Začíname chudnúť 7.1.2015

janulienocka
6. jan 2015

Kočky kto sa pridá? Ve dvou (a viac) se to lépe táhne🙂 Budeme sa podporovať, inšpirovať a tešiť z výsledkov. Mám 70 kg (výška 167 cm) a chcem 62 kg ... Hurá do toho🙂

ana82
7. jan 2015

Pridávam sa ..katastrofa 172cm a 96 kíl no blééé celé zle ☹

nikuska744
7. jan 2015

vraj najúčinnejšia, je delená strava...kilečká idú dole parádne

kaculda2
7. jan 2015

Ahojte aj ja sa pridam mam 168cm a 60kg chcela by som aspon na 54kg, pred tehu som mala 50kg. Pred mesiacom som drzala dietu (13dnova mliecna dieta) No vydrzala som len 4dni ale schudla som 2,5kg a od vtedy papam mensie porcie, pravidelne a po 19tej uz nejem nic. A pred dvoma dnami som zacala cvicit Jill. Tak dufam uz sa nam zacne vsetkym darit a budeme silne 🙂 DRZTE SA 🙂

andrejkak
7. jan 2015

@ana82 skoro ako ja ...pridavam sa 174, 90

ana82
7. jan 2015

@andrejkak akože fakt najvyšší čas čosi zo sebou robiť šak budem mať takýmto tempom čo som nahodila cez vianoce 100kíl ...konec žraniu 😖 ide sa na to

seemani
7. jan 2015

@janulienocka ja som presne tak isto, 167cm a 70kg, a idem na 55-58, ako som vždy mávala.. 🙂 už rok!!!! sa nato chystám, ale dnes (ešte skôr ako som si všimla diskusiu) som začala cvičiť s Jill a pijem citrónovú vodu, raňajky som mala ľahké, teraz idem schrupnúť pomaranč, a od 6tej rána som sa nezastavila. Ale svalovku mám teda riadnu, myslím že toto je správna cesta
Len kočky ktoré sa aj vyznáte , mám otázku.. Každý mi vraví, najprv schudni, potom sa formuj, ale čo ak cvičím a formujem sa hneď od začiatku, je možné, že keď kilá zídu dole(napr, po 4 mesiacoch) hneď bude vidno aj vypracované telo? Alebo po 4 mesiacoch musím ešte začať formovať lebo teraz tým cvičením neformujem iba zhadzujem?? Dúfam že chápete moju otázku :D

andrejkak
7. jan 2015

@ana82 ja uz chudnem cely zivot takze zacinam naplno zasa 😉 budeme sa podporovat 😉

evinaz
7. jan 2015

Kočky, aj ja sa pridávam. Začala som dva dni dozadu tak isti na princípe delenej stravy a cvičením Jill. Svalovka fajná a očakávania obrovské 😉
Východzie miery: 176 cm / 67 kg.
Prvotný cieľ: 176 / 60

katka1981
7. jan 2015

@kaculda2, nedrz mliecnu dietu, ja som ju tiez raz drzala, dala som dole 5 kg za 13 dni, to neschudnes snad pri nicom, ale vtedy som este nevedela ake je mlieko zle. Ak by si mala domacu kravu, tak ok. My sme vahovo rovnake, len ja som tych 50 nikdy nemala 🙂 Od augusta som schudla 5kg, lenze teraz som 2 tyzdme zrala jak kobylka a pribrala som do 2 kg. Moj ciel je 58 na zaciatok. Tak to vidim na asi 2 mesiace roboty, ale ja nechcem ziadnu radikalnu dietu. vecer pri telke snad stihnem, pocvicim si, to robim uz dlho a prestat jest sladke, a vecer zakaz vstupu do kuchyne. Neviem ci to bude splnom ale som stale strasne hladna.

misha666
7. jan 2015

@seemani Ahoj, nechapem kto ti radi najprv schudnut a potom formovat... :D to je jak blbost, jasne ze chudnutie podporis prave aj tym formovanim postavy, len pekne cvic a nenalet na hlupe reci 🙂 70% strava 30% cvicenie ... zhadzovat tuk je najefektivnejsie nejakym druhom kardio cvicenia (beh, bicykel,steper, orbitrek) a samozrejme ze pri tom aj formujes postavu, lebo namahas svaly.... formovanie sa mysli hlavne posilnovacie cviky kde namahas konkretne partie svalov na ktore sa zameras... je dobre striedat cardio a posilnovanie alebo robit obe , das si 10 min cardia(na zohriatie) 30min poposilujes partie ktore uznas za vhodne, alebo cele telo, a za tym 30min cardia( tych 30min je dost lebo si uz vycerpana z posilnovania, ale prave vtedy najviac spalujes tuky, lebo uz mas vycerpanu zasobu cukru a telo ide do tukovych zasob) tak snad som ti pomohla, drzim palce 🙂

