Koberec do chlapčenskej izby

mia2906
14. dec 2022

Ahojte.
Prvýkrát ideme kupovať s mužom koberec a to tak, že ho chceme objednať online. Páči sa nám takýto vzor (viď foto) - cestičky, avšak nie tie prefarebnene.. našli sme takýto modrý koberec. Len neviem na čo si dať pozor, podľa čoho vybrať, keďže koberec nevyskusame v predajni. Ani rozmerom si niesme isti, nemáte niekto podobný koberec? Chceme aby sa tam pekne opakoval ten vzor ..rozmer asi 200*150.. A protismykovy (pogumovany) povrch zospodu myslíte že je ok? Podľa toho som aj hľadala aby sa nám nehýbal po podlahe. Ďakujem za postrehy!!

lenuska9999
14. dec 2022

@mia2906 pod každý koberec sa dá kúpiť obyčajná protismykova podlozka za pár drobných. A nebude sa to smykat.

mia2906
autor
14. dec 2022

@lenuska9999 myslíš takéto niečo po celej dĺžke koberca? Lebo to nieje lacné moc v našom rozmere a príde mi to komplikovanejšie ako celý koberec rovno kúpiť protišmykovy.. Alebo sú potom také iba rohy na nalepenie...ale vravím nevyznam sa

alenkavrisidivov
14. dec 2022

mrkni Bonami, majú fakt pekné koberce do detskej izby. My sme brali do obývačky napr a maximálna spokojnosť 🙂

hilda08
14. dec 2022

Mame z bonami, veľmi kvalitný a krasny

katus226
14. dec 2022

My sme kupovali podobny a tam bolo pisane, po kolkych metroch sa vzor opakuje

nanka1986
14. dec 2022

@mia2906 mali sme obdobný, akurát farebný, no nič moc, tenký, smykal sa aj s podložkou pod celou plochou a celý sa akoby polamal zospodu a začal sa drolit. Za mňa už nie veru a to sme ho kupovali v značkovej predajni.

viestta
14. dec 2022

@mia2906 pritismykovy som od nich kupovala pred rokom, nesmyka sa, ak ho chces posunut, tak sa musis snazit. Ma zo spodu taku nejaku gumovu hmotu nanesenu.
Inac, oni maju turecke koberce, aj nejake polske ale tie co sme kupovali my, su turecke a fajn. Huste a prijemne na dotyk.