Fotky - chudnutie a výsledky

jasmika
23. jan 2013

Ahojte maminky. Tém ohľadom chudnutia je tu už habadej.. Ale chcem založiť takú kde budeme vidieť aj konkrétne výsledky. Bolo by to potešujúce pre maminky ktoré už schudli. Tie ktoré chudnú by mali motiváciu. A tie ktoré ešte potrebujú zhodiť..tak ako ja... by mali motiváciu vydržať... Takže sem sa s fotkami... A aby som to začala tak pridávam svoje fotky. Prvá fotka je marec 2011, druhá máj 2012 a tretia august 2012. Chudnúť som začala v auguste 2011. Začala som z 75 kg, teraz mám 65-66 kg..ale ešte chcem potiahnuť na 60kg... 😀 Za tú prvú fotku sa hanbím... ale som to ja tiež... a už nikdy nechcem tak vyzerať....

luccyx
17. jan 2014

@vitacalcin dakujem pekne..)

niika21
17. jan 2014

@vitacalcin dakujem 🙂 clovek sa tak v zrkadle nevidi, citi to na obleceni a ked ta okolie ohodnoti ze ako si schudla 🙂

monyz
17. jan 2014

https://www.facebook.com/groups/383267455143342/ pridajte sa kocky, uz sa tam pekne zbierame.

martulkamarhulka
17. jan 2014

neviem či na tej vrchnej vyzeráš tak staro no na tej druhej si super omladla 🙂

magduska2
17. jan 2014

Ahojte pekny vecer mamicky,spolubojovnicky..ak mozem pridam sa kvam aj ja...zatial este nemam foto ktore by som dala..ale dufam že možno o mesiac mozem pridat prve vysledky mojej snahy..teda snad mi vydrzi..rozhodla som sa ze po sviatkoch,novom roku chudnem..radikalne zmenim svoj vzhlad-postavu..dufam ze do leta to zvladnem.Dnes je to len 3 den co cvicim..ale..davam si vykricniky do kalendara aby som videla ci cvicenie dodrzujem..o mesiac ma caka par udalosti na ktore by som chcela byt pripravena..teda pekna🙂 Vobec sa uz necitim dobre v mojom tele a pri pohlade do zerkadla mi je zle,mam depresie kvoli svojej postave a chcem to zmenit.Necitala som vsetko co sa tu popisalo..ale som rada ze sme tu vsetky s rovnakym problemom..a nemusim mat strach tu napisat take veci...takze takto:cvicim ,vecer uz vobec nejem,cez den sa snazim omezit!Drzte palce..idem na to🙂podte somnou 😎

baby213
18. jan 2014

@vitacalcin Dakujem 🙂

oktobermimi
18. jan 2014

@superego vyzeráš super 😵 ako si to dokázala ? :( ...

silvia0310
19. jan 2014

tak po týždni "chudnutia " ubytok na váhe 2,8 kg 😀 viem že to ide pomaly a nič nie je vidieť 😒 ale nevzdávam to ,tento týždeň ,ale čakám mrchu tak asi váha sa veľmi nepohne ....no aj tak musím dalej 😎 držte všetci prsty ...

aredhel
19. jan 2014

@opica89 super zmena! a tie kucerave vlasy waaaa :D

13mamicka
19. jan 2014

@luccyx mozem sa spytat ako sa da vypit 3 l vody?ja sa nemozem prinutit ☹( a ked vela pijem wc je len a len moje....☹

idris
19. jan 2014

@opica89 ty si neskutočne krásna super si schudla tie vlasy paráda na tej druhej fote normálne žiariš 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 x- 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

evica2977
19. jan 2014

@epsonka45 ahojky, viem, že je to asi dost neskoro oproti Vám, no veeeelmi by som chcela ísť k Vám do súkromky. Nemôžem sa zbaviť poporodnych kíl a uz ma to fakt štve. Potrebujem podporu a motiváciu. Budem rada, ak ma ešte teraz zoberiete k sebe. Diky

scandya
19. jan 2014

Prosim pridas ma do vasej sukromne skupiny o chudnuti :D aj ja som zacala :D ci uz nefungujete?
@dadak
@ercinka

22nikuska
19. jan 2014

@opica89 kokooos to je zmena...ti co ta dlho nevideli ta urcite nespoznavaju teraz.

