2 mesačná dcérka stále plače a nechce ani papať. Čo robiť?

manky171
21. feb 2013

dobry den , chcem sa spytat a poradit. Mam dvojmesacnu dcerku .. uz 4 dni mi v kuse v noci place .. je to taky zalostny plac ako keby ju nieco bolelo.. je velmi nespokojna nemozem ju ani uspat .. velmi slinta a pcha si rucky do pusy.. teplotku nemala zatial.. ked jej dam papat tak par krat potiahne necha a zacne sa zase plac.. s cajikom je to tak isto.. je mozne ze sa dasienka pripravuju na zubky?? a dnes som si vsimla ze ma na tele nake cervene fliacky a k tomu take malicke bobocky .. neviem co mam robit je to moje prve babatko a ja uz som zufala .. ☹ ☹

lauricka
21. feb 2013

a co takto ist k lekarovi?

exupery
21. feb 2013

No asi sa treba poradit s lekarom,ale ja by som to hadala na reflux...skus jej podlozit hlavu o nieco vyssie

ketrinka17
21. feb 2013

Moze byt ze jej idu zubky mojej znamy syn mal uz v 4mesiacoch zubky 🙂 alebo mozno nevie sa jej nedari prejst do fazy tuheho spanku aj vtedy sa deti zvyknu budit..my sme mali tiez take filacky a kedze mam prve babo hned som letela do nemocnice a tam drobcovi na to predpisali fenistil kvapky a preslo mu to ale z coho to mal neviem vsetko som pouzivala to iste a nic nove v tu dobu nezavadzala...

aknaj
21. feb 2013

@manky171
Ahoj, asi by bolo najlepšie poradiť sa s pediatričkou. Ukázať jej presne, čo malá robí, keď jej dávaš najesť. Treba ju odvážiť pred a po kojení, či vôbec niečo potiahla, či jej niečo od teba tečie. Veď ona sa bude po lekárskej stránke o ňu starať, tak by ti mala vedieť nejako pomôcť a poradiť.
Držím palce
🙂 😉 🙂 😉 🙂

nikolet_89
21. feb 2013

a kaka pekne ?

ekinkala
21. feb 2013

ahoj ja na tvojom mieste by som uz davno bola u doktorky to nieje sranda chod este dnes a ak ne doktorka tak pohotovost

martinka0031
21. feb 2013

urcite sa opytaj lekarky,kedze pises ze vela slinta,možu to byt aj zubky,skus jej dat fenistil kvapky,a tie flačiky mozu byt,že si jej dala nieco nove,iné čo napriklad nepapala,aleurcite volaj alebo chod k lekarke.držim palce 🙂 🙂

zudan
21. feb 2013

teraz je obdobie kiahni, tak choď doktorke a budeš vedieť viac a hlavne sa ukludníš

terezkazv
21. feb 2013

asi to budou zubky, ale asi... Muže to být cokoliv jiného, ale jestli nepapá nic a ani čajík nebo zkoušela si do ní dostat tekutiny jinak např. dát ji dobrou ovocnou šťávičku, muj miluje z vymačkavých jablíček jen mošt. Něco by ji víc chutilo, ale toto i když by byly zubky není dobré aby nepapala. Mému rostou zubky až teď a má 9 měsícu, občas toto s ním zažívám, že nechce celý den nic, ale nevím či kojíš nebo ne. Muj se na prsník sice ne vždy, ale chytal. Má sice 9 měsícu, takže mu jen mlíčko už nestačí, ale aspoň něco jsem do néj dostala a ještě si dal kukuričné chrumky nesolené, toto mu asi škrabkalo dásinka. JInak nic ani kousátka nic, jen když tak kouše cumlík, ale jestli nepapá a nepije, béž k doktorce. Já malému na upokojení (většinou na večer aby se aspoň trošku vyspat ) dávám fenistil 8-10kp.

katuska169
21. feb 2013

NEBOLI JU BRUSKO? 🙂

dzanka32
21. feb 2013

a kedy ste sa dali ockovat? jednym z vedlajsich ucinkov ockovania je nahly plac a problemy so spankom, moze sa to prejavit mesiac, 2 alebo viac po ockovani. dokonca aj problemy s dychanim v noci. kazdopadne by som isla k lekarovi, aj ked nie som si ista, ci budu o nieco mudrejsi, ale aspon by jej mohli zobrat krv, CRP skontrolovat, moc a podobne.

hameeda
21. feb 2013

ja som mala take problemi pri mladsiom synovi, a boli to zubky, opakovali sa nam take stavy cca od dvoch mesiacov do deviatych mesiacov, stale tak dva tyzdne predtym ako mu vysiel zub sme mali take stavy 4 az 5 dni, nic nam nepomahalo, museli sme vydrzat bolo to narocne

svetlusska
21. feb 2013

ja by som sla k lekarke...

gilmorka
21. feb 2013

urcite hned k lekarke. Radsej byt za prehnane starostlivu matku ako nieco zanedbat. Aj ked po styroch preplakanych nociach a teraz este aj vyrazkach to uz nie je vobec prehnana starostlivost. Lekarka je na to zvyknuta, ved take male babatko este nevie povedat co ho boli, tak treba preverit vsetko.

biancarv
21. feb 2013

určite zavolaj lekárke 😔