Agresívny 10 ročný syn po užívaní Strattery

meza
13. feb 2012

Ahojte,ani neviem ako zacat.Mame 10 rocneho chlapca ADHD a 2.5 rocne dievcatko.Syn berie strateru,teraz je dva tyzdne doma a este aj dlho bude nakolko ma zle vysledky,mame chlamydie na plucach a si to vyzaduje dlhu liecbu.Zacal byt velmi neovladatelny,agresivny,dokonca vyletel aj na mna a pocas tejto liecby mi aj velmi schudol.Samozrejme ze mensia vsetko vidi a zacina sa spravat ako syn,prestava pocuvat atd...mam pocit,ze v nasej domacnosti je vecne krik a plac
Som z toho vsetkeho velmi smutna a unavena
Nikto mi nepomoze okrem manzela,ale samozrejme aj ten je vacsinou v praci.
Dievcata mali ste niekto taku skusenost,ze pri brani stratery Vam syn ostal agresivny
dakujem velmi pekne za kazdu odpoved

irislava1
27. jan 2016

@yukki to všechno proběhlo, ale bez úspěchu. Asistenta žádáme už 3 roky a stále nám ho zamítají, z důvodu, že je Elka inteligentní.

Už jsem uvažovala, jestli by jí nepomohla regresní terapie. Chytám se každého stébla.
Iris

yukki
27. jan 2016

@irislava1 a ani triedna učiteľka v tomto smere nechce byť nápomocná? Možno by fakt stačilo s tými dievčatami, čo sa jej smejú pohovoriť o tom, ako nie každý mal šťastie a narodil sa absolútne zdravý......
No, my chodíme na INPP terapiu-na reflexy, a tiež takú sluchovú stimuláciu, ale to sú teda terapie presne ušité na také decko ako Kika je a u nej je ADHD len takým úplne vedľajším problémom......

oskar0812
28. nov 2016

Dobry vecer mamicky prosim mozte mi uz to nezvladam psychicky som tak vystavrna moj 4rocny syn je agresivny bije vrieska nadava na nas ....ale hlavne mi ide o to ze kazdy den kazdy bije a bije svoju 5rocnu sestru nadava jej ze ju zabije a podobne veci vsetko musi byt po jeho neni stale place place kope vala sa po zemi no horor boli sme u neorologa a povedali nam ze ma anatomicke zachvaty ale co citam clanky mam pocit ze moj syn ma ADHD ja uz neviem co robit v obchode vrieska dupe kope z nohami no neviem je to uz nezvladatelna situacia ptosim poradte mi budem velmi vdacna

annakol
25. apr 2022

@somjankad ahoj.
Som mama 13 ročného aspergera , adhd, touret a hľadám niečo proti agresivite
..ma aripiprazol 15 mg ale aji to mu nestaci. Ma 187 cm, 90kg....aj homeo sme skúšali. Co Vám pomohlo, o čom viete, že pomáha na agresivitu. Dakujem