Detský kútik v obývačke

zuzana0231
3. jún 2020

Ahojte 🤩 Chcem sa spýtať máte obývačku spojenú s detským kutikom ? Máme 5 ročnú slečnu doma a v obyvacke jej chceme zariadit pekné miesto pre hračky a malý stolík. Hoďte foto ak to niektorá tak máte 🥰 ďakujem

hipuska
3. jún 2020

@zuzana0231 a to máte byt či dom? 5 ročná je už veľká na detský kútik.

ajka0207
3. jún 2020

@hipuska preco myslis ze velka? Pat rocnu budu hracky zaujimat dalsich pat rokov isto.

zuzana0231
autor
3. jún 2020

@hipuska mame byt. Len nechcem aby bola malá zavretá stále sama v izbe ale aby mala aj svoj kutik pri nas v obyvačke a zopar hraciek a stolik napr. na kreslenie pri nas v obyvačke 🙂

hipuska
4. jún 2020

@ajka0207 no neviem. Moji sa už od 8 rokov nehrajú s hračkami. Ešte keď je dom a že poschodie ale v byte? Veď tam je dieťa stále pod dozorom. A 5 ročne? Veď to je už slečna. Veď ale jasne, každý ako mu vyhovuje. Mne by vadilo sa podkynat o hračky v obývačke

nana8989
4. jún 2020

Naša ma síce len rok a pol, ale v obývačke sme jej urobili takto 😊

lenka2710
4. jún 2020

Naša 5 ročná je už vo svojej izbe, v obývačke ma akurát stolík na kreslenie a tabuľu s magnetkami, lebo do detskej sa nevmestila! Čakáme druhé babo, takže tomu urobíme kútik zasa na chvíľu v obývačke! Keď si mala donesie nejakú hračku k nám, potom si ju aj odnesie a v obyvke je relatívne poriadok 😂 Inak kútik s hračkami mala asi do troch rokov, potom sme ju učili v detskej sa hrať

dzina007
4. jún 2020

My sme im prave cca v 5 rokoch uz nadobro kutik v obyvacke zrusili... lebo boli potom roztahane hracky vsade... uz sa hraju len v izbe... dost ze musia kazdy den riadit vlastnu izbu... keby mali riadit aj obyvacku uz by to asi tazko rozdychavali... 😀

margarita
4. jún 2020

my mame 4 deti, najmladsi ma 4 roky a mame de facto obyvacku v detskom kutiku 🙂 kedze u nas su hracky v krabiciach alebo tych priehladnych kosoch vsade po celom dome. da sa to prezit, nikdy sa mi nepacilo ked bola "predna izba" upratana a sterilne cista a este aj obrusom sa zakryval televizor - nech to vyzera upratano ako izba v plucnom sanatoriu. mne je jedno, kde co maju, ked to potom upracu do krabic na to urcenych - mame napr. box na auta, box na babiky, kos na plysaky, v sufliku pod konferencnym stolikom su spolocenske hry, v polickach kniznice je babikovsky domcek a pod.
Ked odrastu a hracky tam uz nebudu, bude len viac miesta a snad aj vacsi poriadok.
My chceme dom, v ktorom sa zije, nie aby bol kazdy den pripraveny na foto do casopisu Pekne byvanie 🙂
urob si to, ako sa tebe paci, ved Ty tam byvas, nie my 🙂

oliviakatka
4. jún 2020

Takto to mame my ❤️

zuzana0231
autor
4. jún 2020

@margarita Tak ja nevravim ze hracky znamenaju neporiadok . A ze ich ma byt vela. Len chcem aby malá mala svoj priestor aj pri nas a nie byt separovaná a stále zavretá u seba v izbe.. Kedze tym ze je sama sa s nou hráme stále my. A obyvacku mame velmi velku a mam polovicu izbu nevyužitú. Ale asi si to zariadim sama podla seba radsej 😅

deniska2706
4. jún 2020

Ja mám síce chlapca , ale takýto ma on kútik v obývačke pri gauči. 😊

renca1992
Autor odpoveď zmazal
Zobraz