Schudla som 25 kg a cítim sa super

frunikol
7. júl 2015

ahojte, som velmi štastná že som to dokázala, dnes som bola na kontrole a je dole rovných 25 kg velmi sa teším Ak aj vy bojujete s kilami držím palce nie je to až tak ťažké ako som si myslela

slnecnica174
7. júl 2015

@frunikol Gratulujem!;) Daj recept ako sa ti to podarilo;)

bylinkaa
7. júl 2015

Blahozelam....za kolko si schudla a ako?

sonula
7. júl 2015

@frunikol presne viem ako sa tesis🙂 ja som dala dole viac ako 15 kil a je to parada. tolko energie co sa zrazu objavilo, hned sa clovek citi aj viac sexi.. jedine co je hrozne su nakupy noveho satnika:D

milota164
7. júl 2015

gratulujem 🙂

frunikol
autor
7. júl 2015

chudla som 7 mesiacov lebo užívam aj lieky na štítnu, velmi sa teším zmenilo mi to vela teraz bude najvacsia drina udržat si to ale verím si a spolu s mojou terapeutkou to určite zvládnem vždy ma vedela namotivovat

bylinkaa
7. júl 2015

Odkial si?

frunikol
autor
7. júl 2015

teraz žijem v bratislave inak zo stredného Slovenska

lorela
7. júl 2015

A po terapeutke pride reklama na ...??? 😀

frunikol
autor
7. júl 2015

pravidelnú stravu, prechádzky a zmenu

bylinkaa
7. júl 2015

Napis svoj jedalnicek aky si dodrziavala...

frunikol
autor
7. júl 2015

bolo ich viac od začiatku ale poradím len je to tu na rozpisovanie vela

bylinkaa
7. júl 2015

Cakame....

blackcrystal
7. júl 2015

Aj je teraz chudnem, objednanie trenera boli dobre investovane peniaze a spolu s upravenym jedalnickom mi idu kila rychlo dole. Tiez som prekvapena, ze to ide lahsie ako som myslela a citim sa plna energie!

silviamajo
7. júl 2015

@frunikol možem poprosiť či by ste aj mne poradili? veelmi pekne /ďakujem.. 🙂 🙂

ervenka
7. júl 2015

@frunikol ake lieky na stitnu uzivas?

bambicka
8. júl 2015

@frunikol viem presne ako sa citis, ja som schudla 30kg, takze po dvoch detoch, po tridsiatke mam lepsiu postavu ako na strednej 😉 ten pocit je uzasny

bylinkaa
9. júl 2015

Haloo, tak daj nejake typy....

ervenka
9. júl 2015

@bylinkaa asi sa nedockame.

bylinkaa
10. júl 2015

Asi a je to skoda.....mohla pridat aj foto....

lorela
10. júl 2015

... však jasné, keď to bola (pravdepodobne) reklama na nejaké "chudnúce štúdio"

durikika
10. júl 2015

25 kíl dole ??? 😎 😎 😎 😎 to je mega !!! Máš môj obdiv aj ja by som to potrebovala 😀 😀

barcelona94901
19. júl 2015

ja mám dole 26kg ,ostáva mi ešte 15 😀 a tie idu veeeľmi pomaly

barcelona94901
19. júl 2015

@bylinkaa mne pomohlo ked som vynechala chlieb,pečivo a jem viacej raw hlavne teraz cez leto ,je to paráda
ked máš vela kg ide to ľahšie,no tie zvyšné tie už treba aj oddrieť poctivo ,ja začínam cvičiť,pretože ja som mala brutálne obrovské brušisko ,brutus 😝

tajka1986
19. júl 2015

Ake tipy od nej este chcete?Staci sa viac pozerat co si dam na tanier a kedy a troaku pohybu co nikoho nezabije. Vsade sa pise to iste a funguje to tak co cakate zazrak ?! Ach zeny 😀

adkat13
19. júl 2015

aj ja 😀 tiež si mám teraz založiť tému? 😉

ervenka
19. júl 2015

@tajka1986 vies co, mna zaujalo napr. tvrdenie "chudla som 7 mesiacov lebo užívam aj lieky na štítnu" ocakavala by som,ze to aspon trochu objasni. Na stitnu sa liecim uz nejaky ten piatok aj nieco o liekoch na SZ viem, takze ma to zaujalo, ale skor to bola len hodena udicka a nic viac... Mimochodom, co si dam na tanier si davam uz roky pozor, trosku pohybu to u mna znamenalo az do cca 25tt 4 hodky na biku+ rychla chodza 3x/tyzden, od 28tt (medzi 25 a 28tt som bola PN) 2 az 3apol hodky rychla chodza. LEbo taku som mala pracu. A aj tak som pribrala 28kg. Este ked som nebola tehu, pohyb este intenzivnejsi a NEschudla som ani gram. 😝

bylinkaa
19. júl 2015

Mohla hodit foto pred a po.......ale uz sa vobec neozvala.....divne,ni

bylinkaa
19. júl 2015

Nie?

ervenka
19. júl 2015

@bylinkaa pravdu sa uz nedozvieme, pretoze mila zakladatelka temy je uz NEaktivna https://www.modrykonik.sk/blog/frunikol/

lisa3511
Odpoveď bola odstránená
Zobraz