Po akom čase po pôrode sa vám koža na brušku dala do pôvodného stavu?

zbibo
26. júl 2011

Zeny moje, zaujima ma to, ci mam dat este telu cas, alebo nelenit a zacat daco robit, brusko je ploche len ta prebytocna koza.Po akom case ste mali brusko ako predtym?Peknu kozu?
Diky moc 😉

sisaha
26. júl 2011

nechcem ta deprimovat, ale moja koza uz nikdy nebola ako predtym... 😒

xlucia
26. júl 2011

uz nikdy viac. a ostali mi obrobske strie okolo pupku a totalne rozidene svaly, t.j. diastaza

estterka
26. júl 2011

ja mam brucho ako predtym,celkom rychlo som mala. ale zas mi zostal zadok a stehna,nuz,kazda mame nieco na pamiatku 😅

bamb27
26. júl 2011

jaaajaaaj,,, koza na bruchu sama od seba asi nikdy, bude to chciet troska driny... ja som 9 mesiacov po, ovisak na bruchu kvalitky, zadok a prsia nikde,,, no postava snov,,,, ale tak keby mi pred prichodom dietatka niekto povedal ze budes mat dieta, ale pocitaj s s deformaciami na tele.. tak beriem vsetkymi desiatimi aj tak 🙂

pe
26. júl 2011

ja asi po 2 mesiacoch, vela som dcerku kocikovala a ten pohyb mi pomohol schudnut, inak som nic nerobila a kedze som kojila ani som sa neobmedzovala v strave, ale aj to kojenie myslim prispelo k chudnutiu, tej kozi som trochu pomahala roznymi pripravkami na spevnenie, natierala som si brusko, ale nie pravidelne, vsak ako pri babatku...

nibiru
26. júl 2011

no podobne ako pisala bamb27 umna napriklad sla som rodit a sestricky obdivovali ake mam krasne brucho nez 1 jedinej strie a rodila som s vahou 108kg nuz po 600nedeli som skoro odpadla strie sa ukazali a najvätcie tam kde som mala vyberane materske znamienko,predtym tam bola jazvicka po porode neni ale zo strii a jazvi hotova hviezdička ja som brucho a velke prsia mala vzdy a az teraz po 1r sa mi dari konecne chudnut stale kojim tak diety neriesim.

zdenula81
26. júl 2011

do mesiaca som mala brusko ako pred tym, pocas tehotenstva som si ho vzdy vecer a rano natierala olejcekom a nezostali mi ziadne strie. Teraz som v osmom mesiaci a dufam ze dopadnem tak ako pri prvom babetku🙂

kamilka22
26. júl 2011

Ja som na tom ako zdenula81, a prakticky som nemala brucho uz ked som prisla z porodnice. Ale ja som bola vzdy taka vyziablina. Akurat, ze po skonceni dojcenia mi prakticy zmizli prsia.... resp. sa scvrkli a o tvare ani pisat nebudem... Ale aspon, ze to brucho vyzera dobre. Ziadne strie, ziadna ovisnuta koza.

martinantonia
26. júl 2011

ako sama čítaš, každá z nás je indi-vindi....teda iná a ináč aj reagujeme na tehotenstvo a inač aj reaguje naše telo na "regeneráciu"🙂knižková poučka píše že ako dlho sa telo prisposobovalo zmenám po otehotnení až po porod , tak dlho sa vracia k "povodnemu stavu" teda o devat mesiacov by kazdá mala byť opat v pohodke,tak ako predty, no zas si musis pripocitat dalsi rocik navyse bo aj my starneme hihi🙂
ak Ti brusko velmi cez tehu narastlo,koza sa oto viac napina je super ked si ho dennodenne ako baby pisu natieras, nemusis drahymi olejmi a kremami, staci lacnejsi, no dbaj aby bol dost mastny a zaroven hydratoval pokozku aj ja som sa kazdy den natierala a brusku to pomohlo bo po prvom dietatku som z nemocnice vysla s krasnym bruskom🙂u prs je to ine lebo tie sa narazovo plnia ked dostanes mliecko.No a ked hned ako budes vladat a mat cas po porode zacni cvicit,nie prudko vela ....najdi si na nete ako a budes fit ovela rychlejsie ako bez pomoci🙂drzim prsty🙂

ivett1
27. júl 2011

po prvom pôrode, som mala brucho cca za 8 mesiacov ako predtým-ploché a bez ovísajúcej kože 🙂 ...jasné, že to chcelo trošku makať (aj masírovať)...nemáš veľa rokov a koža je ešte stále pružná, len nesmieš teraz rýchlo schudnúť, lebo sa ti urobia strie...a tie sa dajú odstrániť už len chirurgicky (pravdepodobne...)