luccyx
20. jan 2014

@13mamicka neviem ja som vzdy pila vela vody,uz je to asi taky zvyk....proste nepojdem nasilu ale pijem lebo ma susí:D

susan013
20. jan 2014

@luccyx super zmena, úplne až na nespoznanie, gratulujem !!

jaruska6
20. jan 2014

@niika21 Krásna zmena, gratulujem.Chcem sa opýtať aké cviky si cvičila na stepri, ako dlho, koľko krát do týždňa?Ja som začínala 15 min., potom som po týždni pridala 20, opäť po týždni 30min.,asi 2 mesiace som to takto riešila, len mám pocit, že sa to potom nejak zastavilo a chcelo by to viac času.Kde sa ti najviac formovala postava?

luccyx
20. jan 2014

@susan013 dakujem 🙂

niika21
20. jan 2014

@jaruska6 dakujem pekne, kedze som chcela schudnut, tak som si dala rychle obratky to znamena mensiu zataz pri vysokej frekvencii, zacala som 60min to trvalo nejake tie tri styri mesiace kazdy den takze pevna vola nesmie chybat 🙂 potom som minutaz skracovala na 45 minut ale stale som cvicila kazdy den a kedze vaha mi isla pekne dole tak som nakoniec skoncila pri 20-25minutach 3krat do tyzdna. Cvicila som prevazne rano. Upravila som si hned od zaciatku jedalnicek, vela tekutin-cista voda,ziadne pecivo, sladkosti,sladene vody, malo cestovin,zemiakov, zamerala som sa na ovocie, zeleninu to je klasika a potom na mliecne vyrobky kde som si kupovala skor nizkotucne produkty, maso na prirodno k tomu vacsinou zeleninova priloha, sunka syr bez peciva ale samozrejme, ze som aj zhresila 🙂a kazdy obed som mala polievku,vaha isla pekne dole, pokial zacinas na vyssej vahe ide to rychlejsie potom je to narocnejsie...na brucho som cvicila mini brusaky, ale to len ked sa mi chcelo a este take sedy na bok, z jedneho boku na druhy bok v sede to robim aj teraz 🙂 kocikovala som vacsinou dve hodiny kazdy den ak bolo zle pocasie vtedy nie takze prirodzena chodza a pohyb tiez bol skoro dennodenne,chudla som rovnomerne z celeho tela to mam to stastie, ze mi nejde dole iba jedna partia, ale stepper mi pomohol hlavne na nohy,zadok, ale kedze si vies zapojit aj vrch ked sa nedrzis rukovati tak si vies pocvicit pekne aj s rukami 🙂 ja som velmi spokojna,cvicila som si a cvicim popri malom, nemusim chodit do ziadneho fitka a vysledok sa dostavil 🙂
ty chces schudnut ci spevnit?

lucky14
20. jan 2014

@niika21 wow. Vyzeras uzasne. Velikanska gratulacia. 🙂 Presne toto som potrebovala vidiet aby som uverila ze aj mne sa to po xy pokuse podari. Prosim Ta pekne nemohla by si napisat co si zvycajne vecerala? To je moj problem ci si papala aj ovocie alebo skor zeleninu. Dakujem za rady a este raz uzasny vysledok. 🙂

niika21
20. jan 2014

@lucky14 dakujem krasne, aj sa dobre citim lebo v tom tele to som nebola ja 🙂 nikdy som nemala taku vahu, a to som sa pri tom pocas tehotenstva nenapchavala ale jedla normalne a nalepilo sa tolko kil, darmo kazdy ma iny metabolizmus, hormonalne zmeny atd... 🙂 po 17 hod som nejedla nic, ak som nahodou bola hladna, tak som sa napila vela vody, vacsinou som si dala na veceru okolo tej 16hod sunku,syr k tomu uhorka, rajcina,ladovy salat samozrejme bez peciva alebo niekedy som mala chut na jogurt, niekedy acidko,inokedy som si dala ovocie ale to som jedla skor na desiatu 🙂 ono sa ti zaludok scvrkne a prisposobi danej zivotosprave takze je to o rezime a o tom ze mas nejaky vysneny ciel a ides za nim, pre mna to bolo moje povodne oblecenie, ktore som nosila pred otehotnenim, vies si predstavit tu radost ked mi vsetko bolo dobre 🙂
ty si ako na tom?kolko chces schudnut?

