Kto mi pomôže s chudnutím?

13. apr 2024

Ahojte,
neviete, prosím, o niekom (najlepšie cez internet), kto by mi vedel poradiť ohľadom schudnutia? Nastaviť nejaký jedálniček, možno kalorický deficit atď.? Samozrejme viem, že to nie je zadarmo, len by som chcela niekoho, s kým možno máte aj nejaké skúsenosti.
Ďakujem.

lucia851
13. apr 2024

Mne stačí menej jesť a brat tabletky na odvodnenie a už som schudla 5kg

lubka474
13. apr 2024

@lucia851 aké tabletky berieš?

lucia851
13. apr 2024

@lubka474 furosemid lebo sa zavodnujem

mabenn
13. apr 2024

google...tych ludi je vela...ale je to o predavani zodpovednosti...vsetko sa da nastudovat, jedalnicek si urobis sama najlepsie ty podla svojich chuti a preferencii, deficit musis dodrziavat len ty...cim skor sa s tym zmieris, ze schudnes len ty, tym lepsie

mabenn
13. apr 2024

ja ti ale poradim zadarmo: odstran najvacsie dietne chyby - sladene vody, cipsy, pochutiny, pridaj zeleninu denne, pripadne ovocie, navys bielkoviny: maso, ryby, mliecne vyrobky, vajicka, pripadne proteinove produkty, pi cistu vodu, zarad nejaku formu pohybu...a vytrvaj...to je vsetko

zuzinka888
13. apr 2024

Preco nepoziadas odbornika cez IG- urcite je lepsie ist touto cestou. Lebo ked tu citam tie rady ako musis vyradit to a hento- nejest chlieb ibmedzit ryzu a cestoviny......iba behat lebo chodza ti nepomoze🙈🙈🤦🤦. Naozaj pohladaj si ODBORNIKA- Ja som takto chudla s Misom Palenikom, sledujem aj inych vyzivarov a ani jeden nevyhadzuje z jedalnicka ryzu chlieb.....prve tyzdne som mala len 4 ulohy- kazdy den vypit 3l vody( bolo leto). V kazdom jedle bolo jedno kolko ich bolo ci tri alebo 5 zjest misku zeleniny asi 150g, zvysit bielkoviny na 1,5g/ kg, a jazdy den min 30 min cielena prechadzka. Takto som zacinala a schudla asi 5 kg za 6 tyzdnov a az potom som zacala vymienat- fritovanie za airfresh, nutelu za arasidove maslo, bravcove za morcacie/hovadzie/kralik/ a inak segedin z morcacieho masa je topka😋. Postupne ani neviem ako bezbolestne/ bez pocitu,ze nieco nesmiem/bez odopierania som schudla 20 kg a stale si vahu drzim. Stravu mam uz pre mna beznu a k povodnej sa uz nechcem vratit( nechapem ako som to mohla jest😅). Pridala som samozrejme sport- nic nie je lepsi antistresor a cistic hlavy. V 40 som sa naucila korculovat, lyzovat..... som aktivnejsia ako v 25. A postava je lepsia. Aj napriek tomu ze mam tucnotu v genoch a rodila som 4x( to boli moje argumenti - preco mam nadvahu.

janka_23
13. apr 2024

@zuzinka888 ahoj, prosím ta mala si od Pálenika individuálny jedalnicek alebo ten co sa da u neho na stránke kúpiť za 50 e?

zuzinka888
13. apr 2024

Mala som za 75€ ale uz davnejsie asi 6 rokov a jedalnicek ti je" zbytocny". Bolo to fajn zo zaciatku ked bola velka motivacia a odhodlanie ale nebolo to ono. Nebolo to dlhodobo udrzatelne pre mna. Niektore recepty ok, niektore mi vobec nechutili, ine boli narocnejsie na pripravu -casovo. Deti mi ti nechceli ( lebo vsetko co je nove je bleee)a mne sa nechcelo varit dve porcie hovadzieho masa a bulgur potom este detom. Kopec hrncov, kopec casu. Tak som si potom radsej kupila knihy, Pakenik, Bajer, Vlado, Rosko....zalozila IG. Sledujem iba 10- 15 ludi. A to par na vyzivu, recepty, par na cviky a triky, a potom vychovne profily. A vsetci co to maju vystudovane, popripade dovzdelavane a odzite hovoria jedno. Zdravy rozum, postupne kroky aj v jedalnicku aj v cviceni, a nic z jedalnicka nevyhadzovat ale pohladat " vhodnejsiu" alternatvnu surovinu. Zamerne nepisem zdravsiu. Lebo nie je zdrava a nezdrava potravina. Je len zdrave a nezdrave mnozstvo. Daj si vypocitat makra, na dvoch, troch kalkuackach a zameraj sa na biekloviny- tie su zaklad, potom zdrave tuky a sacharidy- podla toho aky si typ.

cukorfalat
16. apr 2024

Nevidim ziadny zmysel v tom, aby niekto platil niekomu za to, ze mu poradi, ze co ma jest

moncikaz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siu7
23. apr 2024

https://www.mizulifestyle.sk/ dievcata, staci sa prihlasit a v sekcii FREE m mate k dispozicii aj material na stiahnutie zadarmo, je tam vyzivovnik, kde su priamo zdrave potraviny, z ktorych si viete vyskladat nakupny zoznam, rozdelene do zakladnych skupin - bielkoviny, sacharidy a tuky. takze si len kombinujet. okrem toho su tam aj rozne tipy a napady, 30 dnova vyzva, velmi postupna, ziadna agresivny, krok za krokom ako menit svoj zivot k zdravsiemu