Cvičenie každý deň

6. máj 2023

Tie, ktoré cvičíte a máte výsledky, že sa vám spevnila postava.. chcem sa opýtať, cvičíte každý deň napr. 30 min. doma silovo? 🙂

Chodím 2x/týždenne na spinning, cvičíme aj silovo, ale je to najmä kardio cvičenie. Chcela by som spevniť ešte vrch a nohy už len trochu. Žiaľ, už mi nevychádza chodiť ešte aj do fitka.

Doma mám činky, jednoručky, mám aj pás na stehná. Na činky si viem naskladať váhu. Videla som aj cvičenie s fitshaker, aj rôzne videá na YT. Len chcem vedieť, či máte výsledky aj z cvičenia z domu čo sa týka spevnenie, ďakujem. 🙂

domkakvet
6. máj 2023

Ano ja mam, ale nie az take ako ked idem inde.

olivia_s
6. máj 2023

Ja cvicim len doma, vysledky mam, ale cim viac cvicim, tym mensi progres. Cvicim uz len max 4x do tyzdna.

gubcikova
6. máj 2023

Odporúča sa mať pauzu na regeneráciu tela aby si si nepretrhala svalové vlákna ,lebo to môže dopadnúť zle. Ja cvičím tak že mám 2dni cvičím,deň voľno

lubosa1
6. máj 2023

Ahoj aj cvičím len doma zaužívala som si že v pondelok kardio utorok silový v stredu voľno a vo štvrtok zase kardio a piatok silový… víkend voľný na regeneráciu max s manželom nejaká hodinková +/- prechádzka výsledky sa jednoznacne dostavili 👍