Sono nožičiek v Nitre

mamina1234
19. dec 2013

Ahojte, mohli by ste mi prosim poslat niekto telefónne číslo, kde by som mohla objednať malého na sono bedrovych klbikov v Nitre? Nejak to nemozem najst na nete.... 😨 Malo by to byť vo fakultnej(prízemie- tuším 😖 na lavo?)

havana_frost
19. dec 2013

Objednať sa tam nedá, ani zaplatiť prednostné vyšetrenie. Fungujú iba v stredu. Sú tam časenky, prvovyšetrenia od 8 do 11 a kontrolné vyšetrenia od 11 tuším do 15 hod. Na prízemí v gynekologicko-urologickom pavilóne, na chodbe z hlavného vestibulu doľava. Ja som tam bola minulý týždeň a o 10.50 sa tam už nedalo ani pohnúť.
Môžeš ísť s kĺbikmi aj k inému ortopédovi, na poliklinike na Chrenovej aj Klokočine, tam sa dá aj objednať.

freyjanr
19. dec 2013

@mamina1234 na klokocine sa neobjednava ale ked som tam bola s mojim malym alebo s kamartkou ako doprovod sme tam boli sami,v cakarni su dospely ludia ale sestricka ked zbada ze je tam niekto s kocikom otvori druhu miestnost a kym dieta vyzleces pride doktor...cakanie tak max.10 minut,cena 3.40,na chrenovej sa objednava na cas a plati sa 7 eur....do nemocnice by som nesla kedze robia iba raz za tyzden viem si predstavit kolko ludi tam musi byt,odporucam klokocinu

mamina1234
autor
20. dec 2013

@havana_frost dakujem za odpoved. A prosím ta nevies nahodou meno toho doktora?

mamina1234
autor
20. dec 2013

@freyjanr dakujem za odpoved, a nevies nahodou ako a ci vobec robia medzi sviatkami? chcela som tam cinknut, len akosi neviem najst na nete telefon ☹

iv01
20. dec 2013

@mamina1234 ahoj ja som chodila na chrenovu do mc a neplatilo sa tam, objednaju ta na recepcii

freyjanr
20. dec 2013

Neviem ja som mala ísť tento tyzden ale chorá som jak pes do nového roka to uz nestihnem.lebo 26teho ideme mimo slovenska na 10 dní.tak som to uz chcela mať za sebou,počuť ze uz nemusím baliť naširoko ale zjavne si počkám....asi aj ty budeš musiet čakať lebo títo doktorky ozaj nezvyknú robiť v tomto období @mamina1234

freyjanr
20. dec 2013

@iv01 ahoj a.kedy si tam bola?lebo dve kamarátky tam platili 7e pred 1-2 mesiacmi

barcelona94901
20. dec 2013

@iv01 asi predtým sa neplatilo ,alebo teraz ked si platíš to "členstvo" tak máš výhody,že neplatíš za objednanie
@freyjanr jo,chrenová mc ,7,-€ ,ja som dostala dopredu lístoček s info ,kde bolo 7ečok

martina05
20. dec 2013

@mamina1234 Na KLOKOčINE Mudr. Petruška - nemusíš sa ani objednávať, sono bedrových klbov berie priebežne - mi sme tam boli aj s dcérou a aj so synom - max. spokojnosť

mamina1234
autor
20. dec 2013

@martina05 dakujem pekne za odpoved. nevies nahodou ako robia v najblizsich dnoch?

iv01
20. dec 2013

@freyjanr naposledy som tam bola veru presne pred rokom a vtedy sa vobec neplatilo pri sone. Platili iba starsie deticky, ktore sa objednavali na nejake ine vysetrenie, nie tieto prvovysetrenia.
@barcelona94901

freyjanr
20. dec 2013

@iv01 teraz sa tam v každej ambulancii platí tých 7,aj môj druh tam bol pred mesiacom na krcnom a platil 7...no co uz,človek je za tie peniaze aspoň v novom,čistom a vonavom

mamina1234
autor
20. dec 2013

Neviete ako by som zistila ako robia medzi sviatkami?

havana_frost
22. dec 2013

@mamina1234 V nemocnici to bol MUDr. Košík.

ossr
19. aug 2014

Ahojte je to v poriadku ze petruska na klokocine bere tych 3.40 e...nema to byt nahodou hradene z poistenia deti...len sa pytam potom co bola kauza v televizii o procare v nitre a poplatkoch 7 eur ze netreba platit

baskaj
10. mar 2016

Len aktualizujem info, že v nemocnici robia sono bedrových kĺbikov v UTORKY - prvovyšetrenia od 8,00-11,00h.

zuzulik280
17. máj 2016

@baskaj a druhovysetrenie robia kedy?

baskaj
19. máj 2016

@zuzulik280 pečiatkujú to na lístoček z prvovyšetrenia, s ktorým treba prísť:
kontrola vždy v utorok 11,00-12,00 a 12,30-14,00.

nikolienkaa
16. jan 2017

@baskaj ahoj prosím ta my budeme mat tuto stredu tri týždne možem ísť uz zajtra na tie klbiky alebo az o tyzden ? 🙂 tak netreba sa objednat nič ,len prísť a čakať ?

baskaj
16. jan 2017

@nikolienkaa ano, len prist, zobrat casenku a cakat. A neviem, ci uz v 3och t sa moze. Zda sa mi, ze v 4och. Uz si to nepamatam. Ved ako ti povedali v porodnici alebo pediatricka... alebo si tam zavolaj...

nikolienkaa
16. jan 2017

@baskaj kokos a to ked tam budem čakať aj vyše 3hodin tak Jak mu dám mlieko ? 😁(Sme na UM)

simaaprilova
16. jan 2017

@nikolienkaa my ked sme tam boli prvykrat v 4tyz. Tak bol lekar zavolany na nejaky urgent a vtedy sme veru cakali vyse troch hodin ale jak prisiel lekar tak to islo jedna radost.boli sme tam hlava na hlave a normalne tam zeny krmili bud s um alebo kojili a tie co kojili mohli ist donutra k sestricke ked chceli.prebalovali sme v cakarni v tej halde ludi.bol to ojedineli pripad hovorila sestricka ze vacsinou to ide jaj na beziacom pase.a bolo to tak.ked sme sli na kontrolu tak vnutri bolo jedno babatko a hned sme sli my lebo bola prazdna cakaren.

simaaprilova
16. jan 2017

@nikolienkaa a ja som zarabala tiez um tak ze som mala v termoske horucu vodu vo flaske studenu a um som mala v malej dozicke.vsetko v kabelke.v pohode sa dalo. Plus sme aj dochadzali 30km takze dve varky takto spapala a bolo to raz dva zarobene.

nikolienkaa
16. jan 2017

@simaaprilova aj my sme 30km od Nitry 🙂 dakujem tedaaa

daniela0701
10. apr 2017

Ahojte, viem že je to staršia diskusia 🙂 ale vedel by niekto povedať kde presne v nemocnici (pavilón, poschodie) robia to sono vyšetrenie klbikov? Poviem pravdu vôbec som si to nezapamätala keď nás prepúšťali z pôrodnice, a zajtra tam máme ísť . Ďakujem :D

nivea777
10. apr 2017

@daniela0701 pavilón gynekológia-urologia.. kde je gyn sono,tak hneď vedľa sú klbiky

daniela0701
10. apr 2017

@nivea777 Ďakujem :D

lelyl
Autor odpoveď zmazal
Zobraz