Vytúžená postava

nezabudka7
16. jún 2015

Ahojte baby, chcem sa s Vami poradiť ako zaručene schudnut na nohy. Cely moj zivot som chudej postavy, len som od jesene pribrala 2 kg a nejak mi velmi vadia moje tucne stehna. Mam 52,5 kg a dost sa to odzrkadlilo na nohách a mam aj celulitídu. Mam pocit ze prisla zo dna na den :( ako sa jej zbaviť? Behat nemôžem, jem malo. Obmedzujme sladke a chlieb nejem. Dakujem za Vaše skusenosti

natalym
16. jún 2015

Určite dôležité a podstatné riešiť 2 kg. Nehnevaj sa, ale toto nie je problém.

paskolinka
16. jún 2015

@nezabudka7 skus rychlu chodzu, jogu a prip. masaze nejakym vonavym olejcekom... celulitida je hnusoba, toho sa tazko zbavuje, ak vobec... ale ako pisem, zdravy pohyb a masaze mozu len pomoct 😉

ragulca
16. jún 2015

@nezabudka7 jeminem, ja mať tvoj problém..., že 2 kg, ja potrebujem dať dole 25, jéžiš...., kúp si preháňadlo a 2 kg máš dole do týždňa...

bonaqa2013
16. jún 2015

@ragulca 2kg dole a 3 zas naspať...

bonaqa2013
16. jún 2015

@nezabudka7 plávanie.....

ragulca
17. jún 2015

@bonaqa2013 :D, to platí len pri nás, ale 2 kg riešiť, pre mňa nonsens...

rajna
17. jún 2015

nechcem byť hnusná ale akože ako sa majú cítiť ženy ktoré sú pri tele keď ty tu riešiš 2kg. A ešte s váhou 52kg No neviem či to je normálne. Nepíšeš akú máš výšku ale poďla mňa aj keby si mala len160cm tak to je dosť málo kilogramov pre ženu.

bonaqa2013
17. jún 2015

no ja som tiež taká. mám 52 kg, výšku 167cm, ale už som zvyknutá na svoju postavu ktorú mám už 20 rokov - aj po 4 pôrodoch. Proste niekedy majú ľudia blbé reči že by som mohla pribrať - ale ja som spokojná, dokonca som začala so synom behávať, ale nie aby som schudla, ale aby som nabrala kondičku. Treba to brať tak, že každý sme nejaký. A pritom môj mm má brucho, nadváhu a mne to vôbec nevadí..... Aj tak ho milujem.

paskolinka
17. jún 2015

ak je zena zvyknuta na to, ze je stihla a zrazu jej vyskocia 2 kg na blbom mieste a navyse s tym pride celulitida, tak je uplne ok, ze to riesi. prave teraz to treba zacat riesit, nie ked bude mat 20 kg nadvahu...

crystal333
17. jún 2015

😀 toto je dobry vtip, ja mat 52kg tak skacem od radosti ako blazon... Takze moja rada je, nie chudnut, ale skor spevnovat,preto ta celulitida... A inac moj nazor, chlieb nejest, a ani sladke,malo jest, a pri 52kg riesit 2kg, tak toto mi uz zavana jedine tak anorexiou...

nezabudka7
autor
17. jún 2015

Ja si myslim ze to vobec nie je blbosť riešit. Nakoľko to treba riešit teraz, lebo je pozde sa nad tym zastaviť ked bude o 20 kg viacej. Pre mna je dôležitá postava. Jasne prvorade je ako sa cítime, vobec mi nevadia plnoštíhle baby ked maju v sebe sexepíl a cítia sa super su aj krasne. Ja sa momentálne necítim dobre aj ked je to pre Vas iba 2 kg. Chcela som len poradiť, nie hned odsudzovať, ani Vas nahnevať. Len som chcela radu...

malabiba
17. jún 2015

@nezabudka7 drepy robia zázraky + beh a bicykel, ale aj trochu schudnúť, celulitídu majú aj štíhle ženy....
@natalym pre každého je svet iný a pre každého jeho problém dôležitý

lenkove
17. jún 2015

@nezabudka7 ak nemôžeš behať skús pilates či jogu kombinovať s nejakým kardiom, napr. to plávanie teraz v lete.. asi nabrať objem na nohy by si veľmi nechcela 😅 .. Skús pozrieť na youtube je tam plno cvičení, napr. od tejto cvičiteľky...

https://www.youtube.com/watch?v=j6gf8r6e3Kc


podľa mňa nie je mimo riešiť aj 2 kg navyše, pri štíhlej postave asi máš zrazu pocit, že si strašne pribrala.

gurmanka
17. jún 2015

@nezabudka7
Na stehná je super cvik, keď si "sadneš" do vzduchu tak, že chrbtom si opretá o stenu. Akoby si sedela na stoličke, ktorá ma operadlo zarovno so stenou, len tá stolička tam nie je. Vyzerá to veľmi jednoducho, ale po pár sekundách pocítiš.. . Časom môžeš pridať činky (stačí aj fľaša naplnená vodou) do rúk a trochu vtedy aj cvičiť s tým. A na celulitídu skús striedavo teplé a studené sprchy (zakonči studenou).
Mne je práve že sympatické, že to riešiš teraz, a nie až keď je to už extrémne. Vždy sa ľahšie (a pre telo zdravšie) zhadzuje kilečko-dve a nie 20.

nezabudka7
autor
17. jún 2015

Dakujem krasne, som velmi rada ze su tu aj baby ktoré ma pochopili. Fakt som nechcela, aby to niektoré pobúrilo. Ano ja si momentálne pridem ako slon. Niekedy som vazila aj o 10 kg menej a to bolo velmi malo. 50 sa snažím udržať. Len teraz neviem ako sa mi to podarilo prekročiť a najviac ma hneva ta celulitída :(

sense
17. jún 2015

Dostatok tekutij co najmenej kavy, cierneho caju a alkoholu a velq zeleniny a aj celulitida pojde dolu ak nemozes behat super je plavanie mam pocit ze ti nejde ani tak o tie 2 kg ako o tu celulitidu a tej je jedno ci ma zena 50kg al. 100kg...

efik8
17. jún 2015

@nezabudka7 určite plávanie a schody :D 😝 😵