Je orbitrek účinný na chudnutie?

zuzi19791
26. júl 2022

Ahoj rozmýšĺam nad kúpou orbitreku , je účinny na chudnutie?

luccckac
26. júl 2022

@zuzi19791 za mňa áno, mám už druhý, samozrejme treba aj stravu upraviť ☺️

zuzi56
26. júl 2022

@zuzi19791 ja som tiež niečo schudla 4 kg, ale treba ho používať každý deň na hodinku,
Stravu som neako neriešila.
Ale ja si ho nemôžem vynachváliť na kolena a kĺby, uplna ma prestali bolieť hlavne bedrové kĺby, mám 38.

nikha2809
26. júl 2022

Na chudnutie je účinný len a len kaloricky deficit.Ci ho dosiahnes stravou, orbitrekom, tancom, alebo hocičím iným je len na tebe.

dadis
26. júl 2022

Ja sportujem rada a casto, no pre mna su stroje smrrrrt 😂. Musis byt na to povaha. Byvala svokra na tom cvicila kazdy druhy den hodinku. Ja som na to isla, ked sme boli u nej cez sviatky a nemala som inu moznost cvicit...ale pre mna ciste utrpenie a to beham aj 12km.. no ale k svokre, ma cez 70, ale nikdy z toho neschudla, bola takej silnejsej postavy, aj ked nie tucna, to vobec. Ja tiez zo sportu nechudnem, ak chcem zhodit nejake to nabrate kilecko, tak musim upravit jedalnicek...

majamat
26. júl 2022

orbitrek je ucinny na pohyb. ak bude s vela jest, enschudnes, ak si das pozor na stravu schudnes.
dolezity je kaloricky deficit. pohyb pomaha zvysit vydaj a preto sa lahsie robi deficit, resp. moze toho zjest viac,a ko ked chudnes bez pohybu.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sienkoo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz