Už mám dosť svojej postavy

lenuskagocalova123
24. okt 2021

Tak že od zajtra rána, som sa rozhodla idem na to.. Mám za sebou veľa diét (ketodiet-herbalife) a mnoho ďalších na každú jednu vám odpoviem.... Všetky efektívne kým sa nevrátite na normálnu stravu tak je to super... A potom všetko naspäť.... Rozhodla som sa cvičiť a dávať si pozor na stravu budem sa fotiť, vážiť a merať každý týždeň...poďte do toho so mnou ... Budeme sa spolu podporovať... Tento krát to zvládneme a kúpime si na Vianoce nové šaty o dve čísla menšie ✌️

kinderzwillinge
24. okt 2021

Co ides cvicit a stravu ako ?

lenuskagocalova123
autor
24. okt 2021

@kinderzwillinge idem si zaplatiť osobného trénera... A stravu idem stále jesť ale zamerať sa na bielkoviny
Budem fotiť aj písať čo som cvičila aj jedla...✌️

zuzuliennka1
24. okt 2021

@lenuskagocalova123 a budes cvicit konkretne podla niekoho?

kinderzwillinge
24. okt 2021

@lenuskagocalova123 Strava ma zaujima 🙂

lenuskagocalova123
autor
24. okt 2021

@zuzuliennka1 áno, ako bude tréner kázať pridám cviky aj odfotim čo sa bude dať 🙂

lenuskagocalova123
autor
24. okt 2021

@kinderzwillinge budem sa snažiť všetko fotiť a všetky typy od trénera vám písať 😍

seblicek
24. okt 2021

Ono s trénerom sa to dá, mne to veľmi pomohlo, len ja som typ, že nado mnou musí niekto držať ruku :D Aby som nepoľavila 😀

vilma7
25. okt 2021

Takže od nedele? Oki, ja sa pridávam od pondelka. Aj minulý pondelok som začala 🤪🤪🤪.
To je predsa jasné, že keď sa človek vráti k starému stravovaniu, naberie nazad. Treba zmeniť štýl stravovania na dlhodobo.

Aké sú tvoje štartovné čísla?

vanda323
25. okt 2021

@lenuskagocalova123 Ahoj, držím ti palce 👍👍👍👍👍

beatik3
25. okt 2021

drzim palce aby si to dala 🙂 ono ani tak nejde o to, kolko zien ju bude s tebou drzat a neviem co vsetko okolo toho, dolezite je tvoje odhodlanie sa nevzdat 🙂

ewuska001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewuska001
26. okt 2021
Používateľ ewuska001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ewuska001.

Ahojte ja osobne mám s Herbalife iba dobré skúsenosti 😊 osobne - 22kg a váhu si držím 😊 posielam aj svoju premenu 😊 ak chcete viac info kľudne píšte 😊

dominika123455
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kotvickaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz