Tabletky na chudnutie Caralluma

stania81
9. máj 2012

Ahojte, práve som našla na nete reklamu na tabletky CARALLUMA. Nemáte niekto s nimi skúsenosť?

leonca
9. feb 2013

dobrý den 🙂 chcem sa opýtať či uš niekto vyskušal tie lieky od surusin čo tu písala ž to funguje dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maya35
13. feb 2013

mam tiez zaujem , len dufam ze to nie je herbalife

admiss
18. feb 2013

@sasurin Ahoj, ja by som tiež rada našla niečo účinné.. môj mail: adriana.krajci@gmail.com

majka269
2. mar 2013

@caterina2403 Ahoj a co ti tam povedali ?? .... presne len zle mi z nihc bolo ani som to nedojedla , ja tiez cakam uz od leta na email o reklamacii ktorý som nedostala a cakam kym mi vrátia peniaze a stále nič, proste.... ja už ani neverím že ich vrátia 😠

miriamka111
3. mar 2013

ako nehnevajte sa baby s tyma tabletkami na chudnutie...ved vy čitate čo niektore pisete???? 10 maja som si objednavala......a 11maja uz nevieš kolko stali a kolko jw v baleni??? ja ked si niečo objednavam tak si to neviem ani kolko krat úprečitam ...hlavne cez internet ,,,aby neboli problemy ked treba vymenit alebo vratit tovar...mne sa zda ze niektore tu pracuju ako predavacky tachto liečikov ...nechapem ze ked som si v stredu niečo objednala tak vo stvrtok uz neviem kolko stoja ??? a kolko je v baleni??? este o mesiac ti to odrapocem ako malu nasobilku...nie o den uz neviem len myslim...hmmmmm

caterina2403
3. mar 2013

@majka269 no zo zaciatku odpisovali slovensky ze je toposunute na reklamacii a bla bla bla potom uz zacali odpisovat anglicky a naposledy som volala na inspekciu aj som im to v maily napisala a koniec komunikacie vobec nic mi od nich neprislo ziadn odpoved,boze ako doslova okaslavaju nas naivne ze schudneme a peniaze neposlu,tazko od takych podvodniciek

majka269
18. mar 2013

@caterina2403 presne tak to mam aj ja som tam písala a nic ze som v cakacom konani co moze trvať 2 mesiace a uz je to pekne dlho tiez od jula 2012 a proste maju mi vrátit peniaze , 37 € lebo ja som to mala za polovicnu cenu , a nic este mi neposlali a neviem co mám s tým už robiť ja si myslim že nikdy ich nevrátia 😠

caterina2403
18. mar 2013

@majka269 ja tam mam 66eur za dve balenia,boze koko ludi klamali na inspekcii mi povedala ze dat ich k sudu inak od nich peniaze asi tazko dostaneme,dufam ze ked toto budu citat zeny ktore chcu kupovat od nich tak si to rychlo rozmylia lebo je to habadura a niekto sa paradne napakoval eurackami 😠

majka269
20. mar 2013

tak to máš svatu pravud , su to pekní hajzli, ako aj ja by som chcela tie peniaze spať ale neviem čo mám urobiť, oni sa len vyhovárajú...ani nám nič nechcú dať 😠

pasteleria
30. mar 2013

ahojte, tak ako ste na tom po case? schudli ste niekto skutocne po tych tabletkach? u jednej slecny, ktora sa tu vychvalovala, ze jej tieto tabletky pomohli schudnut, tak sa registrovala v ten isty mesiac (pravdepodobne aj v ten isty den, podla mna), ako napisala reakciu. mozno PR tej firmy, ktora to predava 😒
66 eur dat za to je ozaj skutocne vela a povacsine na carallumu su negativne reakcie....snad len ked sa ozve pr, ako som uz spomenula.
nevravim, ze liekom neverim, ale su lieky z lekarne, nie od nejakych podvodnikov. mne pomohli schudnut napr. clarinol, ci maxi vita-stihla linie. pocula som, ze aj carnitin je dobry...
takze mna caralluma nepresvedcila, sorry....

