Detská fakultná nemocnica Kramáre - ortopédia

martinaka3.5
28. mar 2014

ahojte maminky, v pondelok musíme ísť (boli sme odoslaní zo ŠNOPU) na ortopediu do detskej fakultnej nemocnici na Kramare... chcem sa opýtať ako to tam chodí, býva tam veľa detí? je možné že nás v ten deň ani nezoberú (nie sme z BA)? ďakujem za všetky odpovede a rady...

korylan
28. mar 2014

@martinaka3.5 treba zavolat a objednat sa a zoberu vas. Byva tam dost deti.

martinaka3.5
autor
28. mar 2014

@korylan dá sa tam objednať? mne bolo povedané, že sa objednať nedá...

ivushqa
28. mar 2014

ja som tam chodila s dcérou asi pred 3 rokmi- fungovalo to na čísla- pred ambulanciou boli vyvesené, sestrička volala podľa poradia, ale určite by bolo dobre, keby ste tam najneskôr do 8,00 boli, aby sa Vám číslo ušlo

dzudka
28. mar 2014

@martinaka3.5 rano skoro tusim o 6.00 davaju casenky a cakas a beru len 20 deti ak ides s dvomi detmi musis zobrat dve casenky dole na recepcii sa zaregistrovat
Ja tam preto nechodim uz bo s tromi detmi je to o drzku :-/

martinaka3.5
autor
28. mar 2014

@dzudka my sme preto išli najskôr do ŠNOPU, čakali sme mesiac na termín a aj tak nás poslali do fakultnej... bývame 150km od BA, tak by ma asi porazilo, keby sme tam prišli a nezobrali by nás...

korylan
28. mar 2014

@martinaka3.5 tak otazka je,do ktorej ortoped.amb..Ak si volala a v ambulancii povedala sestra,ze neobjednavaju,popros znameho z Ba,nech ide pre listok-ak poznas niekoho.

maznacik007
28. mar 2014

@martinaka3.5 nechod tam naslepo normalne si najprv zavolaj oni ta objednaju .... na nejaky den (kolko budes cakat uvidis mozno sa podari aj do mesiaca) a potom v ten den prides skoro rano a vezmes si casenku a cakas a cakas a cakas...

dzudka
28. mar 2014

@martinaka3.5 urcite sa neobjednava to viem......
Normalne pridete a zoberu vas len musis mat tu hlupu casenku
A aky mate problem ? Ak sa mozem spytat

martinaka3.5
autor
28. mar 2014

@dzudka volala som tam, neobjednávajú, časenky sa dávajú o 6:30... malý má 4roky a začal krívať - chodíme od ortopeda, cez neurologa, rehabilitácie... teraz sme boli u dr. Gerincovej v ŠNOPE, robila nám opäť sono bedrových klbov a má podozrenie na syndrom pripútanej miechy, alebo nádor alebo odvápňovanie... poslala nás na kramáre s tým, že odporúča magnetickú rezonanciu, bez nej nám presne nezistia... s tým, že malý má nad zadočkom ešte jednu dierku, ale s tým chodíme k neurologičke a tá nás vždy ubezpečila, že všetko je ok... a teraz nám povedia, že môže mať pripútanú miechu k chrbtici... som z toho na nervy...

martinaka3.5
autor
29. mar 2014

stalo sa už niekomu, že ste prišli a nezobrali vás?

kvietocek7
1. apr 2014

@martinaka3.5 ahoj, uz ste boli na tej ortopedii? ktory je to dr co vysetruje deticky? inac tiez sa chcem spytat co je to za neurologicku ked nic nic a potom zrazu taka diagnoza!!!

martinaka3.5
autor
2. apr 2014

@kvietocek7 ahoj, v BA sme boli odvtedy už 2krát a v pondelok ideme na príjem - hrozí nám operácia.. každý deň tam vyšetruje iný doktor.. syndrom pripútanej miechy sa nepotvrdil, našiel sa na bedrovom klbe výrastok, ale sám primár sa vyjadril, že nič ešte také nevidel, tak uvidíme...

kvietocek7
2. apr 2014

@martinaka3.5 no aspon,ze nie ten syndrom priputanej miechy a snad sa ten klbik da nejak do poriadku. Ja som len chcela vediet ktora to bola neurologicka ci niekde pri vas kde byvate alebo v Ba?drzim palce nech vam vsetko dobre dopadne 🙂

martinaka3.5
autor
3. apr 2014

@kvietocek7 neurologička v NITRE

monuska12
3. apr 2014

ahojte maminky v stredu sme zo synom objednany na detsku fakultnu nemocnicu kramare na opreciu s obojstranimy nezostupenimi seminikmy chcela som sa spitat či mate nejake skusenosti počula som že mamičky ktore su tam s detmi tak im beru cez den postele a nanoc im ich davaju dakujem za odpovede

mercedes290
13. mar 2017

@martinaka3.5 môžem sa spýtať operoval vás priamo pán primár z ortopedie.
Ako dopadla operácia ?
Môžem sa spYtat ako to tam.bolo zo spinkanim boli ste pri syncekovi

martinaka3.5
autor
15. mar 2017

Nakoniec nas neoperovali. Takze to dopadlo super. Bali sa ze poskodia. klb a tak zastavie rast nohy. Našťastie vyrastok prestal rásť. Mali sme nadštandardnu izbu a teda sme boli spolu.