murinka
27. júl 2011

ja som mala brucho ploche po cca polroku.ale zato mi vsetok tuk ostal na zadku,stehnach a bokoch ☹

kilian
27. júl 2011

po prvych troch detoch to islo dost rychlo a to som pribrala pri kazdom jednom30 kg.ale po mojom stvrtom to trva nejako dlhsie,asi som uz zostarla 😀 😀

jaruska8
27. júl 2011

No, ja som mala brucho relatívne v pohode tak do 2 mesiacov, ale napr. tmavú čiarku na bruchu mám ešte doteraz, z čoho sa ,,teším" aspoň, že strie ma obišli. 🙂 No a čakám na výsledok dojčenia. 😝 😝 😝 😝 😝 Moje nulky sa v dojčení zmenili na pekné jednotky a po skončení budú asi -1. 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

katka1981
27. júl 2011

Je to individualne, mne hned ako som schudla, po porode mi brusko splaslo, mala som ho take ako asi v piatom mesiaci ale makke, ale ked som schudla na vahe, tak som ho mala hned rovnake, avsak nato aby nebolo take makke, to chce cas, lebo pocas tehu sa svalstvo uvolni a neviem kedy sa vracia do povodneho stavu. Ale do roka by si mala mat v pohode, pokial si nemala moc velke brusko.

skejla
27. júl 2011

no s kozou nespravis nic ja som v 34 tyzdni ale kozu mam katastrofalnu z 52 kilo mam 67 a som sama stria a uz to ani lepsie nebude :( a na brusko po porode su vraj dobre stahovacie nohavicky...

montinka
28. júl 2011

s kozou nepsravis nic a ja mam navyse rozidene svaly takze moje brucho vyzera uzasne :-/ a ani s tymi svalmi uz asi nic nespravim ale tak co ti dvaja drobci za to stoja.

stanislavao
29. júl 2011

kazde telo je ine. niektore maju brusko akoby ani nerodili a niektore nie. koza sa nescvrkne uz nikdy do povodneho stavu. mozes skusit kremy na dany problem, stahujuce pasy, alebo nohavicky take az na brucho vysoke, alebo cvicit. cviky na brucho robia zazraky a aj ochabnute brucho moze byt krajsie.

ducci
29. júl 2011

no mne sa zda ta koza ze ju mam ako predtym... no neviem, mozno mam iba ruzove okuliare 🙂)) ale velmi dobry krem by som doporucila a to je bioderma maman - alebo ako sa to vola.. ja som si tym brusko natierala pocas celeho tehotenstva aj po porode a podla mna tak za 2 mesiace som ho mala spat...

zrzulka
29. júl 2011

tak to ste ma potesili, ja furt cakam kedy sa dostane do normalu... 🙂 akoze strie nemam ani po jednom tehotenstve ziadne ale koza uz nie je taka elasticka a moj pupcisko sa nestiahol spat 😝 cize trci von.... 😠 prsia po malej sa mi tiez stratili a uz nevratili...teraz este dalo by sa povedat plne kojim cize ostali, som zvedava ako to bude ked dokojim

digysa
29. júl 2011

Ja mam asi uplne opacny pripad ako vsetky kocky. Ja som bola pred otehotnenim pribrata, takze ja som nemala nejake stihle brusko uz povodne.
Ked som otehotnela tak behom 6-tich mesiacov som schudla 11kg! Postava ako lusk... po porode som mala MINUS 2kg z povodnej vahy. Moje brucho bolo natiahnute iba par tyzdnov,....kedze som bola chudsia po porode, ako pred, tak to islo rychlo 😀 😀

Az teraz po obidvoch tehotenstvach jedno dieta ma 5 a druhe 3, som zacala chudnut...potrebujem tych 7-8 kg zhodit...uz sa mi dari, ale ide to nehorazne pomaly....