zuzkaa1985
31. mar 2013

Ahojte,
chcela by som sa opytať tých z vas, ktoré na seba nechali kontakt pre pani Helenku, ci vám to pomohlo 🙂

exploited
3. apr 2013

ja som ich bral mesiac a schudol som s nimi 20 kg 🙂

pasteleria
4. apr 2013

@exploited 😀

exploited
4. apr 2013

@pasteleria ja tu nemám žiadne pofidérne nicky. Myslím to vážne s tým schudnutím. Caralluma tablety toho je viacej druhov a treba natrafiť na tie správne. Je pravda, že sú aj také ktoré nepodporujú chudnutie ale zase na druhej strane všetci si zrejme myslia, že stačí si dať jednu tabletu 30 minút pred raňajkami a je to vybavené ale to vôbec tak nefunguje.Treba k tomu mať aj pohyb, či už v práci alebo cvičiť pravidelne aby sa dostavil očakávaný efekt. Ja som práve vtedy robil v ručnej autorizovania takže ja som mal pohybu až dosť a vďaka tomu sa mi podarilo schudnúť 20 kíl. Ono to niesu ani tak tablety na chudnutie ale skôr tablety na urýchlenie spaľovania tukov 🙂 takže neviem čo je na tom, že som napísal, že som schudol 20 kíl také vtipne 😨 ... Tablety fungujú ale treba k ním aj pohyb. Nestačí len brať pred jedlom jednu tabletu! O tom to celé je a to asi málo kto vie preto nechudne a potom obviňuje firmy, že tablety nefungujú 🙄

pasteleria
4. apr 2013

@exploited
ja v podstate verim v to, ze lieky na chudnutie funguju. u mna fungovali napr. maxi vita, ale hlavne clarinol a to treba tiez trocha cvicit, dalej je dobry aj carnitin.
carallumu som neskusala a dakujem-ani nechcem. staci mi sledovat toto forum, ale aj ine, napr.: http://www.zdravie.sk/forum/1699862/caralluma/
tak neviem, odkial si to objednaval, ale vacsinou su negativne reakcie na tieto lieky. dalej je tu tiez clanok v anglictine, ktory tiez spochybnuje ucinky tychto liekov: http://www.dietpill.org/reviews/caralluma.html
inymi slovami, vacsina zakaznikov tychto liekov su nespokojni, tak z toho dovodu ja sa uz nachytat nedam. ale gratulujem ti k tomu, ze si natrafil na tie spravne tabletky a taktiez ku strate takej vahy 😵
a kolko kg si mal predtym, ked sa mozem opytat?

exploited
6. apr 2013

Mal som 140 kg a tabletam som ani ja neveril len tak som som vyskusal a sak za pokus nic nedam a sameho ma to prekvapo ze to zafungovalo. Ja som na to natrafil nahodne aj som si to chcel znova objednat ale nepamatam si uz tu stranku

pasteleria
7. apr 2013

tak u mna fungoval jedine ten clarinol a maxi vita -tento je v porovnani s cenou skoro zadarmo a skutocne ani vela necvicim, len trosku cvicim a jest mi chuti ovela menej. este to chce nejaky ten cas, aby som sa dostala na peknu vahu, ale myslim, ze z 88 na 84 v priebehu ani nie mesiaca bez velkej namahy je super. najlepsie je, ze tieto moje lieky su na predaj v kazdej lekarni a ten maxi vita je v tescu za menej ako 3 eura...alebo tak nejak uz nepamatam. no ale neviem ci by som verila takej objednavke na nete, naviac mnozstvo ludi ma s tou carallumou zle skusenosti. este som chcela dodat, ze ten maxi vita beriem len kazdy treti den a clarinol este menej, lebo ten je o dost drahsi.

