Do soboty bez bruška

starsirius
9. okt 2012

ahojte, potrebujem suuurne zhodit brusko do soboty...mam uzucke saty na ples a teraz mam akurat zly tyzden a nafuknute brucho trochu 😖 rada by som ho mala odvodnenejsie a nie take nafuknute do soboty...mate nejaka skusenost s tym? videla som fajn 3dnovu dietu- banany,hrozno ,ananas, ale ja hrozno nemozem jest a ananas a grep mi nechuti :D tak pls poradte 😉

ifkael
9. okt 2012

Banany- neschudnes. Stahovacie pancusky z beponu ;)

schatzinkaschatzinko
9. okt 2012

nejedz vobec nic a schudnes🙂)) ale nie, co tak miesto ovocia si dat zeleninu, masko, syr? alebo doobeda ovocie a poobede spominane a napr vecer cca po 18,00 nic? to by sa snad dalo vydrzat a brucho sa trochu splasne, pre dobry pocit sprav par brusakov, aj ked efekt ziadny, ale aspon pocit, ze si daco spravila🙂 btw. ananas, hrozno ma vela cukru, banany su tiez kaloricke.zelam pevne nervy a co najmenej hypoglykemickych stavov alebo si kup vacsie saty.-)

prdelinka12
9. okt 2012

zelený čaj,teplý,dlho nelúhovaný (max.dve minúty) a nesladený

moon1979
9. okt 2012

espumisan 🙂 a máš po nafúknutí :D

michele11
9. okt 2012

@starsirius vecer nic nejedz, ziadne sladke, ani ovocie, iba zelenina, chude maso, ani kava, bez soli. To by mohlo pomoct.

slady
9. okt 2012

rano a na obed ovocie, kludne aj banany, kalorie telo potrebuje inak budes unavena a banany v porovnani s inym ovocim az take kaloricke nie su, zasytia, takze sa nebudes citit stale hladna ako keby si jedla povedzme jablka. Cize rano a na obed si daj riadnu porciu ovocia, kludne aj banany, hrozno a ine, cez den to vybehac a rucim ti za to, ze aj tak neprijmes tolko kalorii aby si ich nestihala spalit, bude ti lepsie travit, banany nesposobuju zapchu pokial ich papas zrele, skor naopak, brusko sa ti vyprazdni a splasne, mam s tym skusenost. noa na vecer zeleninu, kludne aj po siestej, zelenina nema takmer ziadne kalorie a obsahuje dolezite proteiny a mineraly, mozes aj nejake to chude masko k tomu nech nie si na vecer uplne hladna, a ak budes mat chut po veceri na sladke daj si jablcko - tych 50 kalorii ta nezabije a vecer budes mat energiu vstat. Dalej rano pol hodku pred ranajkami vypit aspon za pohar vody, ani dva neublizia 🙂 a cely den pekne pit. Ak to do soboty vydrzis budes nie len vyzerat stihlejsie ale sa aj lepsie citit, organizmus sa odvodni - splasne a ak budes papat dostatocne mnozstvo ovocia tak budes mat aj viac energie 🙂 jedina nevyhoda je mozny detox organizmu, co je v podstate dobre pre telo ale clovek sa pri tom neciti dva krat prijemne 🙂 este pre info - jeden banan ma cca 100 kalorii, jedno jablcko tak 50, ostatne ovocie sa tiez pohybuje medzi tym. Dospela zena priemerne aktivna spali za den tak 2000 kalorii... cize na pokrytie dennej potreby kalorii by si musela zjest 20 bananov, cize ked ich zjes 5 vooobec sa nemusis citit previnilo 😀

slady
9. okt 2012

este som zabudla - ziadne pecivo, mlieko by som tiez neriskovala, mozno este tak jogurt do smoothie na ranajky, oriesky a susene ovocie mozes 🙂 z peciva nafukuje.

lucka1987
9. okt 2012

@starsirius ako pisali baby. ziadne pecivo. a veeela tekutin, najlepsie cistu vodu, pripadne zeleny, ci harmancekovy caj . rano nalacno phar teplej vody, + ovocie namiesto klasickych pecivovych ranajok . a skus trochu pohybu , brusko sa istotne sfukne 😉