Cvičím, zdravo jem a nechudnem

vybru
14. jún 2017

Ahojte maminy. Som si istá, ze viaceré ste mozno mali tento problem ale mozno ste sa s ním popasovali lepšie ako ja. Neviem, co robím zle. :(
Dlhodobo sa snažím schudnúť, od marca chodím 3-4x týždenne na skupinové tréningy (tabata, hiit a podobne). Pravidelne a zdravo sa stravujem avšak kilá nie a nie ísť dole. Nie je to ani o tom ze by som chudák tuk a naberala svaly, lebo ani z centimetrov mi neubúda :(
Mam 175cm, pohyblivú váhu 74-78 kg.
Jedalnicek vyzerá asi takto:
Raňajky: jogurt, ovocie
Desiata: káva s mliekom (nesladím)
Obed: polievka, mäso, príloha ryža alebo dusená zelenina
Olovrant: proteínova tycinka alebo biely tvaroh s ovocím alebo samotné ovocie
Večera: cottage alebo iný syr šunka, avokado/iná zelenina, pripadne tuniak a pod
Druha večera: jogurt
Druhu večeru mam z toho dôvodu ze som diabetička. Picham si inzulín, jedlá nesladím a taktiež nejem ani pečivo. Pred tréningami som začala užívať karnitin, priznám ze sa spotim ako prasiatko 🙂 ale je to stále bez úbytku na váhe. Uz si ďalej neviem rady
Viete mi niektorá poradiť nieco naozaj účinne, co vam zabralo? Moje sebavedomie je na bode mrazu :(
Ďakujem

zuzkabeuty
9. apr 2024

@bona_dea presne tak vysoký tuk200-400g da glykemiu v krvi do poriadku ludia jedia nezmysli pozrieť štítnu a kortizol fitnes strava niči aj fitnesakov

ibatanecnica
9. apr 2024

@ostorha presne to isté by som spravila aj ja. Kg dolu ísť nemusia ale ak cvičí tak cm časom určite pôjdu,