Do leta schudnem 15 kg

kesis
11. feb 2013

Ahojte dievčatá, no kedže som zistila že chudnutie ma samú nebaví tak som sa rozhodla založiť diskusiu. Kde by sme si mohli radiť, posielať recepty, podporovať a hlavne držať jedna druhú pri chudnutí 🙂
Čiže čakám že nám to spolu pojde dobre 😀
No a ja teda ked som založila diskusiu potrebujem zhodiť 15 kg dala som si do leta a musím povedať začala som 3.1.2013 a k dnešnému dnu mám 4kg dolu 😉

Kto sa pridá? 😉

katkas1
11. feb 2013

no ja potrebujem dat dole 25 - 30 😢

kesis
autor
11. feb 2013

@katkas1 No ved to sa určite bude dať ... Ja som zmenila jedalniček a začala som pravidelne cvičiť aj ked to idem pomaly tak sama sa dobre cítim a je to super 🙂 Neboj zvládneš 😉

misaha
11. feb 2013

ahoj...no super tema 🙂...aj ja potrebujem cca do tych 15kg :(....inak som dost aktivny clovek ale nejako sa neviem rozhojdat,ale kedže je tato tema chcem sa pridať tak musim začat 🙂.....budeme sa aj kontrolovat a davat fotky?...inak neviem ako by to na na fungovalo :D :D :D :D :D :D...a tebe sa už ako podarilo 4 kg?len stravou či aj cičiš?..

katkas1
11. feb 2013

ja mam pri 164cm 85 kilo, pred 9 rokmi ked som sa spoznala s mm tak som mala 57 ale ja som ten typ ze z extremu do extremu, som zasadne hladovkovy typ 😀

misaha
11. feb 2013

ja mam 162cm a 74kg...pred porodom 62 🙂...no čo už ,stale kojim tak sa mi mo neche ale zž sa neda na to vyhovarat,mala má 9mesiacikov tak už musim,šak zachvilku je to leto a potom čo?...budem asi len doma :DDD

kesis
autor
11. feb 2013

@misaha No to som rada že nietko pojde do toho so mnou 🙂 No vidíš to sa dá tých 15kg určite ... No musela som upraviť stravu ale v takom zmyslea ja som nejak nejdela nezdravo ale nepravidelne, dala som si ranjky, obed a potom som nejedla CHYBA!!!

Naučila som sa jesť každé 2-3 hod. a samozrejme začala som cvičiť, nemám nejak čas chodiť do fitka kedže som na MD a k tomu máme aj vinotéku ktorej sa treba venovať. Ale každý večer ked ide MM s malým spať cvičím aspon 30-45 min. nie nejaké tažké cviky. Samozrejme že niekedy nemám čas ale snažím sa od Po.-Pia a víkend volný 🙂

kesis
autor
11. feb 2013

@katkas1 No hlavne to je chyba že človek nejje ja som to tiež robila a na koniec problém zo žalúdkom doktor a pod. neboj treba jesť každé 2-3 hod naozaj to pomože 🙂

jania023
11. feb 2013

ja mam 163cm a vazim 57kg co uz pomaly depkujem lebo som pribrala 6kg za kratku dobu takze u mna by sa zislo dat dole do leta tych 6kg ale ako ked mam zlu stitnu zlazu a namna ziadne diety ci chudnutie nezabera nejde dolu ani gram 😖

kesis
autor
11. feb 2013

No posiela foto 🙂 aby ste vedeli ako som na tom
Pred porodom som mala 65Kg
V den porodu váha ukázala 100 kg
Teraz mám 82kg
A stačilo by mi tých 70kg