milkyway8956
9. apr 2013

mam skúsenosti s tabletami caralluma, aj s ich predajcami. ...su to obycajne špine, ktoré sa snažia len zarobiť na zúfalstve iných ľudí. samozrejme ze tablety nezaberú a peniaze Vám v žiadnom prípade nevrátia, ako píšu na stránke... su to obyčajní hajzli....asi tak

milkyway8956
9. apr 2013

caterina2403 @majka269 - tie peniaze už nikdy neuvidíme..... sú to obyčajné svine, ja by som ich najradsej dala na sud..a nech sa utopa v dlhoch, čo maju povracať peniaze...ja čakam uz skoro rok, najprv mi napisali ze to môze trvat 3-4 mesiace, pisala som im po pol roku, odpisovali anglicky, ze treba cakat, ze sa to musi poslat neviem kam...a hovno.... teraz som im pisala zase, a samozrejme uz 2 tyzdne bez akejkolvek odpovede. NEVERTE ŽIADNYM TABLETÁM NA CHUDNUTIE. najlepsie je zdravy strava a pohyb...

majka269
9. apr 2013

@milkyway8956 presne si to myslim aj ja , svine len osklbaju ludi uz hentake veci nikdy nekupim ccez internet , len klamstvá aj ja cakam rok svine jedny , !! aj ja som im pisala znova teraz a neodpísali mi vobec su to svine hnusne nejaky slováci co sa hraju na zahranicných a len osklabju ludi a dávaju nam patoky co sposobuju probelmy iba a osklabaju lludii!!! ...presne treba jest normálne neprejedať sa a piť vela vody a hlavne pohyb najlepsie je behanie !!

milkyway8956
10. apr 2013

majka269 - ani ja si uz nikdy nekupim ziadne taketo ojeby... neviem, jak som tomu mohla verit.... 🤐 najlepsie by bolo, keby sme sa vsetci spojili a posunuli to niekde, alebo neviem,,,aby to povracali vsetkym ludom,,a nech s toho aj zblbnu,,,je mi to jedno...ked vedia byt takyto hajzli

laaasocka
16. apr 2013

@sasurin
ahoj porad prosim ta.

mirip
10. jún 2013

ahojte, ak niektorá chudnete s koktailom natural ballance čokoládový a potrebujete ostali mi dve nové nerozbalené balenia

anonym252
18. jún 2013

baby nekupujte si to, ja som tak isto naletela ako vy, vôbec som z tých tabletiek neschudla ...a navyše vôbec ani nepotláča chuť do jedla ...akurát sa mi z nich zväčšili prsia :D radšej zdravú stravu a pohyb a tak budete mať pocit, že ste schudli z vlastných síl 🙂

sonickaopicka
15. júl 2013

mam tabletky caralluma este jedno balenie 30ks tablety neotvorene, predam za 10€ + posta, kto ma zaujem IP

mojusinka
24. júl 2013

😀 😀 😀 😀
+

kajka88
28. júl 2013

CARALLUMA je jeden veľký podvod, nekupujte ich výrobky, pretože tie tabletky sú nejaké veľké svinstvo, z ktorého je väčšine ľudí, ktorí si to kúpili dosť zle, čo si môžete prečítať v mnohých príspevkoch a vôbec sa z nich nechudne
Tie príspevky , v ktorých píšu, že z toho schudli, sú SAMI PREDAJCOVIA tohto výrobku a vôbec vám NEVRÁTIA PENIAZE, ak chcete výrobok vrátiť. Ja sa s nimi naťahujem už skoro rok a vôbec sa so mnou nebavia. Vždy mi napíšu niečo po anglicky,teda že je to vo vybavovaní a na každý mail mi odpíšu to iste a to som im už poslala dosť veľké množstvo.
Štátna inšpekcia s tým tiež nič nerobí, vraj ich treba dať na súd. Kto takto dopadol by sa mohol prihlásiť a keby nás bolo veľa dali by sme to na súd.
Chcem vám len ušetriť peniaze a zdravie !!!

kukuc2
29. okt 2013

caute baby mam na predaj este tablety caralluma 26 ks.ak by mal niekto zaujem.

anastazia44
15. jan 2014

@sasurin aj ja si prosím kontakt

laurinka2012
15. jan 2014

@kukuc2 ahoj, zaberali?