Nestranný názor na moju postavu

6. dec 2023

Pekny den, bola by som rada za nestranny nazor na moju postavu. Mam 169 cm a 65 kg, 32 rokov. Po porode mi brucho islo relativne pekne dole, ale stale to nie je ako pred a neviem, ci vobec niekedy bude 🫤, boky som mala vzdy sirsie, je to genetikou a viem, ze ich velkost viem ako tak ovplyvnit stravou, ale vela clovek nespravi, vzdy boli aj budu sirsie. Snazim sa cvicit, vzdy ked mi zvysi troska casu popri dietati a domacnosti, nie je to vsak nejako velmi pravidelne. Vo vseobecnosti som ale aktivny tip cloveka, vela prechadzok, dlho neobsedim na jednom mieste a stravujem sa vyvazene. Ja osobne sa aj citim celkom fajn vo svojom tele, stale mam vsak od porodu taky pocit, ze esteticky neposobim tak dobre, ako predtym a to mam iba o 2 kg viacej, ako pred porodom....Manzel mi tvrdi, ze som mimo a moja postava je uplne v poriadku, ale ja stale vaham, ci nezacat s nejakou dietou, aj ked vobec neviem, ci to vobec zmeni moje zmyslanie, aj ked schudnem niekolko kg. Viem, ze je to iba na mne a na tom, co vyhovuje mne a ci sa citim vo svojom tele dobre, ale ja uz ani sama neviem, ci mam iba zbytocne vela casu sa aktualne zaoberat mojou postavou alebo by mi zmena fakt prospela. Ako vnimate vy moju postavu? Dakujem za uprimnost!

tmavovlaskakatka
6. dec 2023

Podľa mňa si štíhla, zbytočné držať diéty.

brloh
6. dec 2023

Ak ti manžel povie že tvoja postava je v poriadku, nič viac nemôžeš chcieť 😉 Cvič pre svoje zdravie a aby si sa cítila vo svojom tele aj naďalej dobre.

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivkav5
6. dec 2023

Máš super postavu, si chudučká, vobec to nerieš a tobôž nie keď je spokojný aj manžel 🙂

lelelienka
6. dec 2023

Ja by som urcite nedietovala, ono je to tak, ze aj 2 kg niekedy “vidiet” hlavne teda my to na sebe vidime 😁, nie ze by bol clovek tucny, ani nahodou, ale taky nazvem to “ochabnuty”. Ked tak by som spevnila brucho, stehna a bude to parada. Ja mam v podstate rovnaku situaciu a hmotnostne som ako pred tehotenstvom, len treba trosku po porode spevnit brusko pre dobry pocit, aby nebolo mlandrave 😉 este som len 3 mesiace tak pockam a uvidim, ci sa mi bude chciet.

simca06022011
6. dec 2023

Mnazel ma pravdu. A brucho mas podla mna ukazkove 🙂 ja by som pridala cvicenie na nohy, stehna, boky.. urcite nie dietu 🙂

madeincssr
6. dec 2023

Diéta z dlhodobého hľadiska nikam nepovedie. Skôr rob pre seba niečo, čo Ťa teší, budeš psychicky v pohode a vtedy vieš byť aktívnejšia aj fyzicky, neriešiť veci papkaním, sladkosťami, slanosťami... Aj tie treba, ale s mierou.

hugigugin
6. dec 2023

Si štíhla, brucho rovné vyrysované. Čo vymýšľaš. Uživaj si život.

xsimonkax
6. dec 2023

Pekná ženská postava. Boky sú znakom ženskosti a plodnosti.

thoughtfulweirdo
6. dec 2023

Diéta ti spevniť postavu nepomôže 🙂 pokiaľ so sebou nie si spokojná, odporúčam formovať, nie chudnúť.

h2
6. dec 2023

Tak ja by som ti podľa fotky určite tipla menej kg. Pekná normálna ženská postava.

koniarova
6. dec 2023

Pekná postava. Maximálne cvičiť pre vyformovanie,ak sa ti chce.

nivea777
6. dec 2023

Ja by som určite neriešila diéty lebo si chudá,ale išla spevňovať. Zdvihnúť zadok by sa zišlo a keď bude zadok vyššie a gulatejší tak hneď bude postava vyzerať inak.

anavianavi
6. dec 2023

mas krasnu postavu. samozrejme cvicenie nie je na skodu. svaly si vypracujes, ak budes cvicit pravidelne.

pralinka25
6. dec 2023

do diety ba som na tvojom mieste absolutne nesla ale cvicenie je dobbra vec. vyformuje postavu, budes sa citit lepsie a celkovo svalstvo s pribudajucimi rokmi ochabuje takze cvico nikdy nie je na skodu.

sense
6. dec 2023

Ak sa cítiš vo svojom tele fajn a páčiš sa aj mužovi, nerieš co si o tebe myslia druhí ľudia alebo okolie. Žiadna dieta ti telo nevyformuje

martinka13
6. dec 2023

Chudnúť netreba. Dobre by bolo spevniť telo cvičením, ak je chuť a priestor.

