Cvičíme s Bobom Harperom

iconka
23. mar 2013

Ked tu uz mame temu cvicime s Jilliam Michaels, neda mi a zakladam aj temu o Bobovi. 🙂 🙂 Kto vie o kom hovorim, vie aj to, ze tito dvaja proste pasuju k sebe aj ked Bob je gay 😉 Narodil sa 18.8.1965 a aj ked na to tento sympatak nevypada, ma uz 47rokov. Jeho povolanie je osobny trener. Mohli ste ho vidiet aj v reality show The Biggest Loser, kde pomahal chudnut vybranym ludom a bol naozaj uspesny. Mozete sem pridavam aj linky na stiahnutie jeho cviceni a najma svoje dojmy z cvicenia a aj vysledky (tie su vzdy najmotivujucejsie) 😀 Takze hura do cvicenia. Ja som si skusila zatial tri jeho cvicenia a velmi sa mi pacia.

mrka2
23. mar 2013

noo,tak nehovorim,ze Jill nie je kocica,ale tak na tohto sa mi bude lepsie pozerat 😀 😉 (ale zatial zostavam pri Jill) 🙂

iconka
autor
23. mar 2013

@mrka2 Ja kombinujem Jill s Bobom 🙂

iconka
autor
24. mar 2013

A tu mate jeden link na jeho cvicenie, dala som si ho aj vcera a mala som dost:
http://www.ulozto.cz/xWzumo9/cviceni-bob-harper...

scheba
26. mar 2013

Ja cvicim Jilla po nej vzdy bud Glute challenge alebo ABS special od Boba. Chystam sa dat Ultimate Cardio Body, vypada to dost dobre - akoze makacka 🙂
Podla mna treba striedat cvicenia a idealne aj trenera - kazdy ma iny styl cvicenia a to telo potrebuje 🙂

iconka
autor
26. mar 2013

@scheba tiez si myslim, ze je dobre cvicenia obmienat a skusit aj ine veci, clovek nevie, co si napokon zamiluje 🙂

iconka
autor
31. mar 2013

Dnes som si dala opat Boba a lialo zo mna dobre, ja toho Boba zboznujem 😀

scheba
31. mar 2013

ja som skusila dnes prvy raz hlavne cvicenie od Boba, doteraz som ficala len na jeho bonusovych 🙂 dala som si Cardio conditioning s 1,5 kg cinkami a PARADA!!! Som zvedava co zajtra a pozajtra na to povie moje telo, myslim ze ramena pocitim a nohy asi tiez nakolko tam bolo vela prevela vypadov a drepov. No ale zhanam od neho inside out Body revolution, ale u nas bez sance. Ja by som si to aj kupila ale Boba u nas na SVK vobec nedostat (aspon som sa nedopatrala). Budem muset asi cez Ebay alebo ako .... na to cvicenie je super recenzia od tej cesky Nikky a vraj sa z toho paradne formuje zadok 😀 😎 😅
Ak by ste vedeli kde Boba zozeniem tak prosim o info...dakujeeeem

iconka
autor
31. mar 2013

@scheba veru, veru u nas je Bob velka neznama, baby nevedia o co prichadzaju, ja sa pri jeho hodinke vzdy namakam ako jedno hov...o 😀 Ja som si dnes dala Begginers weight loss transformation (urcite nic pre zaciatocnikov,nazov zavadza) cele s 2-kilovymi

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
scheba
31. mar 2013

@iconka a to je zamerane na co? ci klasika vseobecne?

mirkap84
31. mar 2013

...pripajam sa aj do tejto diskusie, nakolko uz mam s bobom odcvicene hodkove kardio a aj par minut na brucho a parada, kardio podla mna lepsie, ucinnejsie ako hodkove BFBM od Jillian 😉

mirkap84
31. mar 2013

Inak na nom aj vidiet ze je gay 😀 , ale je to fesak 😎

scheba
31. mar 2013

@mirkap84 podla mna sa podoba na Mastalyra ..... 🙂

mirkap84
31. mar 2013

@scheba ...ale akoze 47rokov 😲 , waw!

scheba
31. mar 2013

@mirkap84 fiha, to by som teda nepovedala, vypada na 37 🙂

iconka
autor
31. mar 2013
scheba
31. mar 2013

@iconka jasnacka stara znama stranka - ale diky, lebo kvoli slovicku beginner by som to ignorovala 🙂 uz stahujem, lebo ktovie dokedy to tam bude zavesene, ze?

mirkap84
31. mar 2013

@scheba ...mna by ani nenapadlo ze ma taky vek, ale iconka v uvode pisala kolko ma 😉 😅

iconka
autor
31. mar 2013

@scheba asi tak

scheba
31. mar 2013

@iconka no neviem uz 2x mi to stahovanie prerusilo ☹

iconka
autor
31. mar 2013

@scheba mozno kvoli pocasiu

scheba
31. mar 2013

skusali ste niektora odcvicit tu jeho YOGU?

catcate
31. mar 2013

On je gay a Jill je lesbicka. no a je to vybavene 🙂

iconka
autor
1. apr 2013

@catcate nevadi, kazdeho osobna vec. Podstatne, ze vedia ako cvicit, aby to zaberalo. A nie? 😉

catcate
1. apr 2013

@iconka ved jasne. Ja nemam nic proti a Jill mam rada. Vyhovuje mi jej cvicenie 🙂

scheba
1. apr 2013

objavila som kde sa daju stiahnut komplet vsetky 😀 cvicenia od Boba aj Jill... uz mi frci stahovanie az sa z pocitaca pari 🙂
jaj sa tesiiim, sice to neni uplne zadara ale stoji to fakt len par supov, ani jesno DVD by som za to oficialne nekupila
www.stiahnito.sk

iconka
autor
2. apr 2013

Dnes som skusila nove cvicenie od Boba - 20minut - Pure burns super strenght begginer a 12minut Totally Ripped Core a predtym este Jill. Skuste, dobre to je. 🙂

mirkap84
2. apr 2013

@iconka Aj ja som dnes mala hodkove Bobove kardio s 10minutovym ABSkom
...odkial si toto co si sem dala stiahla? 😕

iconka
autor
2. apr 2013

@mirkap84 na stihanito.sk som si kupila kredit a stiahla a asi si kupim aj cez e-bay nove dvd Jill. Bob je proste super, potim sa pri nom ako... 😀

mirkap84
2. apr 2013

@iconka ...super, tam je toho viac ako na ulozto, dakujem! 😉