9m synčeka každý večer bolí bruško.

kvetinka1982
19. feb 2020

Dobrý večer
Chcem sa pýtať môjho synčeka každý večer boli brusko. Zaspinka pekne vypije 250ml mliečka nutrilon 2 a spinka asi tak hodinu potom sa už mrvy v postieľke prdka a potom plače tak mu pomasirujem brusko pupikom a už je dobre ale niekedy nie normálne papa cez deň neviete prosím z čoho by to bolo ? Alebo mám ísť radšej k pediatrička ? Nikdy sme nemali problém s kolíkmi vždy aj pekne kakal aj teraz nemá problém kaka stále pekne ďakujem za každý komentár

miriss18
19. feb 2020

@kvetinka1982 my sme to mali presne takto isto akurat ze preplakal skoro celu noc a len sme ho nosili prdkal a plakal...doktorka kazala doniest vzorku stolice a nasli mu nejaku plesen,ani som nevedela ze take nieco babo moze mat

kvetinka1982
autor
19. feb 2020

@miriss18 no nás sa budí v noci len zaplace zoberiem ho k sebe utíšim a zaspinka zas prenesiem do postielky a tak to je za noc aj 2-3 krát niekedy spinka celu noc ale posledné dni týždne ba aj mesiace od 5m mu idu zúbky tak nwm hore má 3 dole 2 ťažké neviem či sú to zúbky či brusko nwm vôbec dá sa to zvládnuť ale je to niejedy vyčerpávajúce a ako ste riešili tu pleseň ? Ďakujem

miriss18
19. feb 2020

@kvetinka1982 no nam.to doktorka povedala ze ked sa viac x za noc malinky budi nieje to normalne ze nieco mu je..ved zato nic nedate ak pojdete...dala mu nejaky sirup a hlavne probiotika a zda sa mi ze aj stravu sme upravovali..najviac to zhorsuje cukor..

kvetinka1982
autor
19. feb 2020

@miriss18 ďakujem za rady budem volat rano

patka06
19. feb 2020

@kvetinka1982 nám pediatrička odporučila nedávať mlieko pred spaním, pomohlo odvtedy dcéra prespala celú noc