Fotky - chudnutie a výsledky

jasmika
23. jan 2013

Ahojte maminky. Tém ohľadom chudnutia je tu už habadej.. Ale chcem založiť takú kde budeme vidieť aj konkrétne výsledky. Bolo by to potešujúce pre maminky ktoré už schudli. Tie ktoré chudnú by mali motiváciu. A tie ktoré ešte potrebujú zhodiť..tak ako ja... by mali motiváciu vydržať... Takže sem sa s fotkami... A aby som to začala tak pridávam svoje fotky. Prvá fotka je marec 2011, druhá máj 2012 a tretia august 2012. Chudnúť som začala v auguste 2011. Začala som z 75 kg, teraz mám 65-66 kg..ale ešte chcem potiahnuť na 60kg... 😀 Za tú prvú fotku sa hanbím... ale som to ja tiež... a už nikdy nechcem tak vyzerať....

lenka150190
14. feb 2023

@lenka150190 ...po mesiaci minus 4 kg...brusko este vidno...ale do leta cas...aerobik a eva fitness je lahky aj ked ruky bolia... ale eva zapaja ruky...trup...brusko..boky a nohy...tyzden co som si stiahla kaoricke tabulky...ale je už vidno že deň co deň keď cvičím a mam lahkú stravu plus vecera deci mlieka plus 2 deci vody a 2 odmerky livsane cokolada...výsledky sú úž po mesiaci a eva fitness to aj slubuje..

zabka4
15. feb 2023

Ja som schudla inym sposobom ako cvicenim, dieta, nižší príjem ako výdaj. Mam dolu 12 kil od leta min.roku. som spokojná

jakaem
15. feb 2023

@zabka4 napises viac ako si sa stravovala? Pekný výsledok, gratulujem

zabka4
15. feb 2023

@jakaem jem vsetko ale ked si dam niečo kalorickejsie potom uz jem len take lahsie a menej, ale pila som aj herbalife instantny caj a ten mi pomahal riadne. Je super. A teraz sa snazim drzat prerusovany post 16/8