Fotky - chudnutie a výsledky

jasmika
23. jan 2013

Ahojte maminky. Tém ohľadom chudnutia je tu už habadej.. Ale chcem založiť takú kde budeme vidieť aj konkrétne výsledky. Bolo by to potešujúce pre maminky ktoré už schudli. Tie ktoré chudnú by mali motiváciu. A tie ktoré ešte potrebujú zhodiť..tak ako ja... by mali motiváciu vydržať... Takže sem sa s fotkami... A aby som to začala tak pridávam svoje fotky. Prvá fotka je marec 2011, druhá máj 2012 a tretia august 2012. Chudnúť som začala v auguste 2011. Začala som z 75 kg, teraz mám 65-66 kg..ale ešte chcem potiahnuť na 60kg... 😀 Za tú prvú fotku sa hanbím... ale som to ja tiež... a už nikdy nechcem tak vyzerať....

jaruska6
21. jan 2014

@niika21 Tak to máš šťastie môj drobec ten má problém vydržať aj tých 20 min. on tiež chce na tom cvičiť, preto väčšinou na ňom makám len ráno pred prácou. Od 5.30 - do 6.00, ale tak mi ten steper vŕzga(a to mi ho manžel x krát namazal 😒 ), že sa mám strach, že si drobca zobudím aj susedov okolo. ☹

niika21
21. jan 2014

@jaruska6 moj synator stepper okupuje hned ako je volny, ale ked vidi, ze sa ide cvicit, tak sa pri mne hra a trpezlivo caka 🙂 neviem cim moze byt sposobene to vrzganie, moj ide ticho, nemoze to byt ze mas napriklad nie uplne rovnu podlahu ? tak ked to mas este v zaruke reklamuj....mas to narocnejsie, ved skus nech sa o drobca stara muz ked prides z prace a pocvic si dalsich 20minut niekedy podvecer ked este vsetci funguju, su hore 🙂

seemani
21. jan 2014

No baby tak som odhodlaná.. pred pôrodom som mala 55 (na prvej foto vľavo) a teraz mám pol roka po pôrode 70 (druhá foto)... A som odhodlaná že do leta budem vyzerať ako na prvej foto.. napísala som to sem schválne, aby ma ťahalo niečo dopredu, bduem sem pridávať postupne výsledky.. Upravila som jedálniček a mám pár dobrých videí, podľa ktorých chcem cvičiť.. Sú skôr na formovanie, ale sú tam aj na chudnutie.. 🙂
tu je link http://feminity.zoznam.sk/s/100550/fitness

jaruska6
21. jan 2014

@niika21 Ale je to taká čara z Tesca, mám ho už cca 5 rokov, ale čím ďalej tým je to horšie ☹

vitacalcin
21. jan 2014

@seemani držím palce

jana7
21. jan 2014

@lauritania a čo telo? Ako po takom ubytku vahy funguje? JE ochabnute?

monika236
21. jan 2014

@superego wau a to ako?? 😅 😅

kvetinka1405
21. jan 2014

ahoj aj ja som teraz začala chudbnut poradíš mi ako si začala a čo si papala.....ja mam 67kg pri výške 169 a chcela by som mat tých 60

lauritania
21. jan 2014

@jana7 ahojky , záleží od elasticidy kože , niekto mam ochabnute telo - kožu už pri schudnutí 40kg. tak určite ta koža nie je napnutá a krasne vyhladená , ale aj tak napriek zhodeniu 72kg - ja som na tom velmi dobre . jedine sa mi nepáčia stehná , tak kde mam ochabnutu poklesnutu kožu ,/akoby zvráskavenú kožu / ktorú nikdy nevycvičím a tak ma o mesiac čaka plastika stehien . inkak ok .trošku mi to vidno aj na rukach ale naozaj minimalne že to nie je akutne s tým niečo robiť ...

lucymk
21. jan 2014

@lauritania ahoj.v prvom rade by som ti chcela pogratulovat k velkemu uspechu.a inac mohla by si mi napisat do spravy kde ti tu operaciu robili a kolko take nieco stoji?dakujem vopred za odpoved

monicatko20
22. jan 2014

Ahojte babenky, nahodou som zavitala na Vaše forum, konkretne sem medzi vás. Úplne žasnem nad tým, ako sa niektorým podarilo schudnúť. Rozhodla som sa, že to skúsim tiež 🙂 Kedže za posledne 4 roky (postupne) sa stal zomňa slon! :( Moja vaha sa nikdy nepohybovala nad 60kg, teraz 95!!! :( Najhorsie je ze som leniva, este aj pracujem v kancelarii (cca 1.rok) na tri zmeny :( Takze to bude vacsi mensi boj..Ak by ste mi vedeli nejak pomoct na zaciatok, rady, nejaky detox, co papat co nepapat!Budem velmi rada 🙂 Som odhodlana tentokrat na sebou zvitazit!!Drzte palceky :D

