Garniže do detskej izby

22. júl 2020

Ženy prosim poradte, doteraz som nemala ziadne zavesy ani zaclony iba hole okna, idem zariadovat synovi izbicku len teda mam taky problem (ktory mozno nie je taky problem 😂). Stena kde je okno je siroka 3,5m a vsetky garnize, zavesne tyce co som pozerala tak su dlhe max 2 - 2,5 metra 🤦‍♀️ chcela by som aby mal zavesy takych 15 cm od steny no neviem taku dlhu garnizu nikde zohnat...nemate prosim nejaky tip? Alebo ako sa to risie? Vobec sa v tom nevyznam 🤷‍♀️ Dakujem za odpovede 😊

otazka1
22. júl 2020

Skus kolajnickovu do stropu

mata1001
22. júl 2020

Kupovala som vysuvaciu v Ikei, vysunies na ako potrebujes.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dollyzv
22. júl 2020

Páči sa https://www.garnize-eshop.sk/garnize/garnize-bi... ja mám tieto a som veľmi spokojná,najlepšie že má aj kolajnicku aj tyč na záves..je to síce potiahnutý plast ale ak by sa dieťaťu aj nejako podarilo stiahnuť záves aj s garnizou tak by mu aspoň veľmi neublížila..majú dĺžky až do 7metrov 😃

euka210
22. júl 2020

a naco zavesy?...to je len kopec prachu. Dnes su zaluzie. Moj nazor.

dollyzv
22. júl 2020

@euka210 a načo takýto komentár? 🤷🤷🤦

euka210
22. júl 2020

@dollyzv iny, realny pohlad

autor
22. júl 2020

@euka210 nechcem zavesy do celeho bytu ale chcem aby detska izba bola utulna a zavesy tomu podla mna dost dopomozu 😊

autor
22. júl 2020

@dollyzv jeeej dakujem 😊 no inak to je celkom pravda ze do detskej asi neni najlepsi napad kupovat kovove...keby nahodou daco 🙄

autor
22. júl 2020

@mata1001 ano ano, uz som kukala aj ich stranku len pise ze ich nemaju na sklade 🙄