem z akej nadváhy ideš, ale ja som bielkovinovou dala dole 27 kg za 4 mesiace bez akýchkoľvek polotovarov

ulicanka
14. okt 2016

Ahojte, ja som zacala, ide to super dole, nemusim cvicit, chudnem zdravo. Ked si zratam, kolko som predtym prejedla, teraz ma to vyjde lacnejsie a chudnem zdravo z tukov, ktore som si predtym zacvakala v strave. Cize supeeer, odporucam

susu2
14. okt 2016

Vitadu je najchutnejsie zo vsetkych bielkovinovych diet. Nielen chudnem, ale si pri tom aj pochutim.

ulicanka
15. okt 2016

Tiez si myslim, mne to chuti, zasyti a hlavne chudnem, za mesiac som dala 7kg dole, Tesim sa a obleciem uz veci, do ktorych som sa nezmestila.

arkelia
16. okt 2016

Dobrý deň chcem vedieť o tom viac a či je to bez jojo efektu.ďakujem

evittam
16. okt 2016

@arkelia Všetky podobné výrobky sú na dve veci. A ak to prestaneš jesť a začneš jesť normálne ako predtým tak je jasné, že sa dostaví jo-jo efekt. Najistejší spôsob schudnutia a udržania postavy je úprava životného štýlu - strava/pohyb - 80%/20% a nepotrebuješ žiadne "zázračné" prípravky - lebo také neexistujú.
A 7 kg za mesiac? Veľa a nezdravé - teda ak dotyčná nejde z nejakej trojcifernej hodnoty.

arkelia
16. okt 2016

@evittam to viem,ja cvičím,ale stojí mi to.

evittam
16. okt 2016

@arkelia Neboj, ono je to normálne, že sú obdobia, že váha stojí - a neviem ako dlho už máš upravený jedálniček a cvičíš.....Netreba sa tiež dívať len na váhu - to je len číslo.....Je rozdiel 2kg tuku a 2kg svalov 😉 . Ale určite sa nedaj "zlákať" takýmito vecami ako sú "zaručené" diéty a podobne - to nikam nevedie - len k ďalším a ešte horším neúspechom. 😉

arkelia
16. okt 2016

@evittam porodila som v decembri,stratila mlieko a od januara cvicim.mala som 80 kil a teraz mam 59 a uz mesiac to stoji.

evittam
16. okt 2016

@arkelia Veď to máš super.....Koľko meriaš?!......Koľko chceš mať - 40?! Ja mám 177/76-78 a oblečiem 38. Som max.spokojná. 😉

arkelia
16. okt 2016

Meriam 163 a je ma este dost...hlavne v oblasti brucha a zadku.Pri prvom porode mi zostalo 35 kíl a v poho šlo dolu...teraz som po druhom a je to už horsie dat dolu a to nabrala len 25 kíl.Neviem akosi sa mi nedarí..predtým pohoda...35 kíl šlo dolu a teraz chcem dať 25 kíl aby som mala 50...53 kilo..mám vela pekneho odevo a je mi to luto dat prec

arkelia
16. okt 2016

@evittam Meriam 163 a je ma este dost...hlavne v oblasti brucha a zadku.Pri prvom porode mi zostalo 35 kíl a v poho šlo dolu...teraz som po druhom a je to už horsie dat dolu a to nabrala len 25 kíl.Neviem akosi sa mi nedarí..predtým pohoda...35 kíl šlo dolu a teraz chcem dať 25 kíl aby som mala 50...53 kilo..mám vela pekneho odevo a je mi to luto dat prec
Dnes o 17:31 • 2 deti • Odpovedz • Pošli IP • • Opraviť preklepy

evittam
17. okt 2016

@arkelia No tak veď už si krásne schudla - chce to ešte tých pár kíl - ti posledné idú najhoršie. No a treba aj cvičiť-spevňovať. 😉

arkelia
17. okt 2016

@evittam Chcem sa esšte spýtat treba aj nejaky protein bielkovinovy?

evittam
17. okt 2016

@arkelia Nie, ja som nič takéto nekonzumovala. Iba L-carnitín pred cvičením - a tiež nie vždy. 😉 Možno ti pomôže aj skúsiť to čo som skúsila ja (na radu profitrénera), keď mi váha stála alebo normálne išla hore keď som napríklad cvičila 3x do týždňa a dodržiavala do bodky stravu a keď som napríklad "zhrešila" tak som ešte schudla - skús si dať raz za týždeň tzv. "cheatday". 😉

arkelia
17. okt 2016

ja zhreším o víkende 😀 keď ideme na pizzu,ale nezjem jej veľa...aj tak nič

evittam
17. okt 2016

@arkelia Tak určite bude niekde chyba - neviem ako sa stravuješ, koľko cvičíš. Ale určite ti nepomôže nejaká diéta alebo prípravky......A aj sa meriaš? Lebo ako som už napísala - váha je len číslo. Mne nikto nechce veriť, že vážim toľko koľko vážim. Ja váhu už nejak neriešim. Mám limit,ktorý nesmiem prekročiť a hotovo. 😉

arkelia
17. okt 2016

Stravujem sa 6 krat denne z toho 1,5 cvičím,jeden den lahke a druhy tazke

ulicanka
17. okt 2016

@arkelia ahoj, pri tejto diete nie je jo jo efekt, pretoze sa popri diete naucis jest zdravo, kedy sacharidy a kedy bielkoviny. chudnes 5% z vahy za 2 tyzdne, cize mas 59kg, cca3 kg za 14dni. Tato dieta je zamerana na tuky v tvojom tele, nechudnes zo svalov. Cize mne pomohla dat dole "najhorsie partie"- brusko a boky. Pritom sa normalne stravujem, cize odporucam. skus stranku vitadu.com a zistis ambulancie a sposob chudnutia.

susu2
23. okt 2016

Ja som s VITADU dala dole uz 12kg . Som v pohode a citim sa skvelo. Mne to vysvetlili v centre Vitadu, ze moj telo, moj metabolizmus ziskava energiu z mojich tukov. Ja sice tomu nerozumiem, ale asi maju pravdu, lebo necvicim a pekne chudnem. Nie, ze by som bola leniva ist cvicit ale popri praci a malych deti nestiham. Odporucam vsetkym.

andrejjka
10. máj 2017

Caute baby, je tu este niekto? Chcem sa k Vam pridat, v piatok mam termin u konzultanta. Ako sa Vam dari teraz?

ulicanka
10. máj 2017

@andrejjka ahoj, mne sa dari super, uz som mimo dietneho programu 4 mesiace, stale mam znizenu hmostnost, drzim si ju bez problemov, viem sa stravovat, aj si doprajem a hlavne citim sa vyborne. Odporúčam

perla200
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifbb2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ulicanka
16. máj 2017

@perla200 odkial si? Na ich stranke su kontakty na jednotlive ambulancie. V ich ambulanciach chodis na kontroly, si pod dozorom, co ta motivuje drzat sa a vidis,ako pekne to ide dole. Ja som bola v Ziline.

arkelia
16. máj 2017

@ulicanka ahoj ja som si všetko sama vypracovala aj cviky aj stravu a za rok mám dolu 27 kíl,ktore som pribrala popri tehotenstve.som chudá ale nie som ešte dokonala bo koža ešte nieje spevnená..takže teraz cvičím silový trening a rysuje sa to..

perla200
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
perla200
Odpoveď bola odstránená
Zobraz