jamelia
23. jan 2014

@monicatko20 Ahoj, myslim si, ze ked chces natrvalo schudnut, mala by si jest vsetko - v nicom sa neobmedzovat - skor pocuvat svoje telo a dat si to, na co mas chut - podstatne je ale mnozstvo. Staci ti pravidelne jest a postupne pomalicky znizovat davku - o lyzicku menej na obed a pod. Tak si zvyknes menej jest. Keby si vynechavala nejake potraviny - podla mna casom na ne aj tak dostanes chut a potom by sa ti vaha zasa pohla smerom hore. Ako detox staci tyzden jest na veceru len obycajne ovsene vlocky s ovocim - ne s mliekom, ci jogurtom. A potom raz za cas si mozes urobit v piatok postny den, tzn. jest len chlieb a vodu cely den 🙂 A este cvicenie - nemusi to byt nic narocne, napr. pustis si hudbu naplno a nechas sa uniest tancom 🙂 nic narocne, kvoli klbom. Mozes cvicit aj nejake natahovacie cviky z kalanetiky. A hlavne pozitivne myslenie 🙂 pretoze chudnutie sa zacina v hlave 🙂))) drzim palce.

superego
23. jan 2014

Ahoj damy, nebola som tu tisic rokov a tak sa idem pochvalit s novymi vysledkami.. 2012- 96kg, 2014- 64kg 🙂 a s usmevom idem do cielovej rovinky 62kg 🙂

luccyx
23. jan 2014

@superego odpadla som.... 🙂 😀

superego
23. jan 2014

@luccyx diky ja tiez..sa strasne smejem na tom co bolo a som rada, ze je to za mnou .D

meryka
23. jan 2014

@superego wow...krása :P gratulujem !

meryka
23. jan 2014

@superego perfektnééé...aj ja chcééém :/

meryka
23. jan 2014

@opica89 krásna si kočanda,len tak ďalej !!! Dole klobúk 🙂

mana85
23. jan 2014

@superego parááda 😉 gratulujem super ..... 😵

luccyx
23. jan 2014

Baby,ktore ste schudli.....nieje vam zima teraz?pripadne nejake naznaky nejaka zmena....mne je strasna zima kazdy den,bola som zvyknuta vonku v -30 chodit v kratkom tricku a len bunda nato,mastneju mi velmi vlasy,a srvbi ma cele telo kamoska hovorila ze to preto lebo sa mi stahuje koza 🙂 ...mate niekto podobne priznaky?

brezulllka
23. jan 2014

@superego krasa!!! 🙂

brezulllka
23. jan 2014

@superego kolko merias?

vinx
23. jan 2014

@lauritania Ahoj,vizera to,ako by si stala pred tym zrkadlom,co rozsiruje v zrkadlovom bludisku :o)

perlicka242
23. jan 2014

@superego waaau 🙂

lucinka1552
23. jan 2014

@luccyx Ahoj, ano ja som natom takisto, schudla som z veľkej váhy zatial 44 kg, je mi zima a svrbí ma pokožka. Predtým som presne ako ty v zime pod bundou alebo aj tak len doma mala len tričko s krátkym rukávom, doma som ani ponožky nenosila a teraz po schudnutí sa mrznem nosím hrubé ponožky a doma vôbec nechodím v tričku s krátkym rukávom lebo by som zmrzla, nikdy som nenosila dlhe tričko a teraz musím 🙂

ajka20
23. jan 2014

@superego poraď ako na to ??? klasická otázka 😀 si super!

superego
23. jan 2014

@brezulllka 174 cm 🙂

superego
23. jan 2014

@ajka20 jest zdravo a cvicit :D klasicka odpoved ale este som o inom sposobe ktory funguje natrvalo nepocula :DDD

ajka20
23. jan 2014

@superego BINGO tak to som na dobrej ceste 😀 😀 😀

lauritania
23. jan 2014

@luccyx zimaaaaaaaaaa a neskutočnáááááááááá , vkuse mam ladove ruky a nohy , pred tým mi stačilo tričko a tenka bunda a teraz d tielka , cez pančuchy , sveter a hrubu bundu všetko ... dokonca v lete mi bolo konečne teplo až vtedy ked bolo nad 35st , dovtedy mi bolo len prijemne v pohode ... 😀 😀 😀 😀