🙂

tonka1110
11. feb 2013

Ja som mala pred porodom 60kg a v den porodu 93kg :D po roku a pol vazim 57kg a tiež by mi trebalo zhodiť 🙂 už len sa prinutit cvicit 🙂

kesis
autor
11. feb 2013

@jania023 No superko ako podla mna máš slušnú váhu 🙂 ale mam kamošky čo majú tiež problém so stinou zlazou, vie že dieta nie je dobrá ale ako stale tu píšem pravidelne, pravidelne, pravidelne papať to je najdoležitejšie 🙂

kesis
autor
11. feb 2013

@tonka1110 Krásne tak to je vynikajúce a obdivujem ta že si tak super schudla 🙂 Ved to cvičenie musí byť aj mne trvalo dlho sa prinútiť... Ale kedže som pred porodom stale cvičila stačilo mi pozrieť foto zo svadby alebo poslednej dovolenky a motivácia bola na svete 😀

tonka1110
11. feb 2013

No,ešte mam čo robiť lebo moje telo už nie je take ake by som chcela aby bolo :D Myslím take pevne 🙄 ale Možem sa zato podakovať dnes už byvalemu partnerovi lebo on nas nechal v čase ked malička nemala ani rok takže išlo to samo 🙂 Ja sa nemozem prinutit cvicit ,som lenoch :D

kesis
autor
11. feb 2013

@tonka1110 No ved to ani moje 😒 A čím to dosiahneme predsa CVIČENIM 🙂 ... No mala si ešte toho bývaleho ponáhanať s palicou možno by bolo aj pevné 🙂

Neboj kludne stačí ked budeš pomaly na začiatok aj 15 min. a bude ta to baviť 🙂

jania023
11. feb 2013

@kesis no vaha je dobra ale keby si ma vydela tak mam okolo pasa pneumatiku..taku tu sunkovu a vodnatu zaroven.. 😝 a este mi vybehla aj celulitida ..no hroza 😅 inak ja papam pravidelne aj cvicim a nic ani tucik dole nejde len rastiem a rastiem..dostala som lieky na stitnu tak dufam ze moj metabolizmus sa nastartujem a zacnem drocha zhadzovat tuk 😝

456456
11. feb 2013

Aj ja chcem pridať, čo mám robiť a čo cvičiť. Zatial som sa nič nedozvedela. Mne bvy stačilo 6-7 kg a som max. spokojná. Každé chudnutie sa mi objaví len na tvári, zadok, stehná, ruky, brucho skoro vôbec.
Takže by bolo dobré kesis napísať čo a koľko toho jesť cez deň. Aké cviky večer robíš ?
Tak sa viem pripojiť a obzerať v zrkadle či sa niečo zmenilo 🙂

kesis
autor
11. feb 2013

@jania023 😀 😀 😀 No ja mam zasa problém na zadku a stehnách ... ale treba myslieť pozitívne a ono to pojde uvidíš 🙂 hodim sem link na cvičenie z ktorého som niečo obkukala 🙂

kesis
autor
11. feb 2013

@456456 Takže moj jdealniček napríklad vizerá takto:

Ranajky: jeden malý celozrný chlieb, plátok syru, plátok šunky a kopec zeleninky
Svačina: jablčko, jogurt, pomaranč - vždy nejaké ovocie alebo jogurt
Obed: Ked máme nejakú polivku bez zásmažky dám si tu, alebo kuracie s ryžou, alebo šalát, špenát, jeden zemiak z maskom, - hlavne aby to bolo zdravé a kopec zeleniny
Olovrant: vajíčko, alebo kaleráb, acitko modré je super.
Večera: vačšinou si dávam zeleninu málo kedy sa stane že niečo iné

A HLAVNE PIJEM 2-3 L VODY ALEBO NESLADENéHO ČAJU - DENNE !!!!!!