Strie som nemala, hneda ciarka zmizla az ked som dokojila.

azuz
29. júl 2011

po prvom porode som mala este celkom ploche brucho tak po pol roku, aj ked strie sa mi urobili, ale len sem tam, teraz po druhom porode sa neviem zbavit toho brucha a to som skoro 2 roky po 😝 😖 asi musim zacat cvicit, nic ine mi neostava, aspon trochu ho zmensit a spevnit, len keby sa mi tak chcelo 😀

diusik
31. júl 2011

@zbibo tiez po prvom porode som mala brucho skoro ako predtym,trosku viac tuku ale celkom pekne,no po druhom nanom ostalo este viac tuku a aj koza sa nejak nechce scvrknut,proste to ide pomalsie.Ak by som mala nieco poradit,tak urcite cvicit,ja cvicim denne 15 minut na brucho,plus natierat kremom s kyselinou hyaluronovou,vraj to pomaha,napr ten Elastiq ju obsahuje,no a peeling.Moj nazor je,ze ked s tym nieco budes robit a nevzdas to ,tak to proste musi mat vysledok.Nechat to tak a cakat na zmeny nepomoze 😒

lucia20
3. aug 2011

musim suhlasit s prvou odpovedou. ta nadbytocna koza uz nikdy nezmizne. tuk ano, ak si pocvicis, ale koza uz nie. ja som po prvych dvoch dcerach mala brusko ako predtym a teraz po cisarskom... no na prd mi to zasili, tak radsej ani smerom dolu nepozeram a zrkadla obchdzam. ale zase mam zdrave deti. co po tom, ze mam hrozne brucho. hlavne ze muz nefrfle. 😀 😀 😀 😀

opica
4. aug 2011

ja som pri prvom aj pri druhom do tyzdna mala brucho ako pred tehotenstvom (nik nechce verit, ze som rodila pred 3 tyzdnami).
ciarku na bruchu som nemala.
strie taktiez nie.
este mam teraz trochu boky, ale po sestonedeli zacnem cvicit a urcite to pojde dole ako pri prvom 🙂

drnduliak
4. aug 2011

asi treba pekne krasne cvicit...ja mam tiez take mladnrave brucho po porode, a to uz ma mala 9 mesiacov...ale nemam strie, chvalabohu 😉 len keby sa mi chcelo, ze???

lenka.s
4. aug 2011

po prvom porode mi ostala koza visiet a po druhom sa to este zhorsilo ... ale nastastie existuje plasticka chirurgia ... v mojom pripade bude urcite nutna ☹

slovakia13
6. aug 2011

asi patrim k tym stastnym.mam krasne ploche brucho a ani jedna stria.ziadne cvicenie ani dieta ,iba priroda a genetika.

evickapooh
6. aug 2011

no ja som mala brucho ako predtym po polroku, ale schudla som cca 15 kg[kvoli zdravitnym problemam]...isla som rodit s 70 kg ...a ked mala Noemi pol roka som vazila 52kg...asi kvoli tomu som mala take ploche az vpadnute ako predtym...Zas s Leuskou to bolo ine ,mala som cisarsky.brucho mam este stale ked by som bola v 4 mesiaci a Lea ma uz 2 a pol roka....no co uz...mozno treba zacat cvicit...len sa mi nechce 😝

monika15
6. aug 2011

no neviem ako koho, ale mna hlavne zaujimalo ze ci dietatko je v poriadku a tak, a nie brucho no ale kazdy z nas je iny 🙂

majloo
7. aug 2011

Kazdeho predsa zaujima, ci je dietatko v poriadku, no a ked zisti, ze je v poriadku, zdrave a spokojnucke, tak ide riesit aj nieco ine. 🙂
Mna zaujima tiez moje brucho, mala som mega brucho, ale strie sa mi nespravili, teraz este necvicim, brucho mam ako v piatom mesiaci, alebo uz v stvrtom, ale koza vyzera byt ok, uvidime, nabehnem asi od dnes na mod natierania pokozky a nejake cviky, nech o tom stale len nerozpravam. 🙂 Len pri dietati toho moc nepostiham.