Darček k prvým narodeninám

terrynocka
3. dec 2013

maminky poraďte nám prosím čo máme kúpiť dcérke k 1. narodeninám, nejakú hračku by sme chceli len neviem čo by ju mohlo baviť.Ďakujeme 🙂

zlte_kuriatko
3. dec 2013

@terrynocka ahoj my sme našej kupili takú babiku a taký kočík sportový na tiskanie, je to super hrá sa s tým doteraz. a v tom kočíku preváža aj kadečo iné okrej tej báby. Plus som jej pre babiku povyberala veci také maličké a tú si po novom obliekame :D aj ja sa jej zdokonalí chodza. teda ak to este nemá neviem 🙂

11nika11
3. dec 2013

@terrynocka ahoj 🙂 my sme dcérke kúpili na prvé narodeniny hovoriaceho psíka a ten ju veľmi bavil.a takú väčšiu látkovú bábiku,kočík a rôzne knižky keďže tie má najradšej.podľa mňa je dobrá aj stavebnica,také tie veľké kocky.

miku1
3. dec 2013

@terrynocka Naša dostala tie veľké mäkké skladacie kocky na podlahu - najväčšia zábava pri sedení na nočníku bolo rozoberať ich, potom kočiarik, bicykel - nakoľko mala rôčik v máji, celé leto sme nevedeli čo je kočiar, a rôzne iné drobnosti.

evka_szabova
3. dec 2013

My sme pre k prvým narodeninám dostali takúto loďku so zvieratkami - noemova archa: http://pre-najmensich.heureka.sk/kiddieland-act...

Je tam malý klavírik, pekné zvuky zvierat, pesničky. Dostali sme ju pred piatimi rokmi a pri našich troch deťoch vydržala úplne nepoškodená, už veľakrát zletela na zem, deti si na ňu sadali. Ale doteraz sa s ňou všetci traja hrajú, niekedy s loďkou, niekedy poslúžia zvieratká ako cestujúci v legovom autobuse... Obľubujú ju aj detské návštevy.

zaza218
3. feb 2014

ja teraz riesim ten isty problem,dcera bude mat v marci jeden rok a neviem co jej mam kupit.My vsetko uz mame,je najmladsia tak vsetko dedi,mame kocky od vymyslu sveta,babiky,kociky,auta,zvukove hracky,knihy