Káva na chudnutie

ketrin1211
20. jan 2014

Ahojte má niekto skúsenosti zo zelenou kávou na chudnutie?dakujem

freyjanr
20. jan 2014

tiez ma zaujimaju osobne skusenosti nezaplatenych ludi 😅

luba28
21. jan 2014

@ketrin1211 blud,len ako detox dobre,ale na chudnutie nic,.......mala som a lutujem tie peniaze ☹ 😝

meliceri
21. jan 2014

@luba28 Ahoj môžem ti poradiť super tip na chudnutie, fakt funguje! Nie si hladná a napriek tomu schudneš. Žiadne drastické diéty. Vyskúšala som viacero spôsobov ako schudnúť a tento mi vyhovuje najviac. www.chudnete.sk/melicherova

meliceri
21. jan 2014

@ketrin1211 Ahoj môžem ti poradiť super tip na chudnutie, fakt funguje! Nie si hladná a napriek tomu schudneš. Žiadne drastické diéty. Vyskúšala som viacero spôsobov ako schudnúť a tento mi vyhovuje najviac. www.chudnete.sk/melicherova

shibaba
21. jan 2014

@meliceri Jajaj, myslím, že ide o skrytú / aj keď nie veľmi dobre/ reklamu. @meliceri myslím, že nie celkom dodržiavaš pravidlá prispievania na do fóra MK. 😖

meliceri
21. jan 2014

@shibaba ja sa ospravedlňujem ak som niečo porušila alebo ak si niekto niečo zle vysvetľuje. Určite nerobím nič zlé zámerne. Ja chcem len pomôcť a odporučiť to čo vyhovuje mne a s čím mám skúsenosti.

shibaba
21. jan 2014

@meliceri mne sa určite nemusíš ospravedlňovať, je to len môj názor. Keďže na stránke, ktorú si uviedla je práve tvoje meno a priezvisko ako kontakt,v prípade záujmu, vrátane tvojho e-mailu a tel.čísla, takže mi z toho vychádza, že ide o tvoju prácu, a teda propaguješ svoje produkty a tým pádom ide o skrytú reklamu, ktorá nie je povolená 😉

meliceri
21. jan 2014

Nie ja som to orprvaedlnenie myslela celkovo. Zrejme som si celkom neprečítala pravidlá užívania. A keďže pracujem ako výživový poradca a som matka tak viem aké ťažké je ked žena po pôrode bojuje s kilami☹ chcela som len pomôcť a dať pár rád čo mne fungovalo a funguje 🙂

timca55
2. feb 2014

vobec to nefunguje, prestanes to pit a priberies este viac, zbytocne vyhodene peniaze, ked niekto chce schudnut nepomoze nic len cvicit a cvicit