lucky14
20. jan 2014

@niika21 potrebujem aspon 15kil ale ja nejem maso ani ryby takze tie vecere su moj problem ze vecer po celodennej snahe som vyhladovana nervozna a porusim. Prosim Ta kedy chodievas spinkat? Lebo vsade citam ze je najlepsie jest 2-3hod pred spanim aby sa nespomalil metablizmus ja chodim spat okolo 23hod tak neviem ci od 17tej by som vecer neplakala od hladu. A to neprehanam. ☹ Ja mam s vahou celozivotne trapenie takze potrebujem znovu najst vnutornu silu a vieru ze to zvaldnem. Takze cvicila si denne 60min na steperi ak som dbre citala na to sa dam dnes. Rychlo pri malej zatazi pravda? Vdaka za kazdu radu. 🙂

jaruska6
20. jan 2014

@niika21 Keďže mám sedavé zamestnanie chcem schudnúť cca 5kg a aj spevniť hlavne nohy a brucho.Mne celkom dobre zaberalo skákanie na švihadle, ale pred cca 3 mesiacmi sa nasťahovali pod nás do bytu noví majitelia s malým bábom, nechcem im tam ráno o 5.30 dupať, na steperi mi to však všetko brutal vŕzga, aj keď je namazaný, tak cvičím len v kúpelni na predložke, no iná paráda ☹.Ale budúci týždeň sa sťahujeme do nového, tam sme na prízemí tak si skákať môžem koľko chcem.Takže si takto zisťujem najprv info a snáď za 2-3 týždne sa ako tak zabývame tak chcem začať s cvičením naplno.Tých 60 min. to si dala na 1krát, alebo si si to rozložila 2 krát denne na pol hodinku?

niika21
20. jan 2014

@lucky14 spat chodievam okolo 22hod,ano 60minut spravila som okolo 7500krokov, cize slapes riadne,nastavena nizka zataz, spotena som bola riadne, najlepsie je pustit si telku a ide ti to rychlejsie 🙂 ak zhresis vecer tak si daj este na stepperi tolko kolko si kalorii zjedla mne aspon stepper ukazuje aj pocet spalenych kalorii to asi kazdy 🙂 treba si to hlavne nastavit v hlave to je najdolezitejsie 😉 drzim paste a potom daj vediet ako ti to ide 🙂

niika21
20. jan 2014

@jaruska6 na spevnenie si daj potom vyssiu zataz na stepperi a ked chudnes tak nizsiu zataz a rychle otacky 🙂 tych 60minut to som isla naraz, vacsinou rano pri telerane 🙂 moj maly je poklad takze pri nom sa to dalo aj da, jeho to facsinovalo tak ako aj vysavanie 😀

annaanna
20. jan 2014

@vera23 veronika, ahoj... úplne náhodou som ťa tu spoznala.... no klobúk dole, paráda 🙂 držím palce do ďalších zhodených kíl... a aj závidím

lauritania
20. jan 2014

čaute kočky , len tak bludim po konikovi a tak som natrafila na tuto tému ..... ja mám dole 72kg za 2 roky . Prvý rok 64kg , další polrok 8kg a už polrok váha stojí . Čo mi pomohlo ? operácia : resekcia žaludka /zmenšenie žaludka / Je to určené len pre morbídne obeznych , ktorý majú BMI nad 35 so zdrav.problemami , alebo BMI nad 40 bez zdrav.problemov. Pred tehotenstvom som bola normalna , okolo 65kg , v tehotenstve som pribrala 35kg a vtedy to začalo ... 10ročný boj pri ktorom som sa dietami a chudnutim dopracovala vždy k vyžšej váhe . Som šťastná že som sa rozhodla a podstupila operaciu , ktorá mi pomohla chudnuť. Viac infa najdete už v članku venovanemu v tejto teme : https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/mate-skusenost-s-operaciou-sleeve-gastrectomie/
prajem vám všetkým veľa uspechov v chudnutí !!!
...a toto som ja

scandya
20. jan 2014

@lauritania Klobuk dolu, urcite to tiez nebolo lahke. Prajem vela zdravicka

lauritania
20. jan 2014

@scandya dakujem a prajem taktiež to isté ;)

kamilkak
21. jan 2014

@lauritania - si kočka, gratulujem 🙂