anina929
7. jan 2015

ahojte kocky rada sa k vam pridavam, aj ked som uz schudla na svoju vysnivanu vahu, no tieto vianoce som zhresila-pribrala viac ako som chcela, samej mi je to neprijemne aj ked vsetci hovoria ze nevidia ze som pribrala ale ja to citim sama na sebe a na obleceni. Chudnutie nieje o dietach,ci delenej steve aa uz vobec nie o hladovani,alebo ze musim- lepsie je CHCEM A DOKAZEM , strava, vecsi prijem tekutim- nesladeny caj, cista voda, a zahlad je pohyb, ja chodim vecer na prechadzku cca 2hod. rychlejsou chodzou, cez leto korcule a po piatej zamku na chladnicku. Moja povodna vaha bola 86kg a teraz 58kg aj stymi 2 vianocnymi, je to super pocit obliect si velkost S-M, nie XXL, tak zaciname boj.......... .. 🙂

sasha871
7. jan 2015

ahojte baby,takze ja som zacala uz pred vianocami,ale nejak som nepreberala potraviny,iba mensie porcie a nejedla som po 18.schudla som 2,5 kg asi za mesiac.no aprisli vianoce,ja som si povedala,ze kaslem nato ,ze sa vyzeriem a idem az od januara,to je rozum co?takze moje miery su 162/72 kg..pred otehotnenim to bolo 60..ciel 57kg..takze dolu chcem dat 15kg..toto ked sa mi podari do leta tak asi budem najstastnejia zena pod slnkom..uz raz som drzala aj delenu stravu a schudla som s nou 10 kg,ale mam pocit,ze ta uz na mna nefunguje.musim skusit nieco ine.

monique89
7. jan 2015

ahojte, pridavam sa... mam 164 cm a 72 kg, pricom po porode (jun 2014) mi ostalo 8 kg. Urcite chceme 2-3 deti, dalsie mozno zamiesime uz tento rok, no nechcem, aby moja vaha isla donekonecna hore... Mojim najvacsim problemom su sladkosti a nepravidelne jedenie, Vianoce radsej nekomentujem :P Takze moj ciel: predporodna vaha (na zaciatok) 🙂 Od Jeziska som dostala permanentku na plavaren - cca 2x tyzdenne po 2 hodky, plus vynechavam sladkosti, 3x denne zeleny caj, kazdy den prechadzka s kocikom (pokusim sa pridat do kroku :P), plus ak si najdem cas, skusim najst nejake posilnovacie cviky na brucho a zadok na fitlopte... Dievcata, drzme si klobuky, vidim tu lietat zhodene kila :D :D

tdz
7. jan 2015

ahojte baby, ja mám 167 cm a 51kg, úspešne sa mi podarilo schudnúť. Vylúčila som pečivo, múčne výrobky, jedla som veľa zeleniny, ovocia, vajíčok, mäsa a rýb. Chodila som cvičiť 3 krát týždenne a ráno každý druhý deň behať. Začala som sa venovať Pole Dance, dva krát tyždenne tréningy a raz fitko. Vrelo odporúčam 🙂 Ak budete mať nejaké otázky rada poradím.

rjanuska01
7. jan 2015

ahojte, aj ja sa pridávam 😉 mám 168cm a 77kg a môj prvý cieľ je dostať sa pod 70 🙂

monique89
7. jan 2015

@tdz vau, si super... no asi si tomu musela venovat naozaj dost vela casu, neviem si to predstavit pri malom babatku. Kolko si schudla a za aky cas, ked sa mozem spytat?

janulienocka
autor
7. jan 2015

Jeej, tesim sa ze ste sa tolke pridali🙂 Ranajky mam za sebou, nalacno voda (citrony som zabudla kupit) a potom ovsene vlocky s kvapkou mlieka, s medom, orechami a jablkom, a kafco s troskou medu a mlieka. Navrhujem 20. 1. si dame vazenie, hej? A napiseme ako na tom sme ...

tdz
7. jan 2015

@janulienocka váženie by som neodporúčala ako hlavné merítko, skôr sa odmerajte v kritickách partiách, boky zadoček atď, váha sa mení klesá narastá a keď budeš aj cvičiť tak váhovo možno aj priberieš nachviľu pretože sa ti budujú svaly

tdz
7. jan 2015

@monique89 ďakujem 🙂 schudla som 11 kíl za cca 4 mesiace, áno venovala som tomu dosť času, našťastie môj priateľ sa ráno keď som išla behať o maličkú postaral, a do pol dance štúdia si ju môžem brávať so sebou, čo je obrovská pomoc. Všetko sa dá len treba chcieť a ja som veľmi chcela, necítila som sa dobre sama pred sebou, a už vôbec nie príťažlivá pre priateľa. Veľmi mi to psychicky pomohlo

maji182
7. jan 2015

dievcata aj ja idem s vami mam 158 a 61 kg ..a to som este tehotna ani nebola 😢 😃 chcela by som okolo 50 ... 😉 mohli by sme pridat aj fotky nie ?

