Sú tabletky na chudnutie ChilliBurner účinné?

ivulik2
22. nov 2010

tento rok vyšla novinka na chudnutie prírodný produkt z chilli papričiek vola sa to CHILLIBURNER ma niekto s tým skusenosti alebo počul niekto o tom niečo? prosim dajte info. dík

cukroska
29. dec 2012

ja sa vždy smejem,že stačí tak málo...len vymyslieť niečo proti chuti do jedla a na sladké :- D A vlastne potom je už boj s časti vyhratý😀 😝 načo pevná vôľa,keby bolo niečo aby jesť nechutilo tak by sa chudlo...no nie??ja cez deň v pohode ani my nepríde,že som hladná veľa krát,ale večer v noci...júúúj zožrala by som aj klince,len by sladké boli! 😀 😀 vŕŕ to je môj aktuálny stav už 3,5 roka...:-/ 😖 😠

cukroska
29. dec 2012

ja sa vždy smejem,že stačí tak málo...len vymyslieť niečo proti chuti do jedla a na sladké :- D A vlastne potom je už boj s časti vyhratý😀 😝 načo pevná vôľa,keby bolo niečo aby jesť nechutilo tak by sa chudlo...no nie??ja cez deň v pohode ani my nepríde,že som hladná veľa krát,ale večer v noci...júúúj zožrala by som aj klince,len by sladké boli! 😀 😀 vŕŕ to je môj aktuálny stav už 3,5 roka...:-/ 😖 😠 inak mne každý iba to vraví,že to musím mať v hlave...kým to nie je v hlave neschudnem nikdy...asi dačo na tom bude! 🙄

cukroska
29. dec 2012

ja sa vždy smejem,že stačí tak málo...len vymyslieť niečo proti chuti do jedla a na sladké :- D A vlastne potom je už boj s časti vyhratý😀 😝 načo pevná vôľa,keby bolo niečo aby jesť nechutilo tak by sa chudlo...no nie??ja cez deň v pohode ani my nepríde,že som hladná veľa krát,ale večer v noci...júúúj zožrala by som aj klince,len by sladké boli! 😀 😀 vŕŕ to je môj aktuálny stav už 3,5 roka...:-/ 😖 😠 inak mne každý iba to vraví,že to musím mať v hlave...kým to nie je v hlave neschudnem nikdy...asi dačo na tom bude! 😨 🙄

ivka2340
20. jan 2013

@jazminn a ake su to lieky čo si spomínala ked mám bmi nad 30

jazminn
20. jan 2013

@ivka2340 myslíš Adipex retard alebo subitramin...

victorecka
22. jan 2013

@jazminn a ktore to su

cavota
26. jan 2013

ziadne tabletky nepomozu nase stare mamy nepoznali taketo nieco a boli stihle to chce neprejedat sa a hlavne cvicit pracovat chodit napriklad peso namiesto nasadnut do auta jest vela zeleninu a ovocie dnesny svet je presyteny vydobytkami ktore ulachcuju zivot.

nwaman
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubu4125
4. feb 2013

@nwaman ahoj, ja sa len chcem spýtať, či firma NWA vôbec funguje? asi dva mesiace dozadu som sa chcela registrovať, no pani mi odpísala na mail len toľko, že spoločnosť už nefunguje....

nesvadcanka71
5. feb 2013

ahojte.po užívaní chiliburner nepribrala som ani deka.

nesvadcanka71
5. feb 2013

@jazminn nepribrala som ani deka

vitalman
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emanuella22
6. feb 2013

ahojte 🙂 ...no kiež by take tabletky pomahala bol by to asi zazrak 😉

dianka1210
21. feb 2013

Ja nemam s tym skusenosti...ale moja teta...mala 114 kil zacala 5 denne jest zdrave jedla.a plus k tomu uzivala chilliburner a poviem.vam jej to zabralo ...urychlilo jej to chudnute a nemusela.ani cvicit...teraz vazi 83 kg🙂

lotamia
2. apr 2013

pre vsetky zeny a dievcata,ktore koketuju s myslienkou uzivat akekolvek lieky na chudnutie mam smutnu spravu,ze ani nie pred piatimi mesiacmi mi zomrela suseda vo veku 37 rokov,ktora bola velmi pekna a aj stihla vdaka nemenovanemu lieku na chudnutie,citila sa skvele,nikdy sa na nic nestazovala,bola vitalna a krasna,zial jedneho dna rano je roztrhlo srdce a bola na mieste mrtva. nikto nevedel preco sa to stalo,kym neboli vysledky sudnej pitvy, zostali po nej dve male deti.stalo to za to? na tuto otazku je uz neskoro.tento pribeh nie je z knihy a ani filmu,ale zo Slovenska a zial uplne prvdivý. Vykaslite sa na lieky a budte stastne ,ze ste zdrave!

