Skúšali ste chudnúť s Lipoxal Extreme?

syvasi
10. okt 2012

Ahojte dievcata, mate niektora skusenosti s chudnutim s Lipoxal Extreme? Dakujem 🙂

sissy27
10. okt 2012

kamoška skúšala - a pribrala... urýchľujú spaľovanie, ale tým pádom bola skôr hladná, takže viac jedla 😀 čokoľvek voľnopredajné je len ako doplnok k chudnutiu, treba si prečítať hlavne to, čo je mikropísmenami - že treba dodržiavať racionálnu stravu a vykonávať športovú aktivitu - ak by väčšina z tých, čo chcú schudnúť, toto dokázala, tak nepotrebujú tie tabletky...

henrietag
10. okt 2012

ano ja som skusala , aj som schudla tabletky su vyborne ale som si davala pozor aj na stravu, len skoda toho jojo efektu :D

lejlla
10. okt 2012

somarina,ako vsetky taketo lakadla na peniaze 😠 dobre a ucinne je to iba pre vyrobcu...

lenka1804
10. okt 2012

Mozem ti skor poradit zelenu kavu,to je paradna vec na chudnutie a je aj zdrava

qwerty81
10. okt 2012

Ja som skusala tiez. Efekt ziadny, akurat mi z toho bolo nenormalne zle. Strasna paliva bolest v zaludku. Kolko krat som si musela lahnut a poskrucana pretrpiet kym to preslo... Neodporucam

jajatko
10. okt 2012

moja mamina ich mala a pomohli jej asi tak ako rukavice v lete.. 😕

pendolino
4. feb 2013

súhlasím s qwerty81,takisto som mala z neho takmer infarktové stavy.Prvá davka este fajn,ale druhá a tretia...no strasný pocit.Skusala som to 3x,ale vzdy to iste,tak by som s tym bola opatrná..

jespera
5. feb 2013

Ja ho beriem 3 tyzden. Je fakt silny, kto ma slabsi alebo citlivejsi zaludok - neviem. Prvy den - som brala jednu tabletku rano - druhu poobede, vysledok bolo mi zle od zaludka, na vracanie, hlava....dala som par dni pauzu a potom som skusila znova, prekonala som to a po tyzdni som presla na dva tabletky rano - dva poobede. Ja som celkovo na diete, som po porode za chvilu to bude siesty mesiac, mam dole 30kg a toto beriem ako pomocku, nie hlavneho aktera pri chudnuti. Este chcem dodat ze je z toho rychlejsia stolica, ked pijem menej vody tak citim palivy pocit v zaludku - voda to hned poriesi, alebo jedlo. Takisto aj plyny su z toho take smradlavejsie🙂 neviem ako to napisat inac🙂. Proste je citit tu velku davku chili...Ja som za dva tyzdne schudla dve kg, ale podotykam ze som aj na diete, drzim sa bielkovin a kg idu dole, len vydrzat a stoji to zato....

zuzka444
5. feb 2013

ja som to tiez skusala ale neodporucam..naozaj palili v zaludku a pomohlo mi vzdy len mlieko..este mam skoro cele balenie doma.ak chces mozem predat za symbolicku cenu a mozes skusit sama.ja jedno cele balenie aj daco vybrala ale neschudla som.ako hovorim treba vyskusat na niekoho moze fungovat ne niekoho nie a samozrejme treba upravit aj stravu.a ktokolvek by mal zaujem napiste mi predam za symbolicku cenu skoro cele balenie.

vahy333
22. júl 2013

ja som to brala - asi 2 týždne bolo normálne akurát ked som ich zobrala tak asi po pol hodine som cítila pálenie v žalúdku , ale to do 10 minút prešlo...nebolo to až také strašné... ked som dačo zjedla tak to ustúpilo hned ..
až raz ma po nich žalúdok rozbolel tak, že som nevládala stát a klačala som pri vecku...s hlavou na zemi... trvalo to asi 10 minut - záver bol taký , že obed odišiel do vecka.... sám od seba a potom už bolo dobre...bola som spotená ako po sprche a od vtedy už lipoxal nechcem ani vidiet...netušim čo spôsobilo tu reakciu a prečo to neprišlo skôr... a len tak mimochodom za tie 2 týždne som neschudla... 😒

miroslavavaljentova
22. júl 2013

a čo takto pred jedlom zjesť kus zeleniny (čo ti chutí: paradajka, paprika, uhorka, kaleráb, ... ) to by ťa malo viac nasýtiť, namiesto sladkostí ovocie - v lete dobre vychladené, piť veľa vody - každú hodinu min. 2dcl, pravidelne jesť: raňajky, desiata, obed, olovrant, večera, II. večera (napr. kura z ryžou - viac mäska) a samozrejme pohyb - aspoň prechádzky na relax, nie sa za niečim hnať 🙂 Doporučujem knihu od Mira Veselého Ako som schudol 40kg alebo jeho web: http://www.chudnutie-ako.sk/ a UŠETRIŠ ZA BLBÉ TABLETY!!!

nicebaculka
22. júl 2013

je to somarina

monita662
22. júl 2013

ja som to brala tiez..vybrala som cele balenie....vtrpela som si pritom az az ten.... zaludok .....to palenie....ale vzdy som to zhanala vodou alebo jedlom.....s kg neslo dole nic....ale cm isli dole ako pomasle...kazdy chvalil ako pekne som schudla...keby tak vedeli ze vahu som mala rovnaku ..... :D no ale jak som to dobrala 2 balenie som si uz nekupila lebo je to aj financne narocne a a koli zaludku som nechcela ....tie cm sa mi vratili neskutocnou rychlostou :D ked nejake tabletky na chudnutie na XL-S medicla ...ci jak sa to pise ...ja som to brala a po jednom vybrati som schudla 8 kil ....ale davala som si pozornato co jem samozrejme ....ale tak ..vzdy je lepsie hybat sa a jest pravdidfelne ....len kazda znas musi vyskusat aj to posledne ....aby sme prisli nato ze aj tak je najlahsie cvicit a jest,.....🙂

katka7966
24. júl 2013

Dievčatá,ja som vyskúšala schudnúť so Slim shakeom od Dr.Egrt a som veľmi spokojná 🙂 🙂 Schudla som 12 kilo a kilá mi naspäť nenabehli 😉 Na tejto stránke www.schudnizdravo.sk/andrea som si všetko naštudovala a aj som si odtiaľ objednala.Vyskúšajte,veľmi dobre sa teraz cítim 😅

krtecek39
21. jan 2014

Kamoška tiež brala a strašne jej z toho búšilo srdce a nebolo jej po nich dobre