lalinko2010
7. jan 2015

Pokiaľ nemate v hlave urovnané že chcete schudnúť, tak zbytočne si budete dávať termíny že kedy začnete chudnúť, takže najprv to začnite v hlave, že idem chudnúť, upravím stravu a začnem cvičiť a až potom termíny. To je realita a nie zakladať diskusie, - Kočky kto sa pridá? Ve dvou (a viac) se to lépe táhne Budeme sa podporovať, inšpirovať a tešiť z výsledkov - na diaľku, jasné.... 😀

mirka_aa
7. jan 2015

aj ja aj jaaa 🙂 ja mam 70kg vyska 174cm a chcem mat 60kg 🙂 ale aj 62 by uz bolo ok 🙂 a 21.2.2015 ideme na svadbu tak do vtedy aspon tych 65kg by som chcela,tak som rada ze si zalozila prave dnes takuto temu 🙂 lebo uz ich je tu dost ale vsetky su uz starsie plne zabehnute :P drzim palce 🙂 @janulienocka

kaculda2
7. jan 2015

@tdz ahoj a kam chodis na ten pol dance? rada by som aj ja take nieco skusila len vzdy bol problem ze co s dcerkou a kvoli tomu som sa nikam neprihlasila, dakujem 🙂

tdz
7. jan 2015

@kaculda2 ja chodím sem http://poledancepositive.sk . Určite odporúčam, baby sú veľmi milé, ochotné, kamarátske. Vyskúšaj 🙂

tdz
7. jan 2015

@kaculda2 nezlakni sa cenníku, ten je na stránke asi ešte starý. Jedna hodina stojí 7 eur a hodina flexi 4 eurá

maji182
7. jan 2015

@tdz ja som chodila do nitry do chiqui pred alergiou ale chcem zacat zas ... ale to musim pochudnut 😄

mm5278
7. jan 2015

ahojte baby.pred rokom som porodila dvojicky. mala som 85 kg. a teraz 57 kg a vysku 168 cm.treba upravit stravu, ale jest pravidelne,. pravidelnost je velmi dolezita. vylucit chlieb, teda pecivo a bielu muku. tak ako ja, jem vela zeleniny, ku kazdemu jedlu, vela pit tekutin. len akurat, ze mam pri dvojickach velmi malo casu na cvicenie, je to zaberacka, ale scasti mam pocit, ze pri nich zaroven aj cvicim. dufam, ze si casom najdem viac casu na cvicenie. lebo by som chcela ist na vahu 53-55 kg.
tak ako radu davam, pravidelna strava - po mensich davkach a vela tekutin. drzim vsetkym babam palce....

mirka_aa
7. jan 2015

no ja si musim na zaciatku dat len taky ciel ktory dokazem splnit,lebo ak uplne vylucim sladke,bielu muku a pod,pride chvila kedy to nevydrzim a potom priberem naspat to co som schudla len este aj viac... cize nazaciatok sa pokusim jest pravidelne mensie porcie,pit vela cistej vody,jest vela zeleniny,ovocie,nejest biele pecivo,nejest neskoro vecer "tucne" jedla...ale na obed si dam normalne beznu stravu len menej,a sladke len ak kusok,ale nie tolko kolko doteraz (no celkom bez sladkeho nevydrzim ) uvidime ako to pojde,dnes na ranajky som si dala este bieli rozok s tucnym maslom,a kavu s dvoma kopcovitymi lyzickami cukru,ale tak od teraz idem chudnut s vami,dufam ze sa nam bude darit 🙂 idem sa aj odmerat,lebo ako to tu niekto uz spominal miery su dolezitejsie ako len hmotnost.... aaa asi zacnem cvicit podla jillen michaels,to mi pride take naj nazaciatok,lebo polhodku denne by som si snad mohla najst 🙂

mirka_aa
7. jan 2015

no a moje miery prave teraz :
vyska 174cm
hmotnost 70,3kg

prsia cca 93cm /hrudnik pod prsiami 82cm
pas v najuzsom mieste 79cm /brucho ta mneumatika v najsirsom mieste 96cm
boky v najsirsom mieste 101cm
stehno v najsirsom mieste 60cm

hroza,foto zatial niesom ochotna pridat :D

tdz
7. jan 2015

@maji182 myslím si že nemusím predtým, veď práve na to ten pohyb je 🙂