Vynechanie sladkostí a pečiva zo stravy.

Ahojte chcela by som na mesiac vyskusať vylucit zo stravy sladkostí, obmedziť pečivo, pretože mám pocit že som závislá na všetkom sladkom a na pečive🙈 dajte nejaké vaše skúsenosti koľko ste schudli, ako ste sa potom cítili, aby ste ma nakopli💪

smer
8. feb 2020

Ahoj,ja som pre zvýšenú hladinu cukru musela schudnúť,tak som nechcela diéty a vynechala som pečivo a sladkosti a podarilo sa mi schudnúť od júla 13kg cca ide to pomalšie a pravidelným pitnym režimom a sem tam aj zhrešim 🙈🙊☺️. Skús ale mesiac je málo.

12345678999999999
autor
8. feb 2020

@smer jasne sa len prvé mesiac ale samozrejme že by som ho chcela obmedziť už navždy potom

kukulienka83
8. feb 2020

@12345678999999999 to je presne aj moja závislosť

kitycat
8. feb 2020

pozri si aj ovocie co obsahuje vela cukru aby si nehresila "zdravo" :D

prevenar
8. feb 2020

@12345678999999999 co ta ma zaujimat je celkovy denny prijem kalorii. ked vynechas 500cal. "sladkeho" ..ale nahradis to 500cal syru , tak schudnes presne nic. musis sa dostat do kalorickeho deficitu , co docielis 2ma sposobmi - zvysenim energetickeho vydaju = cvicenie a kalorickym deficitom = nejedenie = hlad 🙂

777januska777
8. feb 2020

Stiahni si kalorické tabuľky a zapisuj si množstvo jedla a druh jedla aké zješ. Takéto vynechávanie jedla je hlúposť, keďže nebudeš vôbec vedieť čo má koľko kalórií. Ja som sladkosti obmedzila, ale nie úplne vynechala a na kalorickych tabuľkách som videla čo koľko kalórií približne obsahuje, takže som si vedela redukovať stravu.

jeanne14
8. feb 2020

-20kg za rok, žiadne pečivo a sladké. Čistá voda, zeleny čaj +pohyb v práci.

gelifil
8. feb 2020

@jeanne14 aky mas v parci pohyb?zmenila si pracu?

diewcatqoo
8. feb 2020

Manzel pred mesiacom vynechal zo stravy sladkosti, pecivo a prilohy. Namiesto klasickej prilohy (zemiaky, ryza, cestoviny) si dava zeleninu, namiesto sladkosti bud ovocie alebo ochutene musli. Zatial schudol 5kg.

jeanne14
8. feb 2020

@gelifil no momentálne som doma na rd, takze aj kila mám spat po pôrode a čaká ma druhý. Pracovala som v mliekarni na balicke, takze ťahanie paliet, neustále behanie po kartóny atď atď 😉

jeanne14
8. feb 2020

@gelifil tak ešte dodám, že sa tam s radosťou po deťoch vrátim a pôjdu kila dole raz dva 😅😊 schudla som zo 75kg na 55kg pred svadbou. Neskutočný pocit, keďže som kg nabrala kvôli liekom ktoré som užívala.

matejtrener
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matejtrener
17. feb 2020

Ahoj, nepočítaj nič, a nevynechávaj nič zo stravy. Keď budeš počítať, skôr či neskôr sa na to celé vykašleš a všetko sa vráti do starých koľají... Čo treba spraviť, je, že pečivo a prílohy OBMEDZÍŠ (nie vylúčiš úplne) aspoň na polovicu. "Chýbajúce" pečivo doplníš zeleninou. Poobede sa už snaž jesť menej sacharidových jedál a tiež tučných jedál. Začni piť veľa vody (vodu si ber všade so sebou) a aspoň 4x do týždňa trénuj, alebo si daj každý deň aspoň hodinu rýchlu chôdzu. Keď takto budeš, žiť, do smrti si udržíš zdravú a peknú postavu a choroby sa ti budú vyhýbať. Nič viac netreba...

02122020
3. mar 2020

@jeanne14 tak to riadne si schudla...musim vyskusat, vela peciva jem a cestovin a od stresov sladke:(..len keby som pevnu volu mala sakra ale skusim...

jeanne14
3. mar 2020

@02122020 tak mala som motiváciu vtedy - svadobné saty 😊 ale chcela som sa dostať na pôvodnú váhu. Keďže som pribrala z liekov takto brutálne ..

02122020
3. mar 2020

@jeanne14 ja som 3 mes.po porode navyse cukrovka, stitna zlaza..tak viem co lieky a hormony dokazu s telom urobit

aniesrdce
10. mar 2020

Pol roka po pôrode 18 kg dole vyskúšané všelijaké somariny a diéty tak som vyradila pečivo sladké bublinkové vody nahradila čistou +viac ovocia a zeleniny a teraz aj polhodina cvičenia denne lebo som sa zasekla tak ešte 7 kg potrebujem dať dole