Kniha od Antónie Mačingovej "Najedzte sa do štíhlosti"

lienocka292
6. apr 2015

Máte niekto skúsenosť s knihou od pani Antónie Mačingovej "Najedzte sa do štíhlosti?" Je dobrá? Ak ju už niekto nepotrebujete, predali by ste mi ju prosím? Chcela by som stratiť nejaké to kilečko a zbaviť sa toxínov z tela.. 🙂 Som z okolia Zvolena. Ďakujem za všetky odpovede. 🙂

bajana
7. apr 2015

Pod do skupiny o detoxe podľa AM, tam si môžeš pokecat s babami, ktoré ho už majú za sebou.

lienocka292
autor
7. apr 2015

Oki pohladam.. 🙂 pomoz mi aspon prosim s datumom a casom aby som vas rychlo nasla vdaka.. 🙂

tinach
7. apr 2015

Predam, mne pomohla, uz ju viem naspamäť....

lienocka292
autor
8. apr 2015

Uz som si ju kupila. :( len dvojku este nemam..

lienocka292
autor
8. apr 2015

A Vam sa podarilo kolko schudnut? Vsetky recepty Vam chutili? Co sa nachadza v 2knihe neviete nahodou? Dakujem za odpoved.. 🙂

bajana
8. apr 2015

@lienocka292 na úvodnej stránke je zoznam skupín, tam v časti Jedlo nájdeš skupinu Detox podľa Antónie Macingovej ... pridaj sa do nej a môžeš diskutovať alebo v označených príspevkoch nájsť to, čo ťa zaujíma

lienocka292
autor
8. apr 2015

Dakujem uz som nasla.. 🙂

lienocka292
autor
8. apr 2015

A ty bajana si ju tiez drzala?

bajana
8. apr 2015

@lienocka292 nie, ale 2x som podporovala manzela a chystam sa zacat, ale este kojim a mam obavu, ako to malej sadne....takze pockam, kym bude jest viac a pestrejsie

lienocka292
autor
8. apr 2015

@bajana a manzelovi sa podarilo nieco zhodit?.. vari sa nebal tolkej zeleniny?. 🙂.. lebo mojho som neukecala.. a mala ma kolko mesiacikov?.. pokial kojis samozrejme este do toho nechod

bajana
8. apr 2015

@lienocka292 praveze on ma zeleninu rad 🙂 .... vela makal v posilovni a vaha nesla dolu, tak skusil detox a vo februari'14 dal dole tusim 8kg....potom ho zopakoval v novembri'14 a zase nieco zhodil, ale uz to dost flakal...varila som mu skoro vsetky jedla, tak uz dopredu viem, s cim budem mat problem 😅 ...mala ma 7,5 mesiaca, sestricka u dr. mi detox nedoporucovala, ze by to pre nu mohol byt sok

lienocka292
autor
8. apr 2015

@bajana a nevratili sa mu kilecka spat?.. no tak urcite dajte na rady sestricky aj ja by som dala.. 🙂 tak drzim palce ked sa do toho date. 🙂

bajana
8. apr 2015

@lienocka292 na detoxe je fajn, ze ta za tych 28 dni nastartuje na iny typ stravovania....takze mm takmer prestal jest pecivo, na veceru si dava jedla podla Macingovej, ale ked ma chut, da si aj parky, tlacenku a tak...kilecka sa mi nevratili, resp. nie tych prvych 8kg - stale sportuje, ale ma problem s pravidelnou stravou, vecer byva hladny a niekedy sa vrhne na chladnicku - preto nie je teraz spokojny a chce ist do detoxu este raz so mnou....mozno uz o par tyzdnov, uvidime

lienocka292
autor
8. apr 2015

Tak spolu vam to pojde isto lepsie.. 🙂

sirikami26
14. aug 2019

@tinach zdravim mate este knihu na predaj?

tinach
14. aug 2019

@sirikami26 už som predala

liliana45
12. sep 2020

@tinach predávate knihu ??

vallia
15. mar 2021

Dobrý deň, má niekto knihu "najedzte sa do štíhlosti 2"?kúpim a ďakujem.

ajajka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajajka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sirikami26
15. mar 2021

Ja mám ale jednotku

vallia
16. mar 2021

@sirikami26 ďakujem pekne,ale tú už mám.