matus800
11. apr 2013

Najnovsia novinka maliny slim, zazrak z malin :D Je to neuveritelne co este farmabiznis nevymysli. jedine co clovek na chudnutie potrebuje je dobry plan🙂 dokonalyplan.eu

miruska951
11. apr 2013

@tcm kde sedíš?

reni1512
11. apr 2013

ziadne lieky na chudnutie nezaberaju... su to obycajne somariny, aby ludom vymyvali mozgy a tahali peniaze... cica nezer, cvic a pi vela vody 🙂

vikinkapatrik
24. apr 2013

@tcm a je ten pas aj v ca?

natila79
23. máj 2013

ahojte dievčatá, predám tabletky LIPOXAL xtreme 120 tbl. exp 03/2015, manžel mi kúpil ale ja tiež...veľmi dobrá vec...

lorelay34
24. máj 2013

Ja berem chilli burner uz mesiac aj tyzden a mam o 6 kil menej 🙂)) a papat normalne a ma sa uzivat po dobu troch mesiacov takze uvidime kolko schudnem celkovo...ja to sama za seba mozem odporucit...vyskusala som toho mnozstvo este aj od DR.Oz som mala malinove ketony a stych som neschudla ani gram...alebo odporucam dukanovu dietu...zarucene schudnete na milion percent 🙂))

bebe2013
24. máj 2013

Fakt zijeme v absurdnom svete, kde ludia jedia za dvoch, su lenivi sa hybat a naivne si myslia, ze existuje zazracna pilulka, ktora z nich spravi stihle prutiky bez akehokolvek vynalozeneho usilia. Ziadna takato pilula neexistuje, akurat take, co sa tak tvaria, ale miesto chudnutia poskodzuju zdravie. Baby neblaznite!

al3xa
31. máj 2013

cawte baby.... ja si myslím že tie chilli tabletky su fajn. za 27dni som schudla 6kg. A to som brala každý dne 1tab chilli a plus 1tab L.carnitin spolu, malo som cvičila ked že mam 15mesacneho syna a prinom sa neda 🙂 ale brala som to 2mesiace, potom som urobila pausiu, a po 3.mes. som kupila Lipoxal Xtrem, s coho som neschudla nič :((( a strasné krče som mala v žaludku. Dnes som kúpila zas tie chilli a L carnitin, a dufam aspon 3,4 kg pojde zas dole.

fijalka123
1. jún 2013

ja beriem ale zatial nic

tupelo13
1. jún 2013

ahojte baby, chcem len povedať , že tablety chilli mi vôbec nepomohli, využívala som celé balenie 30+15 a nič, vôbec som neschudla -ani gram, takže je to ďalší oblb. 😢

fijalka123
8. jún 2013

pravda

darinkazv
8. jún 2013

@tupelo13 a kedy si si ich dávala? lebo tieto veci sa majú užívať polhodinu pred cvičením. samé ti to tuky nespáli. len keď cvičíš, tak napomáhajú 🙂 žiadna tabletka ti schudnúť nepomôže, dokiaľ sa nehýbeš

14petulka88
8. jún 2013

Urcite nie :D moja mamka uz mala vsetky mozne tabletky 😉 a furt si neda povedat.

cifruska20
17. jún 2013

ahojte ja bi som ties chcela schudnut mam vise 85 kg stravujem sa na nic jem na obe a pred siestou a za 2 aj pol roka som neschula ani kilo chcem viskusat tieto tabletky chillibruner ale neviem ci ich mozu uzivat zeni z hemoroidmi zlatou zilou ci bi mi to neublizilo este viac kedze su to cili ak niektora baba ma hemoroidi a uziva tieto tabletky tak sa mi ozvite ci vadia alebo nie na hemoroidi dakujem

eli133
17. jún 2013

@
@natila79 ahoj za kolko by si ich predalaa? aj s postovnym ?
dakujem 🙂