kesis
autor
11. feb 2013
wild.horses
11. feb 2013

ahojte,

ja som tiez v procese chudnutia, uz som o 4 kg lahsia od noveho roku, ale este potrebujem dat dole takych 12 kil este. Na tych povodnych predporodnych 55kg mozem zatial zabudnut, ale 59kg, to by sa mohlo dat do leta.
Ked mozem, tak cvicim podla jillian micheals, odporucam! Pisem si denne co som jedla- velmi mi to otvorilo oci 😕 :-A tiez, pitny rezim, nesladene vsetko, vyhybam sa maslu a mastnym veciam, ziadne sladkosti. najprv som si myslela, ze bez sladkosti nevydrzim, ale ked som po 4 tyzdnoch dala do ust cukrik, tak mi vobec nechutil 🙂
Tak, drzi vsetkym palce! drzte ich aj vy mne 😉

evulilik
11. feb 2013

Tak žiaľ sa pridám aj ja! Možno takto verejne nepodľahnem čokoláde ! 😀 moja váha 61,4 kg pri výške 156 cm ☹ hrozné ! Chcem sa zbaviť 10 kg . 😉 ešte stále kojím, takže moc extrémne diety nemôžem ale na tú zeleninu by som sa dala !!

sante81
11. feb 2013

ahojte kočky, super motivácia aj pre mna, uz tyžden sa chystam ze práve od dnes idem chudnut aj ja, ziadne drastické diety, nič, po 2 detoch mi zostalo asi 4 kg na bruchu, a teda nevyzerá to vôbec vábne. vázim 61kg a chcem 55kg. kedysi som vázila 52kg ale to som bola doska, tych 55kg s plochym bruchom budem spokojna. všetko je to v hlave, ked idem do chladnicky tak môj vnutorny hlas mi nasepká nezer, a aj napriek tomu neodolám. ale dnes som na tom celkom dobre, 5x denne zdravo sa stravovat, dlhé prechádzky a brusáky. na fitko nemám popri detoch čas a aj na dlhé cvičenia ako je zumba doma po večeroch ,som rada ked lahnem a spím. tak snád sa mi to tentokrat podarí to brucho zhodit.

remr
11. feb 2013

Jaj tak aj ja sa pridavam potrebujem dat dole presne 24 kg :-P aj ja som prave dnes zahajila dietu teda skor hladovku proste mne to inac nejde musim hladovat :-P

remr
11. feb 2013

takze pri vyske 158 mam 74 kg a ked som sa dnes merala fuuu ani nejdem pisat pas 100 cm hroza ☹

kesis
autor
11. feb 2013

@wild.horses No to je super akurát som pozerala tie cvičenia a vyzerajú byť v pohode možno to skúsim 🙂 ja som sa namotala na to P90X a Chrisa Powella tak susim to kombinovať 🙂 Držím palce a daj nám info ako to zvládaš a ako ti ide váha dolu 🙂 teším sa na správy 🙂

kesis
autor
11. feb 2013

@evulilik Neboj nie je to až také strašné a myslím si že kojením ti pojde ešte váha dolu 🙂 a práve to že teraz by si nemala ani dietu držať kedže potrebuješ vitamíny ale tak ked si každý den trošku pocvicíš pojde ti to dolu 🙂

kesis
autor
11. feb 2013

@sante81 Aj ja som strašne staštná že sa tu tolko dievčat dalo do toho čiže nie som sama koho trápi ako vyzerá 😒 ale mylslím že sa nam to podarí každej spoločnými silami 🙂 ... určite nie je dobré držať drastické diety a ako hovoríš 5x denne a zdravo, potom hodne tetkutin cvičenie a pojde nám to 🙂

kesis
autor
11. feb 2013

@remr Niiiiieeee preboha 🙂 hladovka je hrozná a vieš prečo ? pretože ak telo nedostane potravu tak automaticky dostane impulz aby si ukladalo tuky, ked ma telo pravidelný príjem energie tak sa aj rýchlejšie spaluje pri cvičení ... Naozaj skus 5x denne jesť zdravo a veľa tekutín a pojde to 😉

kesis
autor
11. feb 2013

@remr No ja meriam 170cm a mam teraz 82 a tiež hroza ako mam srašné boky :( pás chudý a nohy, zadok oboky strašné :( ... ale dúfam že do toho leta to bude super a neboj ak chceš tak možem poslať nejaké cviky 🙂