syslik81
6. dec 2023

kolko ludi tolko chuti- z mna na 32 rokov je dost mandlava-nespevnena ..neviem ako to napisat .. byt chuda je jedno byt pevna -trocha svalov je druhe-ale kazdemu sa paci ine .. tym nemyslim ze je to zle .. dolezite je ako sa citis ty

januska12323
6. dec 2023

Tipla by som ti najmenej o 5 kíl menej. Keď chceš niečo zmeniť tak jedine zdvihnúť zadok. Žiadne diéty nepotrebuješ.

autor
6. dec 2023

Dakujem velmi pekne kazdemu za nazory, cenim si to! 👍

seahorse27
6. dec 2023

Ziadna dieta, co by som ja dala za take brucho 🙏 Samozrejme cvicit pre zdravie a spevnenie postavy je vzdy super 😉

buberova
6. dec 2023

Úplne v pohode postava 🙂

lubkavargova1
6. dec 2023

No tak moj by povedal "ani rici ani cici" proste nie je za co chytit... ako si pekne stihlucka, dietovat ti netreba urcite, max si uprav stravu aby si mala optimalnu pri cviceni aby si nehladovala a nevyziabla...proste hlavne cvic, aby si mala pekne ramena, zadocek chutnucky, lebo co si budeme vravier, chlapom sa paci pekny broskynkovy zadocek a aj leginky hned vyzeraju aj lepsie na fotke, tu ti ukazalo vsetky nedotatky z coho su viac zhrozeny ako nadseny...a prsia tak akurat do dlane s priehlbinku, aby ta sportova podprsenak aj nieco pekne zahalovala a mala spravne proporcie na kosickoch a nie len ako tapeta...viem som hnusna a mozno tvrda, ale chcela si nestranny, ja ti nebudem mastit ego ze waaaaau aka krasna stihlucka...proste sucha postava ani rici-ani cici...ale dobre fitko a pravidelny trening dokaze zazraky...a aj drzanie tela sa ti hned zlepsi evidentne proporcie na to mas, uz len zabojovat a bude to eno-ňuňo ako lusk

maickamf
6. dec 2023

Ja mam podobne miery a podla mna, mozes byt uplne spokojna, mozno pre dobry pocit nejake cvicenie na spevnenie tela, urcite nie diety.

autor
6. dec 2023

@lubkavargova1 nie to vobec! ☺️ Presne tieto prispevky, ze potrebujem spevnit ma ustili v tom, co mi na sebe naozaj vadi. Ono pred tehotenstvom som bola o dost pevnejsia, len teda cele tehu som prelezela kvoli rizikovemu tehotenstvu a je to vidno aj na mojich ochabnutych svaloch...nejako mi to ani nedocvaklo 🤦. Takze dakujem za tieto komentare, ja sama som si to ani nejako neuvedomila 🤦😁.

marsmykkok
6. dec 2023

No nejaké kilo-dva by pomohli, hlavne z tých bokov. Ale nešla by som do diéty, to schudneš a priberieš. Skôr skús tak na náhodu, trochu sa viac hýb, menej oslad kávu a nech to ide takým pozvoľným tempom, kľudne aj pol kila dole za mesiac.

sovica
6. dec 2023

Podľa mňa si štíhla, diety držať nepotrebuješ. Ale upraviť držanie tela a spevniť postavu áno. Čiže buď posilka a činky, ak nemáš čas niekam chodiť, tak doma v pohode aj cvičenie s vlastnou váhou. Treba cvičiť ale komplexne cviky na celú postavu, nielen napr. na nohy, boky, zadok a brucho, ale aj biceps, triceps, ramená, chrbát. Postava sa Ti krásne vyformuje a určite sa zlepší aj držanie tela (to rob ale aj vedome, vystri sa, ramená dozadu...)👍

maminkadeticiek
6. dec 2023

Mozem byt uprimna?Brucho,fajn,naozaj pekne,ploche a keby si si dala kazdy den 1 a neskor 1,5 min denne zdola brucha aj z boku po minute plank, tak za 3 mesiace mas aj nejake tie buchty na bruchu.Zadok a boky sa mi vsak velmi nepacia z pohladu zeny.Hlavne boly su uz dost siroke.Su hlavne ani nie tak plnsie ako skor mlandrave a to fakt nevyzera dobre,obzvlast ked sa vyzlecies,pravda?Cize ani nie tak dieta,hoci urcite byt bez sladkeho a nezdravych jedal ponoze nielen tvojej postace ale aj pleti a zdraviu celkovo,ale ty potrebujes robit vypady a drepy ale spravne na zadok a boky.

zuzubb007
6. dec 2023

Nesla by som do ziadnych diet, normalna strava a trosku cvicit aby sa ti telo spevnilo postupne aj schudnes podla mna 60 kg a budes total super postava, boky sirsie som si aj ja myslela, ze genetika ale da sa to pekne zhodit za mna su dost siroke, prepac za uprimnost

lienka.7
6. dec 2023

@autorka na tvojom mieste by som len cvicila na spevnenie brucha a teda za mna keď dole, tak bokov. Dietovat urcite nemáš prečo 🤦‍♀️
Plus dodám, ze mnohé ti postavu fakt môžeme závidieť 😉